טיפול אישי ויעוץ עסקי

טיפול אישי ויעוץ עסקי

תודה שהגעת לכאן. לפני הכל, כמה מלים מהלב שלי אליך:

תודה שהגעת לכאן. לפני הכל, כמה מלים מהלב שלי אליך:

המרחב הטיפולי והעסקי הוא קודם כל מקום בטוח עבורך, עם חופש מוחלט להיות כפי שהנך ולהביא בו את עצמך לגמרי בידיעה שנותנים לך גב ואינך לבד.

המרחב שיצרתי, דוגל בקבלה מלאה ואי שפיטה של כל אדם, אמון מוחלט ביכולת שלנו לחולל שינוי, ליצור ולהגשים חדש, מתוך התייחסות הוליסטית-תודעתית ובפרט, ניקוי מה שמוחזק באופן לא מודע והעצמה אישית ליצירת חדש בחייך.

ביחד, נפוגג ונשחרר את מה שחוסם ועומד בדרך, בינך לבין בחירה חדשה ומימוש שלה בפועל. נסלול יחד דרך לריפוי, העצמה, שינוי והגשמה – הרבה יותר בקלות מאי פעם. יש בי אמון מלא בך וביכולת שלך לשנות הכל ואשמח לתרום לך. באהבה, טליה

healing_love_reiki_bars

ביחד, נפוגג ונשחרר את מה שחוסם ועומד בדרך, בינך לבין בחירה חדשה ומימוש שלה בפועל. נסלול יחד דרך לריפוי, העצמה, שינוי, שפע והגשמה, בלי לחפור בכאב וללא מאמץ.

יש בי אמון מלא בך וביכולת שלך לשנות הכל ואשמח לתרום לך. באהבה, טליה

מגוון אפשרויות עבורך:

אפשר לקלוט מה מהדהד בך לקבל
או פשוט לבחור לבוא
ונתאים לך במפגש את התמהיל המדויק לך

בקליניקה ברמה"ש / טלפוני / מרחוק
לתיאום איתי >

רייקי_הילינג_טליה _פרנקל

רייקי מהתדר הגבוה ביותר, טיפול משולב רייקי אוסואי, לייטריאן, הוליפייר, ספקטרום אור ועוד:

אנרגיית חיים אוניברסלית המודרכת על ידי תבונה אלוהית ליצירת איזון, הרמוניה וריפוי הוליסטי רב ממדי: פיזי-רגשי-מנטלי-רוחני. האנרגיה מערסלת אותך באהבה ויודעת לאן ללכת, כדי לאפשר ריפוי שלם בכל הרבדים של העצמי ולטפל בכל מה שיצא מאיזון ומבקש ריפוי. הטיפול במגע/מרחוק. מאד נעים, מרגיע, מאזן ומרפא. מאפשר שקט, רגיעה, בהירות, קלילות, לחזור הביתה. (אפשרי בקליניקה וגם מרחוק)

אקססבארס_בארס_טליהפרנקל

סשן אנרגטי אקסס בארס:

מגע עדין ב- 32 נקודות קסם בראש. מאד מרגיע, משחרר מתח, ממקד, מנקה חסמים, פחדים, דאגות, שיפוט עצמי, פותח מרחב ליותר קלות עם הכל, הגשמה, קלילות עם הגוף, בהירות, שפע ועוד. כל סשן תרומה בפני עצמו, מפוגג אינספור נקודות מבט מגבילות ודחיסות רגשית ומחשבתית (באופן עוקף-שכל, בלי "לחפור") על כל נושא: כסף, גוף, בריאות, מיניות, מערכות יחסים, תפיסה עצמית ועוד ופותח מרחב לאפשרויות חדשות לחיים. 

healing_reiki

ניקוי חסמים לא מודעים:
(אקסס/תטא הילינג/ריפוי מלאכים/ריפוי גלגולים/
מפתחות אור/ תדרים/ועוד…)

נקודות המבט שלנו יוצרות מציאות. אם נשנה אותן, נפתח מרחב לשינוי. נרצה להיות בבחירה ויצירה מודעת של חיים בלי שהלא-מודע שולט בבחירות שלנו ומנהל אותנו מאחורי הקלעים, כמו למשל: אמונות מגבילות, החלטות עבר, התחייבויות מחיים קודמים, פחדים, ספקות ועוד. מתוך בחירה מודעת וניקוי החסמים הלא-מודעים, נאפשר ריפוי עמוק ושינוי מהותי של כל דבר. זה אפשרי ליישום במגוון כלים אפקטיביים ביותר. הטיפול יכול להיות טלפוני או בקליניקה בשילוב תהליכי מגע אנרגטיים. 

תהליך_גוף_אקסס_רייקי_הילינג2

תהליכי גוף אנרגטיים מבית אקסס קונצ'סנס:

מתבצע במגע עדין בגוף. מאד מרגיע ותורם משמעותית לכל נושא/אתגר ולא רק פיזי. יש כ- 50 תהליכים לבחירה, למשל: חיזוק למערכת החיסון, טיפול בכל אתגר/מחלה/כאב, שחרור טראומות ושיקום מבני, מחיקת תאי שומן ורגשות כלואים בגוף, שיקום האחווה עם הגוף, תיקון לראיה, הפרעות קשב וריכוז, שיפור תפקוד מנטלי, אלרגיה, פריון, חסינות אנרגטית ועוד. במפגש הטיפולי, נבחר תמהיל שיהווה תרומה עבורך, עבור הגוף שלך וכל היבט של החיים.

רוגע_הילינג

פרוטוקול גוף שמח:

תהליך אנרגטי מופלא, המשתמש במפתחות אור ותדרים המוטמעים ב-14 מיקומים בגוף. פותח מרחב ליותר חיות, הרמוניה ושמחה בגוף שלך, מכניס אנרגיית אור וריפוי לתוך שדה ההילה, מאפשר יותר איזון, ריפוי ושינוי. אנשים מדווחים על היעלמות כאבים, קלילות בגוף וחוויה של הרבה יותר שמחה בגוף ובחיים. אפשר סשן חד פעמי אך מומלץ לבצע 11 ימים ברצף לפחות בהתחלה להטמעה מלאה.

light keys frequencies

טיפול בתדרים בסיס:

בטיפול זה אני קוראת לתדרים מופלאים מבית מפתחות אור, ובאמצעותם אפעיל תהליכים אנרגטיים לתרום לגוף ולחיים שלך ולכל ההוויה שהנך. תהליך 1: משתמש בתדר מוזהב יפהפה ותומך ביצירת חיים של מימוש, סיפוק, שמחה ושפע. תהליך 2: משתמש בתדר מערסל ותומך ביצירת שלום, הרמוניה ואפשרויות חדשות. תהליך 3: משתמש בתדר עוצמתי! ותומך בניקוי אמונות מגבילות, חסמים אנרגטיים וחוזים אנרגטיים. אפשר לתאם טיפול קצר ממוקד או סשן אינטגרטיבי בתמהיל אישי הותאם לך.

vortex

טיפול בתדרים מתקדמים:

בטיפול זה אני קוראת לתדרים מתקדמים מבית מפתחות אור ושוזרת עבורך בהתאמה אישית מתוך 9 תדרים מתקדמים עם 3 תדרי הבסיס לעיל, במסירות והקשבה לגוף, בין אם עבור ריפוי פיזי/רגשי, העצמה אישית, הרחבת שפע ושגשוג, לזרוח את האור שלך בעולם, לממש את משאלות הלב שלך ולכל מטרה. אפשר לתאם טיפול אנרגטי קצר ממוקד או סשן אינטגרטיבי בתמהיל אישי עבורך.

light medicine with talia frenkel

טיפול עמוק ברפואת אור:

רפואת אור זו רפואת העתיד כאן ועכשיו לשיקום כל שיבוש בבלופרינט של הגוף ויצירת גוף שיהיה כלי אור. הטיפול עושה שימוש באלמנטים של אור, תדרים, אנרגיות וורטקסים מבית מפתחות אור.

כמה שלבים (מתבצע בטיפולים נפרדים):
1) ניקוי וטיהור עמוק ברמה מולקולרית ואנרגטית. אתחול-מחדש לבריאות.
2) דיטוקס מאסיבי ברמת ה-DNA, ניקוי אלמנטים זרים, הטבעות  אנרגטיות, זיכרונות וקודים ברמה נשמתית ועוד.
3) התחדשות לכל תא ותא
4) חיוניות חיות ואנרגיה 
**בקרוב יתווספו עוד שלבים מתקדמים.

יש להתחיל מהבסיס ולהתקדם משם. אפשר לבחור רק טיפול אחד או בסדרה כולה. לא מצריך מגע. מתבצע פרונטלית, בזום ומרחוק בזמן שינה. כל טיפול כשעה וחצי. לעתים נדרשת השלמה, תלוי בקצב הקבלה של הגוף.

רייקי_מתיחת_פנים_אנרגטית_הילינג

מתיחת פנים אנרגטית – תהליך גוף מבית אקסס:

30 אנרגיות הפועלות בו זמנית על גופך. תהליך מהפכני המסייע בביטול תוכנות הזדקנות ויצירת מראה חסר גיל צעיר וקורן. תורם להעלמת קמטים, כתמים, צלקות, פיגמנטציה, בוטוקס אנרגטי. מותח את העור באופן טבעי ומשפיע גם על מיצוק הגוף כולו. תורם גם למגוון אתגרים פיזיים, לבעיות שינה, סינוסים, מיגרנות, בלוטת תריס ועוד. תהליך מופלא ותרומה של ממש.

ESSE_healing

סשן אנרגטי במגע עמוק ESSE:
"הסינתזה האנרגטית של התגלמות מבנית" 

טכניקה אנרגטית ייחודית הנכנסת לעומק הרקמות בגוף. מתבצע בלבוש מלא, במגע המתמקד ברקמות החיבור העמוקות (פאשיה) והמערכות האנרגטיות הנמצאות לאורך הגוף כולו.

התהליך נעים מאד, משחרר ומרגיע. משפיע ברמה מולקולרית, מפוגג דחיסות, מאפשר שיקום ושינוי במבניות, יותר גמישות, קלילות ותנועתיות, תומך ביצירת ריפוי ותפקוד תקין של כל המערכות האנרגיות והפיזיות. פותח מרחב להתגלמות חדשה בגוף. משתלב עם אנרגיות נוספות בתמהיל המותאם לגוף שלך. 

esse_healing_taliafrenkel

סשן אנרגטי SOP:

סימפוניה של אפשרויות SOP זהו תהליך אנרגטי ייחודי שלא דומה לשום דבר מוכר ולא דומה לעצמו, משתנה כל הזמן וחסר הגדרה. כמו ריקוד אנרגטי עם האנרגיה הדרושה בכל רגע עבור הגוף וההוויה. זה למוסס את כל קירות הנפרדות, השיפוט, ההתנגדות, המחסומים וליצור מרחב לאפשרויות אינסופיות לגוף, לעצמך ולחיים. מתבצע במגע/ללא מגע, בקליניקה/מרחוק.

innerchild_healing

ריפוי לילד/ה הפנימי/ת:

בכולנו יש ילד פנימי קטן שזקוק לקבל. אולי אהבה. אולי חיבוק. אולי הערכה. הילד הקטן הזה אולי גם מחזיק בכל מני רגשות, מחשבות, כאבים שלא פשוטים לו מהעבר, שיפוט על עצמו, אשמה או פחד. הילד הזה אולי לקח על עצמו כל מני תפקידים ואחריות שאינם שלו לקחת. לפעמים, הוא מתעורר מחדש במהלך החיים במערכות היחסים שלנו, בעבודה, עם עצמנו כבוגרים, מול החיים – ומציף את כל הישן שהיה לתוך הכאן ועכשיו. נרצה לטפל בו ברכות ובאהבה, להביא לו ריפוי עדין ולתת לו את מה שהוא זקוק לקבל כדי להיות שלם ומרופא ולדעת שהוא אהוב כפי שהוא. 

angelhealing

הילינג מלאכים וקריסטלים אתריים:

ריפוי מלאכים וקריסטלים אתריים הוא קודם כל ריפוי של אהבה. מערסל. מחבק. תומך. זה לצוף בתוך האהבה השמיימית כמו תינוק ברחם, לאפשר למקדש הריפוי להיווצר סביב הגוף ולאור האלוהי למלא כל תא ותא ואת שדה ההילה כולו ומשם כמו אדוות מים להתפשט למרחב ולגעת בכל היבט של החיים. (אפשרי גם מרחוק)

love_reiki_meditation_peace

ברכות של אור:

ברכות מתדרים ומפתחות אור נשלחות בתמהיל המותאם לך אישית לאחר שיחה קצרה והתמקדות. הברכות תורמות לשינוי אנרגטי של כל מועקה וחסימה ופותחות מרחב לבחירה ומימוש חדש ביתר קלות.

טליה_פרנקל_הדרכה_יעוץ_3

מפגש יעוץ והדרכה (ברמה"ש/טלפוני)

מפגש יעוץ בא לתת לך בהירות והכוונה לגבי כל נושא לבחירתך. לתת לך מודעות ופרספקטיבה חדשה, הדרכה להמשך וכלים אפקטיביים לשימוש מידי. יכול להיות יעוץ עסקי, הכוונה הורית, הרחבה מקצועית למטפלים, שיעור פרטי תודעתי, כל מה שמעניין אותך להרחיב את הידע והמודעות שלך לגביו ולדעת איך להתקדם ומה לעשות, עם ארגז כלים התומך בכך.

infinitme_taliafrenkel

סשן ©Infinitme (בקליניקה בלבד) :

סשן אינפיניטמי זו הזמנה לחזור הביתה לעצמך למהות האמיתית שהנך כהוויה. זה לאפשר לגוף לרטוט בתדר ההוויה. זה לאפשר ספייס אחר ברמה מולקולרית, להתעלות תודעתית מעבר לדחיסות של המציאות הפיזית ומהאינסופיות האלוהית הזו – ליצור חיים. זהו תהליך אנרגטי מקורי וייחודי במרחב. יוצרת: טליה פרנקל. 

עוד כמה דברים שאולי יעניין אותך לדעת:

(יש להקליק על כל שאלה כדי לחשוף את התשובה)

אפשרות 1: כל אחת מהאפשרויות כאן מופלאה ותרומה בפני עצמה. אפשר לקלוט מה יוצר תחושה של קלילות ומרחב בגוף לבחור בו ולסמוך על הידיעה שלך. 
אפשרות 2: לא לבחור בסוג טיפול ספציפי, פשוט לבחור לבוא ולקבל ולהשאיר לי להתאים לך את אופי הטיפול והתמהיל שיתרום לך הכי הרבה, בהלימה לנושא המפגש. נדבר קצת, נתמקד ונזרום אינטואיטיבית לאן שהאנרגיה תיקח אותנו באופן הכי מיטיב עבורך. כך אני בדרך כלל נוהגת לעשות, אלא אם כן מתאמים מראש טיפול ספציפי.

כל טיפול ייחודי ובתמהיל המותאם לך אישית. אני מאמינה בהקשבה לגוף ולהוויה ובבחירה בזמן אמת במה שיתרום לך ביותר באותו רגע.  בדרך כלל נתחיל בשיח קצר מקדים וממקד ומשם נמשיך. חלק מהסשנים על מיטת טיפולים וחלק בישיבה. יש מגוון אפשרויות לבחור מתוכן: אינספור תהליכים אנרגטיים במגע, ניקוי חסמים לא מודעים ועוד, ליצירת מרחב עבורך לשינוי, ריפוי ומימוש. בסופו של דבר, זה להחזיר אותך הביתה לעצמך במהות, לנקות מה שעומד בדרכך ולהעצים אותך לבחור, להיות, לדעת ולחוות את המציאות משתנה. 

מפגש יעוץ בא לתת לך בהירות והכוונה לגבי כל נושא לבחירתך. לתת לך מודעות ופרספקטיבה חדשה, הדרכה להמשך וכלים אפקטיביים לשימוש מידי. יכול להיות גם שיעור פרטי בכל נושא תודעתי/של החיים/הכוונה הורית/הרחבה מקצועית למטפלים… כל מה שמעניין אותך להרחיב את הידע והמודעות שלך לגביו. 

אין לי נקודת מבט שדרוש תהליך ממושך כדי לחוות שינוי. אני מאמינה שכל סשן מהווה תרומה בפני עצמו ויכול להספיק. לכל אחד הקצב האישי שלו. אני נוהגת לתאם מראש רק מפגש אחד ולאחריו זו תהיה בחירה שלך אם וכמה להמשיך. 

כל המחירים כוללים מע"מ. אפשר לשלם דרך פייבוקס וב- PAY ניתן עד 5 תשלומים (בתשלום מעל 400 ש"ח).

סשן מלא בהתאמה אישית: שעה וחצי: 450 ש"ח 

מרחוק/טלפוני – סשן לייזר SOS / אנרגטי / יעוץ: 35 דקות, 250 ש"ח

פרוטוקול גוף-שמח (בסיס ומתקדם): (מרחוק/בקליניקה):
סשן יחיד: 120 ש"ח.
סדרה של 11 טיפולים ברצף להטמעה מלאה: 880 ש"ח (80 לסשן) בתשלום מראש.

הדרכה מקצועית/השתלמות למטפלים:
90 דקות: 500 ש"ח

שעות פעילות טיפולים:

בשוטף: (למעט בימים של קורסים)
א'-ה': 10:00-21:00, ו' 09:00-14:00
בשבת מקרים דחופים בלבד 
מיקום לבחירתך: בקליניקה ברמת השרון / טלפוני / מרחוק / בזום
(חלק מטיפולי המגע מתבצעים רק בקליניקה)

  1. מתקשרים/כותבים אלי ישירות לנייד: 054-4430312
  2. שולחים לי הודעה דרך מילוי  טופס צור קשר >> ואתקשר בחזרה
  3. כותבים לי מייל ל- hello@taliafrenkel.co.il

זה תלוי. 
אם מדובר בסשן מתנה מפנק – כן. 
אם מדובר בהורה המתאם לילד קטן שלו – כן.
בכל מקרה אחר, אם מדובר בסשן טיפולי, אני לא נוהגת לתאם עבור צד ג' באמצעות מתווכים. חשוב לי שכל מי שמעוניין להגיע אלי, יוכל לקבל בהירות על מהות הטיפול, לחוש מבעוד מועד אם אני מתאימה לו ויבוא מוכן לקבל את כל מה שהמפגש יכול לתת לו. לכן, אני תמיד מבקשת להפנות אלי ישירות ושנשוחח לפני שנפגש (וכמובן – תודה רבה על ההפניה ).

עוד כמה דברים שאולי יעניין אותך לדעת:

יש הרבה אפשרויות איך בוחרים?

אפשרות 1: כל אחת מהאפשרויות כאן מופלאה ותרומה בפני עצמה. אפשר לקלוט מה יוצר תחושה של קלילות ומרחב בגוף לבחור בו ולסמוך על הידיעה שלך. 
אפשרות 2: לא לבחור בסוג טיפול ספציפי, פשוט לבחור לבוא ולקבל ולהשאיר לי להתאים לך את אופי הטיפול והתמהיל שיתרום לך הכי הרבה, בהלימה לנושא המפגש. נדבר קצת, נתמקד ונזרום אינטואיטיבית לאן שהאנרגיה תיקח אותנו באופן הכי מיטיב עבורך. כך אני בדרך כלל נוהגת לעשות, אלא אם כן מתאמים מראש טיפול ספציפי.

מה קורה בטיפול עצמו?

כל טיפול ייחודי ובתמהיל המותאם לך אישית. אני מאמינה בהקשבה לגוף ולהוויה ובבחירה בזמן אמת במה שיתרום לך ביותר באותו רגע.  בדרך כלל נתחיל בשיח קצר מקדים וממקד ומשם נמשיך. חלק מהסשנים על מיטת טיפולים וחלק בישיבה. יש מגוון אפשרויות לבחור מתוכן: אינספור תהליכים אנרגטיים במגע, ניקוי חסמים לא מודעים ועוד, ליצירת מרחב עבורך לשינוי, ריפוי ומימוש. בסופו של דבר, זה להחזיר אותך הביתה לעצמך במהות, לנקות מה שעומד בדרכך ולהעצים אותך לבחור, להיות, לדעת ולחוות את המציאות משתנה. 

מה קורה במפגש יעוץ?

מפגש יעוץ בא לתת לך בהירות והכוונה לגבי כל נושא לבחירתך. לתת לך מודעות ופרספקטיבה חדשה, הדרכה להמשך וכלים אפקטיביים לשימוש מידי. יכול להיות גם שיעור פרטי בכל נושא תודעתי/של החיים/הכוונה הורית/הרחבה מקצועית למטפלים… כל מה שמעניין אותך להרחיב את הידע והמודעות שלך לגביו.  

כמה מפגשים זה?

אין לי נקודת מבט שדרוש תהליך ממושך כדי לחוות שינוי. אני מאמינה שכל סשן מהווה תרומה בפני עצמו ויכול להספיק. לכל אחד הקצב האישי שלו. אני נוהגת לתאם מראש רק מפגש אחד ולאחריו זו תהיה בחירה שלך אם וכמה להמשיך. 

כל המחירים כוללים מע"מ. אפשר לשלם דרך פייבוקס וב- PAY ניתן עד 5 תשלומים (בתשלום מעל 400 ש"ח).

סשן מלא בהתאמה אישית: שעה וחצי: 450 ש"ח 

מרחוק/טלפוני – סשן לייזר SOS / אנרגטי / יעוץ: 35 דקות: 250 ש"ח

פרוטוקול גוף-שמח (בסיס ומתקדם): (מרחוק/בקליניקה):
סשן יחיד: 120 ש"ח.
סדרה של 11 טיפולים ברצף להטמעה מלאה: 880 ש"ח (80 לסשן) בתשלום מראש.

הדרכה מקצועית/השתלמות למטפלים:
90 דקות: 500 ש"ח

שעות פעילות טיפולים:

בשוטף: (למעט בימים של קורסים)
א'-ה': 10:00-21:00, ו' 09:00-14:00
בשבת מקרים דחופים בלבד 
מיקום לבחירתך: בקליניקה ברמת השרון / טלפוני / מרחוק / בזום
(חלק מטיפולי המגע מתבצעים רק בקליניקה)

איך מתאמים?

  1. מתקשרים/כותבים אלי ישירות לנייד: 054-4430312

  2. שולחים לי הודעה דרך מילוי  טופס צור קשר >> ואתקשר בחזרה

האם אפשר לתאם עבור מישהו אחר?

זה תלוי. 
אם מדובר בסשן מתנה מפנק – כן. 
אם מדובר בהורה המתאם לילד קטן שלו – כן.
בכל מקרה אחר, אם מדובר בסשן טיפולי, אני לא נוהגת לתאם עבור צד ג' באמצעות מתווכים. חשוב לי שכל מי שמעוניין להגיע אלי, יוכל לקבל בהירות על מהות הטיפול, לחוש מבעוד מועד אם אני מתאימה לו ויבוא מוכן לקבל את כל מה שהמפגש יכול לתת לו. לכן, אני תמיד מבקשת להפנות אלי ישירות ושנשוחח לפני שנפגש (וכמובן – תודה רבה על ההפניה ).

זו שליחות עבורי. אשמח לתרום לך. בכל שאלה אני כאן
באהבה, טליה