איזון רגשי

מגוון אפשרויות עבורך

איזון רגשי

מגוון אפשרויות עבורך

כמה דברים שכדאי לדעת …

1. אחוז גבוה ממה שאנו מרגישים לא שייך לנו. אנו קולטים רגשות של אנשים אחרים ומייחסים אותם לעצמנו. זה מרגיש מאד אמיתי ושלנו, בעוד שלרוב זה לא. אפשר ללמוד לזהות כשזה קורה ולשחרר אותם באופן מידי.

2. יש לנו נטייה לייחס אמת לכל מה שאנו מרגישים ואף להזדהות עם הרגש כ-"אני". הוא לא. הוא בסך הכל אנרגיה שיכולה לנוע ולהתפוגג או להיתקע ולנהל אותנו. בכמה פעולות פשוטות אפשר לשנות זאת.

3. גם אם יש בנו מטענים עתיקים וטריגרים שטרם טופלו לעומק, אפשר ליצור הקלה מידית בכל מצב של אינטנסיביות רגשית ולאפשר שקט פנימי ואיזון רגשי. מהמקום הזה, הרבה יותר קל להביא ריפוי שלם.

מעניין אותך לקבל כלים לאיזון ורוגע ליומיום שלך?

מגוון אפשרויות
לאיזון רגשי ובריאות הנפש שלך:

לחיות בשקט נפשי, חוסן ואיזון רגשי, הגנה וביטחון
חניכות מרחוק לאנרגיות מלאכיות לשימוש מידי עבורך ולאחרים. קל ופשוט!
לפרטים
מדיטציה לאיזון ונוכחות
לפרטים
מדיטציה מתוקשרת לאיזון צ'אקרות
לפרטים
מקדש ריפוי לגוף ולנפש - מדיטציה מתוקשרת
לפרטים
מדיטציה לפני השינה
לפרטים
מדיטציה לבוקר קסום
לפרטים
רייקי Reiki
להתחבר לאנרגיה מופלאה ולטפל בקלות בעצמך (ובאחרים), לפוגג סטרס ודאגות, לחיות ברוגע ושלווה, לאפשר איזון וריפוי ועוד...קורסים/טיפולים
לפרטים
אקסס בארס
תהליך אנרגטי עוקף שכל לניקוי חסמים, פוגגות מתח ואינטנסיביות רגשית, יותר שלווה ורוגע וקלות עם הכל. סדנה חד-יומית ולקבל ארגז כלים לחיים או סשנים אישיים
לפרטים
חסינות לסביבה
2 תהליכי גוף במגע מבית אקסס, שחרור מהשפעות הסביבה עליך והפעלת חסינות אנרגטית. סדנה קצרה - לומדים ומיישמים.
לפרטים
ניקוי כעסים וקונפליקטים

תהליך אנרגטי במגע עדין בגוף שמסייע לשחרר כעסים עתיקים הכלואים בגוף ומשפיעים על איכות החיים ואיזון רגשי. 3 שעות פרונטלי. לומדים ומיישמים.

לפרטים
מעומס רגשי - לשמחה

2 תהליכים אנרגטיים במגע עדין בגוף לפוגג אינטנסיביות רגשית ולחיות מתוך שמחה. 3 שעות פרונטלי לתהליך. לומדים ומיישמים מיד או טיפול אישי ברמה"ש.

לפרטים
להתחבר למלאכים

5 חניכות חיבור למלאכים מופלאים. תמיכה וליווי 24/7 לכל החיים, לאיזון, ריפוי, העצמה ותמיכה בכל בקשה שלך. מתבצע פרונטלית, טלפונית או מרחוק. כולל הסמכה.

לפרטים
קרן הניקוי

חניכה עוצמתית לניקוי חסמים, תבניות חשיבה מעכבות, אמונות מגבילות, רגשות כלואים מהחיים האלו ומכל המסע הנשמתי. מתבצע פרונטלית, טלפונית או מרחוק. דרישה מקדימה: חניכה לקרן העצמה.

לפרטים
טיפול ויעוץ אישי
לפרטים

אפשר לכתוב לי ישירות ואחזור אליך בהקדם, טליה