גריד רייקי וקריסטלים – 21 יום של קסם

גריד רייקי וקריסטלים

21 יום של קסם 

21 יום של קסם - למשאלות שלך

זו הזמנה לקבל תרומה אנרגטית לכל בקשה שלך, בקלות ובפשטות. כל גריד הינו מערך אנרגטי של קריסטלים, שמופעל ומוטען כל יום עבורך עם רייקי וקסמים, מחזיק שדה כוח אנרגטי, מרפא ומעצים, ושולח אנרגיה עוצמתית ואפקטיבית לבקשות שלך. כל יום, כל היום 24/7 למשך 21 ימים ובנוסף - שולח טיפול רייקי אישי לכל משתתף. כל הטוב הזה בלי לחפור, בלי מאמץ, רק לבחור לקבל.

הסבב הבא מתחיל ב- 6/6/22

למחירון וההרשמה מהירה>

שני מערכי גריד לבחירה:

גריד ממוקד ריפוי ו/או גריד שפע והגשמה 

גריד ריפוי

מתמקד בשליחת רייקי לריפוי ואיזון גוף-נפש, חסינות וחיזוק הגוף ותרומה לכל אתגר פיזי. הגריד ישלח רייקי וקסמים לכל מה שיצא מאיזון ומבקש ריפוי בגוף, בנפש ובמציאות החיים וגם, לכל בקשות הריפוי האישיות של כל משתתף. כל יום, כל היממה, למשך 21 ימים. בנוסף, הגריד ישלח כל לילה טיפול רייקי אישי ממוקד-ריפוי לכל משתתף לסייע בשינוי של כל אתגר ויצירת גוף שמח, חסין ובריא.

גריד שפע והגשמה

מתמקד בשליחת רייקי למימוש בפועל של כל הבקשות לשפע והגשמה של כל המשתתפים. הגריד ישלח רייקי וקסמים להרחבת שפע, כסף, שגשוג, מימוש משאלות-לב ומגנוט אפשרויות חדשות מלהיבות לחיים. גריד שכולו שדה אנרגטי אדיר מוכוון לשפע והגשמה וכך כל היממה 24/7 למשך 21 ימים. בנוסף, הגריד ישלח כל לילה, טיפול רייקי אישי לכל משתתף לניקוי חסמי הגשמה ויצירת חדש.

אפשר להשתתף בגריד אחד או בשניהם, עם פתק בקשה אישי יחיד או יותר

מחירון ואופן ההרשמה: 

כללי:
לכל משתתף פתק אישי משלו. לא ניתן לכלול בקשות לכמה אנשים בפתק אחד. אפשר להשתתף בגריד אחד ואז לרכוש פתק יחיד או בשניהם, ואז לרכוש 2 פתקים. אפשר לרכוש פתק/ים עבור מישהו אחר, בהסכמתו. (הערה: כל פתק ממוקד-נושא. במקרה של ריבוי בקשות אישיות בנושאים שונים, יידרש פיצול ליותר פתקים). לאחר שמערכי הגריד הופעלו לא ניתן להוסיף/לשנות בקשות.
מחירון:
עלות השתתפות ל- 21 ימים בגריד אחד או בשניהם: 125 ש"ח לפתק משאלה יחיד למשתתף בגריד אחד (ריפוי או שפע והגשמה). 250 ש"ח ל- 2 פתקים (אחד בכל גריד או שני פתקי משאלות שונים בגריד אחד) וכן הלאה.

זו הזמנה לקבל תרומה מהיקום לכל בקשה שלך, בקלות ובפשטות 

אופן ההרשמה:
אופן ההרשמה: 1). בודקים שנשאר מקום (בוואסטאפ כאן למטה) 2) לאחר קבלת אישור שיש מקום, מעבירים תשלום דרך ביט/פיי/פייבוקס ל- 054-4430312, כשסך התשלום בהתאם למספר הפתקים שמעוניינים לרכוש. 3). לאחר התשלום, יש להעביר במידי שם מלא + שם אמא לצורך הכנת הפתק האישי + כתובת אימייל לחשבונית. 4). בקשות אישיות לפתקים יש לשלוח לוואטסאפ לכל המאוחר 24 שעות לפני תחילת הסבב. אם לא יועבר ניסוח אישי במועד, הפתק/ים יוכנו עבורך על פי נוסח כללי מוכן מראש, בהתאם לגריד שנרשמת אליו.

הסבב הבא מתחיל ב- 6/6/22

אשמח ממש לתרום לך, רק לפני העברת תשלום, יש לכתוב לי לוואטסאפ לראות שנשאר מקום:

קצת רקע על גריד רייקי וקריסטלים:

את גריד הקריסטלים של הרייקי אני מלמדת מזה שנים רבות בקורסי רייקי מאסטר  ויוצרת עם תלמידים באהבה. לפני כשנה, כשהתחיל הקורונה, קיבלתי הכוונה שמימית ליצור מחזורי גריד פתוחים לקהל הרחב. מאז ועד היום, היו כבר אינספור סבבים של מערכי גריד, כל סבב עם כ- 60-70 פתקים משאלות שקיבלו תרומה ממשית ומרגשת. כל פעם אני נרגשת מחדש וסקרנית לגלות מה הפעם ניצור ביחד. בחווייתי וגם מתוך עדויות משתתפים, זה רק נהיה יותר ויותר עוצמתי כל פעם מחדש.

איך זה מתבצע:

כל מערך גריד נבנה עם 7 קריסטלים לייזר קוורץ שקוף עוצמתיים, מטוהרים ומועצמים במגוון אלמנטים של אור. כל מערך מונח על סמל טיבטי אנטקראנה עוצמתי, התומך בריפוי והגשמה במציאות. בתוך כל גריד, אני מניחה פתקים מוכנים מראש עם בקשות אישיות, עבור כל משתתף. כל פתק מכיל את פרטי המקבל, בקשה לאיזון וריפוי או שפע והגשמה (בנוסח קבוע + בקשות אישיות באם התקבלו), וציורי סמלי רייקי אוסואי והוליפייר. כל הפתקים מבורכים בתדרים של אור.

מיד עם ההפעלה הראשונית של כל גריד נוצר שדה כוח אנרגטי שנשמר למשך כל היממה ותומך אנרגטית בכל הבקשות שבפתקים. כל יום למשך 21 ימים ברצף, אני מפעילה, מטעינה ומברכת את מערכי הגריד מחדש, באנרגיית רייקי מהתדר הגבוה ביותר, לייטריאן והוליפייר-רייקי, קסמים ומלאכים. כל הטענה מחזקת ומשמרת את שדה הכוח האנרגטי, שמקרין אנרגיית רייקי 24/7 לפתקים. כך, למשך כל התקופה, כל המשתתפים מקבלים תמיכה וטיפול רייקי יומיומי לריפוי, ניקוי חסמים, שפע והגשמה.

בעיני, זה פשוט פלא. אין לי מלים לתאר כמה חסד ואור ופלאים כבר חוויתי אישית ממערכי הגריד הללו וכמו כן מעידים מטופלים, תלמידים ומשתתפים ממחזורי גריד קודמים. זכות בשבילי כל פעם מחדש.

הסבב הבא מתחיל ב- 6.6.22

אשמח ממש לתרום לך, רק לפני העברת תשלום, יש לכתוב לי לוואטסאפ לראות שנשאר מקום:

רגעים של קסם: