לחיות בשקט נפשי, חוסן רגשי, הגנה וביטחון 

אנרגיות יעילות לשימוש מידי לעצמך ולאחרים

לדעת מה לעשות כדי להרגיש טוב יותר 

חיבור מהיר לאנרגיות מרחוק (בחניכה קצרה) 

לחיות בשקט נפשי, חוסן רגשי, הגנה וביטחון

אנרגיות יעילות לשימוש מידי
לעצמך ולאחרים

לדעת מה לעשות כדי להרגיש טוב יותר 

חיבור מהיר לאנרגיות מרחוק
(בחניכה קצרה) 

יצא לך להרגיש, כאילו עברת לגור בתוך הראש והמחשבות מטריפות אותך? ואז, הרגשות המעיקים הגיעו וכבר לא היה ברור מה מייאש יותר: המחשבות, המועקה בלב או התסכול מהמצב?

יצא לך לראות אדם אחר במצב הזה וכל כך רצית לעזור לו ולא הצלחת?
זה לא חייב להיות כך יותר…

כשהמחשבות מלחיצות ורמת הסטרס בגוף עולה, זה לרוב מלווה בתסכול וחוסר אונים, המחשבות מזינות את הרגשות וההפך וזה נהיה כדור שלג אחד גדול עד שזה מרגיש, שכל זה חזק יותר מאיתנו ושולט בנו (במיוחד בתקופה הזו, עם כל מה שקורה בעולם).

האמת, שזה לא נכון. זה לא באמת חזק יותר ושולט בנו, זה רק לפעמים מרגיש כך. האמת היא, שאנו חזקים יותר מכל מחשבה מכווצת או רגש מעיק. ואפשר ללמוד מה לעשות כדי לזוז משם חזרה לשפיות ולשקט פנימי.

יש מה לעשות במצבים הללו,
ויש מה לעשות, כדי לא להגיע יותר למצבים הללו.

כשהמחשבות מלחיצות ורמת הסטרס בגוף עולה, זה לרוב מלווה בתסכול וחוסר אונים, המחשבות מזינות את הרגשות וההפך וזה נהיה כדור שלג אחד גדול עד שזה מרגיש, שכל זה חזק יותר מאיתנו ושולט בנו (במיוחד בתקופה הזו, עם כל מה שקורה בעולם).

האמת, שזה לא נכון. זה לא באמת חזק יותר ושולט בנו, זה רק לפעמים מרגיש כך. האמת היא, שאנו חזקים יותר מכל מחשבה מכווצת או רגש מעיק. ואפשר ללמוד מה לעשות כדי לזוז משם חזרה לשפיות ולשקט פנימי.

יש מה לעשות במצבים הללו,
ויש מה לעשות, כדי לא להגיע יותר למצבים הללו.

לישון בלב שקט 

לקום בשמחה ליום חדש 

יש דרך אחרת להיות ולהרגיש ביומיום:

איזון רגשי, שקט נפשי, שלום פנימי, עם תחושת ביטחון ומוגנות.

גם כשבחוץ – הכל סוער, גם כשבתוכנו – הכל סוער – לחזור הביתה לעצמנו.

לדעת גם, איך לסייע ליקירים שלנו, וגם מקצועית (כמטפלים).


הכנתי לך כאן כמה אפשרויות לכך, שאפשר לקבל מרחוק וליישם מידית ובקלות.

אשמח מאד לתרום לך ובכל שאלה אני כאן, טליה. 

רוצה לשמוע על האפשרויות עבורך?

לפני שנתחיל, על מה בעצם אנחנו מדברים פה?

על מגוון אנרגיות חכמות ויעילות, שיודעות ליצור שינוי מהותי. הן מגיעות ממקור תודעה שמימי גבוה ויודעות איך לתרום לך אישית וגם לאחרים דרכך. כל אחד יכול להתחבר לאנרגיות בלי רקע מוקדם, ולהתחיל להשתמש בהן ביומיום, כהילינג עצמי ולאחרים, או בשליחה מרחוק.

סוף סוף!
לדעת מה לעשות…
כדי לחזור לשפיות.
להרגיש רגועים, בשקט נפשי, עם תחושת מוגנות וביטחון
וגם – לדעת לעזור לאחרים.

הנה כמה אפשרויות נהדרות עבורך, לשימוש מידי לאחר חניכה קצרה מרחוק:

גשם ניקוי ממלאך השרת מיכאל

אחוז מאד גבוה מהמחשבות והרגשות שלנו ואפילו אי נוחות פיזית - לא שלנו. אנחנו קולטים וסופגים המון "רעש" ואנרגיות מהסביבה, כולל סבל וכאב של אחרים (בפרט מול אנשים שאנו רוצים לעזור להם או מרגישים אחריות מולם). זה משפיע על הבריאות הפיזית והנפשית שלנו, הרווחה הכללית והחיים שלנו. אלו לא בהכרח אנרגיות "שליליות" אבל כן יכולה להיות להן השפעה לא מיטיבה עלינו. גשם הניקוי של מיכאל הוא כמו "מקלחת אנרגטית", ששוטפת מעלינו את כל מה ש"קנינו" מאחרים ומהסביבה שלא שייך לנו, ומאפשרת שלום פנימי, רוגע, שלווה עמוקה ונינוחות.

נהדר להפעיל את האנרגיה לפני השינה באופן יומיומי. לאחר החניכה הפעלה פשוטה: לחשוב בלב: "גשם ניקוי של מלאך השרת מיכאל" ותוך 15 דקות זה מתבצע. בהפעלה בלילה ובכל עת שחשים בזה צורך, אפשר להוסיף בקשה ליצירת בועת הגנה סביבך וזה קורה מיד. כמו כן תוכל להפעיל את גשם הניקוי עבור אדם אחר בקלות, במחשבה, גם מרחוק.

ענן לבן ממלאך השרת גבריאל

אנרגיה מלאכית זו עוזרת בטיהור ובהרגעה. במיוחד במצבים של: חרדות, דיכאון, רגשות מעיקים וכאבי ראש. לא רק שהאנרגיה יכולה לעזור לרומם אותך, היא גם תרגיע אותך ותעזור לך להיות יותר במודעות ונוכחות ברגע, להיות מודע לרגע הנוכחי ולקבל אותו כפי שהוא. לאחר החניכה אפשר להפעיל את האנרגיה במחשבה ואז פשוט לשבת בה 15 דקות. אפשר גם לשלוח אותה לאחרים.

הזרם של מטטרון

אנרגיה נהדרת לניקוי של המיינד ממחשבות לא מועילות עבורך, לאפשר שקט נפשי, איזון רגשי ושלום פנימי. אנרגיה נפלאה למי שיש לו "חשיבת יתר" ולא מצליח להרגיע את המחשבות. נהדרת גם לכל למי שמתקשה להירדם בלילה (ולתקשר בבהירות) בגלל עומס מנטלי בראש. תוכל להשתמש באנרגיה לנקות את המיינד, למדיטציה, לרגיעה, לאחר סיעור-מוחות או פעילות מנטלית חשיבתית מאומצת, למשל אחרי יום עבודה עמוס או פשוט להירגע אחרי יום לחוץ.

האנרגיה מיועדת לשים אותך במצב מדיטטיבי מרגיע. לאחר שתפעיל את האנרגיה במחשבה תיכנס למדיטציה עמוקה של 30 דקות או לחילופין אפשר להפעיל בלילה ולצלול לשינה מתוקה. בזמן שהאנרגיה נעה במערכת האנרגטית שלך, היא תנקה כל מה שזקוק לניקוי, תעניק לך תובנות וחיבור עמוק עם ההוויה שלך ותרגיע אותך.

קוקון כחול של מלאך השרת מיכאל

כשמפעילים את האנרגיה, נוצר קוקון (כמו מעטפת מגן) סביבך, שמגן עליך מהשפעות שליליות מתוכך ומבחוץ, מהשפעות של ישויות, צורות מחשבה לא מיטיבות, השתלות שליליות מהסביבה וכל מה שאינו מועיל עבורך! היא גם עוזרת להיות ולהרגיש בטוחים ומוגנים יותר מהרגיל, ויציבים רגשית ומנטלית.

לאחר החניכה, קל ופשוט להפעיל את האנרגיה במחשבה. פשוט אמור לעצמך בלב: "קוקון כחול של מלאך השרת מיכאל" ותוך 10 דקות זה נוצר סביבך ופועל עליך כל היום/לילה. נהדר להפעיל בבוקר עם היקיצה וגם לפני השינה ובכל עת שחשים בזה צורך. מצוין גם למטפלים להפעלה עצמית בתחילת טיפול ועבור המטופל בסיום טיפול. אפשר להפעיל על אחרים במחשבה (גם מרחוק) ולתרום להם בקלי קלות.

מהות אמטיסט

לאנרגיה של אמטיסט יש אפקט מרגיע ביותר. האנרגיה עוזרת בפינוי וניקוי של המיינד באופן כללי מעודדת מחשבות צלולות וחיוביות, מעניקה תחושה של שלום ושלווה, רגיעה עמוקה, שקט, נוכחות ורווחה כללית. האנרגיה גם משחררת סטרס ועוזרת בהחלמה מהירה מכל דבר וחיבור לאלוהי. כמטפלים, יש לאנרגיה ערך מוסף ביכולת שלה להעצים אתכם אינטואיטיבית ולפתוח את העין השלישית. איך זה מתבצע?

לאחר החניכה, תוכלו להפעיל את האנרגיה במחשבה ולעשות הילינג במגע לעצמכם ולאחרים, כולל שליחה מרחוק. תדעו איך לחבר אחרים לאנרגיה בחניכה בעצמכם ולהעניק להם את הכלי לטיפול עצמי. 

(הערה: חניכה זו כלולה בחבילה הראשונה של החניכות לתקשור והעצמה אינטואיטיבית)

קרא עוד

איך מתחברים לאנרגיות?

פשוט מאד. מתחברים לאנרגיות בתהליך אנרגטי מרחוק שנקרא חניכה. החניכה מחברת אותך ליכולת להשתמש באנרגיה מסוימת. כל חניכה לוקחת עד 15 דקות ונשלחת מרחוק. אין צורך לעשות משהו מיוחד או לתאם מראש אלא להתנהל כרגיל. ברגע שהחניכה הושלמה, יש לך יכולת מידית להשתמש באנרגיה, לעצמך ולאחרים.

איך יודעים מה לעשות?

פשוט מאד. לאחר קבלת כל חניכה, יישלח לך כל המידע למייל. זה ממש לא מסובך ופשוט מאד להבין איך להשתמש ולהפעיל כל אנרגיה על עצמך ולאחרים, כולל טיפול מרחוק וכולל העברת החניכה לאחרים. בכל מקרה, אני כאן בכל שאלה.

מה מקור הידע?

מלאכי השרת: מיכאל, גבריאל ומטטרון. תוקשר על ידי המאסטרים הרוחניים גבריאלסן (הבית של קונדליני רייקי). 

זו הזמנה לחוות את היומיום שלך
ברוגע, איזון, שלום פנימי, מוגנות, ביטחון והנאה
וסיפוק מהיכולת לעזור לעצמך ולאחרים 

איך מקבלים את כל הטוב הזה:

1). משלמים בהתאם לסך החניכות שבחרת.
2). לאחר התשלום נכנסים מידית לתור הרשומים.
3). בהקדם האפשרי ולא יאוחר מ-7 ימי עסקים ישלחו אליך החניכות שנרשמת אליהן.
4). לפני כל חניכה תשלח אליך הודעה לנייד (רק למען הידיעה לא צריך לעשות כלום).
5). מיד לאחר החניכה יישלחו אליך חוברת המידע ותעודת הסמכה.
6). אפשר מיד להתחיל להעניק לעצמך ולקרובים שלך מכל הטוב הזה (כולל הסמכה מקצועית)

מחירון כולל מע"מ:

כל חניכה בודדת: 285 ש"ח 
מחיר בהטבה: 250 ש"ח בהטבה לחניכה,
לרוכשים מראש חבילה של 5 ומעלה.


אפשרויות תשלום:

בתשלום אחד: דרך פייבוקס> / באשראי מאובטח> / בהעברה / PAY

בתשלומים: ברכישת 2 חניכות ומעלה אפשר עד 5 תשלומים דרך אפליקציית PAY
ל- 054-4430312 (ותכתבו לי מה בחרתם)

לחיות ברוגע, איזון רגשי, נינוחות

לדעת איך לעזור ביעילות

לראות את האהובים שלך רגועים 

מהדהד בך שזה יכול לתרום לך? ממש אשמח

מיד לאחר התשלום, ההזמנה שלך נכנסת לתור ותבוצע בהקדם עד 7 ימי עסקים

בתשלום דרך פייבוקס או פיי, יש לשלוח לי את רשימת החניכות שבחרת 

בטופס מאובטח זה אפשר להירשם לחניכות בודדות או לרכוש את כל החבילה בהטבה 

בכל שאלה תכתבו לי לוואטסאפ ואשמח לסייע:

דיסקליימר: כל אדם אחראי על חייו, בחירותיו והקצב שלו לשינוי.
אין לראות באף חניכה,  שירות מוצע, ידע נרכש, או כל תוכן אחר המוצע בדף זה ובאתר כולו כהבטחה כלשהי.
לתקנון המלא יש לגלגל למטה.