גריד מפתחות אור

גריד מפתחות אור


גריד דיאגרמה רב-עוצמה למשיכת אנרגיה מהיקום
מותאם לך אישית לתמוך בכל בקשה שלך 

בהזמנה מטליה פרנקל
מוסמכת בהכנת גריד מפתחות אור ותדרים
מטעם infinitehealing.co.uk

גריד של מפתחות אור זה שרטוט ייחודי אנרגטי, שנעשה על דף נייר ומסייע לנו להגשים את מבוקשנו במציאות הפיזית. זו דיאגרמה מקודשת, עם מפתחות אור, תדרים וצורות גיאומטריות המייצגות: הילינג, שלמות, אפשרויות חדשות. הגריד משורטט באהבה ומסירות ומתוך תדר גבוה סביב בקשה אישית ותומך במימוש שלה. למשל: ריפוי לאתגר פיזי ובריאות טובה, מימוש זוגיות מאושרת, קליניקה משגשגת, רווחה כלכלית וכדומה.

במרכז הגריד אני כותבת את הבקשה שלך וסביבה משרטטת ויוצרת עבורך את דיאגרמת הגריד באהבה ותשומת לב. כל זה, עם מפתחות אור התואמים לבקשה שלך והטענה בתדרים ייחודיים ומעצימים, למשיכת אנרגיה מהיקום לבקשה שלך לריפוי/הגשמה. 

כשהגריד מוכן, כל שעליך לעשות זה למקם אותו בביתך במקום שבו יוכל לקבל אור טבעי וכך להשאירו עד שמשאלתך תוגשם. 

הנה דוגמא להמחשה
(הגריד לא בדיוק נראה כך, זה רק כדי לקבל מושג כללי):

בשבילי, הכנת הגריד עבורך – זה לא סתם לשבת ולשרטט לפי הנחיות מסוימות. זה לטבול באור ומתוכו ליצור את הגריד עבורך ולטובתך. זה לזקק מתוך מפתחות האור והתדרים הגבוהים את הוויברציות לגריד ולהטמיע אותן במסירות למענך. זו יצירה של אהבה ואור מתוך הקשבה ללחישות התודעה, שינחו את ידי באופן המיטיב ביותר עבורך. זכות גדולה.

גריד של מפתחות אור מתנה לעצמך 

מחירון ולוגיסטיקה:

מחירון לגריד יחיד:

מחיר כולל מע"מ: 680 ש"ח
אפשרויות תשלום: תשלום אחד ב- אשראי> או ביט או פייבוקס
עד 5 תשלומים דרך PAY
תשלום באפליקציה ל-054-4430312 
אספקה תוך 7 ימי עסקים

השלבים:

1. עליך לבחור בקשה לגריד. למשל: מימוש זוגיות/ ריפוי ואיזון לגוף ובריאות מיטיבה/ בהירות ומימוש היעוד והשליחות / עסק משגשג ומצליח בקלות / רווחה כלכלית ושפע כסף / הרמוניה בכל מערכות היחסים…ועוד. לפני הכנת הגריד אנחנו נשוחח ונוודא שהכוונה מנוסחת באופן בהיר ואסייע בכוונון-עדין אם נדרש.

2. מוכנות לקחת 100% אחריות על החיים שלך, על הבחירות שלך, על החיים שלך, על התוצאות בשטח. מוכנות לבחור ולקבל בקצב האישי שלך, בלי להיאחז בתוצאה ובלי ציפיות. להיות באפשור וקבלה ואמון. היקום יכנס לפעולה ברגע שהגריד יהיה בביתך ממוקם מול מקור אור טבעי וימשוך אנרגיה מהיקום לבקשה שלך. המימוש בפועל במציאות שלך יהיה בקצב שלך ובכפוף לבחירות שלך ולמוכנות שלך לקבל. 100 אחריות אישית – והיקום ייתן לך גב.

3. יש להעביר תשלום מראש עבור הגריד. 

4. לשלוח לי שם מלא ואת הבקשה לגריד. בקשה אחת באופן ממוקד ביותר. יש לכתוב לי למייל/לנייד/או כאן> ובכל מקרה נשוחח טלפונית לפני שאתחיל.

5. לאחר קבלת הבקשה ממך, אתחיל ביצירת הגריד עבורך. זה תהליך. זה לא סתם לשבת ולשרטט. זה לטבול באור ומתוכו לאפשר לגריד להיווצר עבורך ולטובתך. זו יצירה של אור ואהבה ומסירות, באופן המיטיב ביותר עבורך. זכות גדולה. 

6. לאחר שהגריד מוכן (עד 7 ימי עסקים) אסרוק ואשלח לך אותו למייל ואז אפשר מיד להדפיס ולהניח בבית ליד מקור אור טבעי ושם להשאירו עד שקיבלת את מבוקשך. כמה זמן זה ייקח? אין לי תשובה. לכל אחד הקצב שלו. (אלטרנטיבית אפשר לאסוף מרמה"ש)

7. לאחר שבקשתך הוגשמה, אפשר להשליך את הגריד בכוונה שאנרגיה חוזרת לאדמה.

הערות:
ניתן להזמין יותר מגריד אחד בנושאים שונים. עבור צד ג' בידיעתו אישורו ובכפוף לסעיף 2 לעיל.

זו הזמנה לאפשר לכוחות היקום לתרום לכל בקשה שלך

רקע על מפתחות אור:

מערכת מופלאה של כלים פשוטים ואפקטיביים מתדר גבוה, לעזרה עצמית, לגוף, לנפש, לחיים, לשינוי כל מצב מאתגר ומימוש כל מטרה ביתר קלות. ברוב הקורסים אפשר לקבל הסמכה לטפל באחרים, בין אם במשפחה וביקירים או כעוסקים מקצועיים. הכלים של מפתחות אור התפשטו בעולם תוך שנה ל- 45 מדינות כולל ישראל. זו הזמנה לחוות יותר קלות עם הכל ולהיות המאסטרים של החיים.

המערכת כוללת סט של מפתחות אור, סמלים מתדר גבוה, תדרים, וורטקסים, פרקטיקות, פרוטוקולים ותהליכים. מגוון רב של טכניקות פשוטות ללמידה עצמית, שמצריכות מספר דקות עד לשעות ספורות כדי ללמוד אותן. זה קל ופשוט. לומדים ומיישמים מיד. המערכת תוקשרה לראשונה על ידי נילה נירמלה ראג'ו בשנת 2011 ומתרחבת כל הזמן. יש כבר קהילה בינלאומית של עוסקים (כולל בישראל) במגוון כלים מבית infinite healing. במרחב זה מגוון אפשרויות לבחירה: קורס תדרים בסיס, פרוטוקול גוף שמח, בלופרינט – מסע למאסטריות, רפואת אור, קורס תדרים מתקדמים וורטקסים, חניכה לוורטקס אור, חניכות לשגשוג, הרמוניה ו- wellbeingגריד להגשמה ממפתחות אור ותדרים, ברכות אור בהתאמה אישית, תכנית אקטיבציה לשגשוג ושפע, טיפולים של אור ועוד…

אשמח לתרום לך
בכל שאלה אני כאן>