גריד מפתחות אור

גריד מפתחות אור


גריד דיאגרמה רב-עוצמה למשיכת אנרגיה מהיקום
מותאם לך אישית לתמוך בכל בקשה שלך 

בהזמנה מטליה פרנקל
מוסמכת בהכנת גריד מפתחות אור ותדרים
מטעם infinitehealing.co.uk

גריד של מפתחות אור זה שרטוט ייחודי אנרגטי, שנעשה על דף נייר ומסייע לנו להגשים את מבוקשנו במציאות הפיזית. זו דיאגרמה מקודשת, עם מפתחות אור, תדרים וצורות גיאומטריות המייצגות: הילינג, שלמות, אפשרויות חדשות. הגריד משורטט באהבה ומסירות ומתוך תדר גבוה סביב בקשה אישית ותומך במימוש שלה. למשל: ריפוי לאתגר פיזי ובריאות טובה, מימוש זוגיות מאושרת, קליניקה משגשגת, רווחה כלכלית וכדומה.

במרכז הגריד אני כותבת את הבקשה שלך וסביבה משרטטת ויוצרת עבורך את דיאגרמת הגריד באהבה ותשומת לב. כל זה, עם מפתחות אור התואמים לבקשה שלך והטענה בתדרים ייחודיים ומעצימים, למשיכת אנרגיה מהיקום לבקשה שלך לריפוי/הגשמה. 

כשהגריד מוכן, כל שעליך לעשות זה למקם אותו בביתך במקום שבו יוכל לקבל אור טבעי וכך להשאירו עד שמשאלתך תוגשם. 

הנה דוגמא להמחשה
(הגריד לא בדיוק נראה כך, זה רק כדי לקבל מושג כללי):

בשבילי, הכנת הגריד עבורך – זה לא סתם לשבת ולשרטט לפי הנחיות מסוימות. זה לטבול באור ומתוכו ליצור את הגריד עבורך ולטובתך. זה לזקק מתוך מפתחות האור והתדרים הגבוהים את הוויברציות לגריד ולהטמיע אותן במסירות למענך. זו יצירה של אהבה ואור מתוך הקשבה ללחישות התודעה, שינחו את ידי באופן המיטיב ביותר עבורך. זכות גדולה.

גריד של מפתחות אור מתנה לעצמך 

מחירון ולוגיסטיקה:

מחירון לגריד יחיד (מחיר אחיד בארץ וכולל מע"מ):

מחיר השקה בישראל עד 31/12: 680 ש"ח (יש להקליד קוד קופון: "השקה" בדף תשלום ב- אשראי>)

החל מ- 1/1/21: מחיר מלא רשמי: 250$ ובשקלים: 850 ש"ח

ניתן גם לשלם בפייבוקס/העברה/פיי (דרך אפליקציית פיי ניתן גם עד 5 תשלומים)

השלבים:

1. עליך לבחור בקשה לגריד. בקשה אחת בלבד לגריד ולנסח אותה באופן ממוקד למשל: מימוש זוגיות/ העצמה על-חושית/ ריפוי ל-___/עסק משגשג ומצליח בקלות עם הכנסה של XX לפחות בשנה/ רווחה כלכלית ושפע כסף…..

2. מוכנות לקחת 100% אחריות על החיים שלך. לקחת אחריות מלאה על הבחירות שלך, על החיים שלך, על התוצאות בשטח. לבחור ולהסכים לקבל בקצב האישי שלך ולטובתך העליונה, בלי להיאחז בתוצאה ובלי ציפיות. להיות באפשור וקבלה ובאמון. היקום יכנס לפעולה ברגע שהגריד יהיה בביתך ממוקם באור – והמימוש יהיה בקצב שלך ובכפוף לבחירות שלך ולמוכנות שלך לקבל. 100 אחריות אישית – והיקום ייתן לך גב.

3. יש להעביר תשלום מראש עבור הגריד בהתאם לאחת האפשרויות לעיל. בבקשה לבצע תשלום רק אם יש מוכנות מלאה לקחת אחריות בהתאם לסעיף 2. 

4. לשלוח לי שם מלא ואת הבקשה לגריד. בקשה אחת באופן ממוקד ביותר. אפשר למייל/לנייד/או כאן>

5. לאחר קבלת הבקשה ממך, אתחיל ביצירת הגריד עבורך. זה תהליך. זה לא סתם לשבת ולשרטט. זה לטבול באור ומתוכו לאפשר לגריד להיווצר עבורך ולטובתך. זו יצירה של אור ואהבה ומסירות, באופן המיטיב ביותר עבורך. זכות גדולה. 

6. לאחר שהגריד מוכן (עד 3 ימי עסקים) אסרוק ואשלח לך אותו למייל ואז אפשר מיד להדפיס ולהניח בבית ליד מקור אור טבעי ושם להשאירו עד שקיבלת את מבוקשך. כמה זמן זה ייקח? אין לי תשובה. לכל אחד הקצב שלו. 

7. לאחר שבקשתך הוגשמה, אפשר להשליך את הגריד בכוונה שאנרגיה חוזרת לאדמה.

הערות:
אפשר להזמין את הגריד מודפס + ציפוי למינציה (בתוספת 30 ש"ח) איסוף מרמה"ש.
ניתן להזמין יותר מגריד אחד בנושאים שונים. עבור צד ג' בידיעתו אישורו ובכפוף לסעיף 2 לעיל.

זו הזמנה לאפשר לכוחות היקום לתרום לכל בקשה שלך

רקע על מפתחות אור:

מערכת מופלאה של כלים פשוטים ואפקטיביים מתדר גבוה, לעזרה עצמית, טיפול באחרים ולכל מטרה. שיטה שצוברת תאוצה אדירה בארץ ובעולם. 

מערכת מפתחות אור לריפוי מהווה טכניקה אינטגרטיבית שמסייעת לכל אדם לריפוי הגוף, החיים וההוויה – לחיים של מאסטריות ויותר קלות עם הכל. המערכת כוללת סט של מפתחות ברטט גבוה, פרקטיקות, פרוטוקולים, תהליכים ותדרים. מגוון רב של טכניקות פשוטות ללמידה עצמית, שמצריכות מספר דקות עד לשעות ספורות כדי ללמוד אותן. המערכת תוקשרה לראשונה על ידי נילה נירמלה ראג'ו בשנת 2011 ומתרחבת כל הזמן. כיום כבר מתבססת בארץ ובעולם קהילה של עוסקים במגוון כלים מבית infinite healing כגון: תדרים, פרוטוקול גוף שמח, בלופרינט, רפואת אור, חניכה לוורטקס אור, פרוטוקולים של מפתחות אור, ועוד…

אשמח לתרום לך
בכל שאלה אני כאן>