המרחב למרפאים

המרחב למרפאים

חיבור למלאכים א'

 AngelLink TM

חניכות מופלאות ומעצימות
למלאכים לריפוי והעצמה 24/7

ליווי קבוע לכל החיים
הדרכה ותמיכה בכל בקשה שלך

עבורך אישית / הסמכה לחונכים

חיבור למלאכים א'

 AngelLink TM

חניכות מופלאות ומעצימות
למלאכים לריפוי והעצמה 24/7

ליווי קבוע לכל החיים
הדרכה ותמיכה בכל בקשה שלך

עבורך אישית / הסמכה לחונכים

כמה מלים מהלב:

כל כך הרבה רגעים בחיי הרגשתי לבד בעולם ורק רציתי שמישהו יחבק אותי ויתן לי גב. כל כך הרבה פעמים הרגשתי שאני לא יודעת לאן להמשיך מכאן ורציתי הכוונה ובהירות לדרך. לא קלטתי אז, את מה שאני כבר יודעת הרבה שנים: שמעולם לא הייתי לבד באמת ותמיד היה לי ליווי שמימי וחיבור לידיעה האינסופית שלי. וכך לכולנו. 

כשגיליתי את התכנית השמימית לחיבורי מלאכים הרגשתי שעידנים חיכיתי לזה – לדרך להעניק לאחרים את החוויה, הביטחון, הידיעה – שאנו לא לבד ושתמיד נדע מה לבחור ומה לעשות. לא תיארתי לעצמי כמה החיבורים יתרמו לי אישית ולהרחבת השליחות שלי. זו זכות גדולה לחנוך אחרים למלאכים, לתרום לחוויה אחרת לגמרי של חיים ביומיום ולהדהד איכויות מלאכיות בעולם.  בכל שאלה אני כאן, טליה.

מהות החיבורים:

חיבור קבוע עם 5 הוויות אור מלאכיות מופלאות, שיהפכו להיות הדרכה מלווה מעצימה ומרפאה עבורך 24/7 ויתרמו לך ביצירת חיים יותר קלים ומאושרים. החיבור גם יאפשר לך ערוץ תקשורת פתוח לבקשות אישיות ולקבל סיוע מלאכי לכל משאלה שלך. (ברמת מאסטר-חונך, החניך הופך ערוץ להפצת איכויות מלאכיות לאנושות כולה).

למי מתחברים:

ראשית לשרף הילת ורד שמביאה אהבה ללא תנאי ותמיכה עוצמתית ביותר ואז למלאכי השרת: מיכאל, רפאל, גבריאל ואוריאל. המלאכים יהדהדו לך ביומיום: אומץ, יצירתיות, הארה לדרך, אושר, תקשורת, חכמה, אי שפיטה, העצמה על-חושית, איזון רגשי, ריפוי, הרמוניה, יופי, קבלה עצמית, הערכה עצמית, תדר גבוה ועוד.

איך מתחברים:

החיבור נעשה באמצעות חניכה אנרגטית עם טליה פרנקל, כמאסטרית-חונכת מוסמכת מטעם מכון לייטריאן. כל חניכה אורכת כ-20 דקות ויוצרת עבורך חיבור עם מלאך ספציפי לכל החיים. מרגיש כמו מדיטציה בדמיון מודרך אך זה יותר תמלול של מה שמתרחש בפועל. יכול להתבצע פרונטלי או בטלפון או מרחוק.

איך החיבור למלאכים 
יכול לתרום לך אישית ומקצועית:

תרומה מקצועית למטפלים:

 • יותר ביטחון בעצמך וביכולות שלך
 • יותר יצירתיות, השראה, רעיונות
 • דיוק ובהירות בעבודה
 • תמיכה שמימית בעשייה שלך
 • הרחבת הקליטה העל-חושית
 • העצמת יכולות תקשור מתדר גבוה
 • תמיכה בריפוי מהמלאך רפאל
 • יתכנו מסעות אסטרליים, חלומות תקשוריים
 • גילוי של יכולות וכישרונות חדשים
 • הרחבה של השליחות והעסק
 • יכול לתרום ליותר לקוחות, יותר שפע
 • אפשרויות חדשות למימוש עצמי
 • יכולת לחנוך אחרים (ברמת מאסטר)
 • להיות זרז לשינוי תודעתי ולעולם טוב יותר

תרומה עבורך אישית:

 • ליווי שמימי קבוע של הדרכה גבוהה
 • לבקש - ולקבל תמיכה בכל בקשה
 • איזון והרמוניה במערכות היחסים
 • לתמוך ביקירים ולשלוח להם מלאכים
 • חוויית חיים קלה יותר ביומיום עם הכל
 • רוגע, שקט נפשי, איזון רגשי
 • יותר קבלה ואהבה עצמית
 • יותר ביטחון עצמי ובהירות לדרך
 • אומץ להיות, לבחור, לממש
 • שמחת חיים מועצמת
 • חיבור לחכמה הפנימית, לידיעה שלך
 • תדר אישי גבוה יותר
 • התפתחות והרחבת מודעות
 • לדעת שיש לך גב - תמיד

שירה: וואוו! החיבורים המלאכיים האלו שאת מביאה לאנשים זה פשוט משהו שאי אפשר לתאר ולנו יש את הזכות שזכינו לקבל את המידע דרכך! זה ממש מבורך!!

דיקלה: תודה רבה! הרגשתי אתמול מדהים וברור שגם היום, מאין אחות גדולה ואוהבת שהגיעה למרחב ונמצאת לידי לכוון אותי. זו הרגשה נפלאה.

אופן הלימוד והחניכות:

לאור הקורונה – מתקיים כרגע רק טלפוני או מרחוק באהבה

ברמה"ש / טלפוני / מרחוק
בקבוצה קטנה או פרטי-אישי

 

 

לעצמך אישית

 

 

דרישה מקדימה: אין.כל אחד יכול
מקבלים: את כל יתרונות החיבורים ללא הסמכה לחנוך אחרים
מתבצע: בקצב שלך, פרונטלי ברמה"ש או טלפונית או מרחוק
1. מקבלים את כל המידע למייל לקרוא מראש
2. נפגשים לחניכה + מרחב לשאלות ובהירות

מחירון כולל מע"מ
:
250 ש"ח לכל חיבור טלפוני/מרחוק/קבוצתי
או 350 ש"ח למפגש פרטי פרונטלי ברמה"ש

*ילדים עד גיל 12: 50% הנחה (חיבורים מרחוק)
*גילאים 12-18 וחיילים: 25% הנחה

*אפשרות לארגן קבוצה סגורה מראש עד 4 אנשים
*הרשמה לכל הסדרה מראש, אפשרי בתשלומים

מעניין אותי המסלול האישי, טליה תצרי איתי קשר:

 

 

הסמכה לחונכים

 

 

דרישה מקדימה: שיחת התאמה לחונכים
מקבלים: את כל יתרונות החיבורים כולל הסמכה לחנוך אחרים
מתבצע: אישי בקצב שלך, פרונטלי ברמה"ש או טלפונית או מרחוק 
1. מקבלים חוברות חונכים של מכון לייטריאן ללימוד עצמי מראש
2. נפגשים לחניכה + מרחב לשאלות ובהירות
3. מקבלים הסמכה כחונכים מטעם מכון לייטריאן ארה"ב

מחירון כולל מע"מ
:
חיבור ראשון 550 ש"ח וכל חיבור נוסף 450 ש"ח
תשלום לכל חיבור מראש. אפשר לחנוך אחרים לאחר קבלת כל חיבור לעצמך כחונך/ת.


מעניין אותי המסלול לחונכים, טליה תצרי איתי קשר:

עוד שיתופים מרגשים:

ש.ש: שיתוף קטן: מאז העבודה עם רפאל אני קמה בבוקר מלאת אנרגיה והתלהבות ומספיקה דברים בחצי זמן. אני כל כך נהנית כל פעם מהמתנות והאיכויות הנפלאות שהמלאכים מביאים אתם לחיי היומיום. זה באמת מסע קסום ומיוחד!"

לובה: תודה רבה טליה אהובה. לאוריאל יש אנרגיה קסומה ועוצמתית. הרגשתי אותה מיד בסוף החיבור בזרמים חזקים בידיים וגם העלה בי חיות. מה עוד אפשרי עכשיו מעבר לכל דמיון עם חמשת המלווים השמימיים שלי?"

ל.א: עבר עלי שבוע כל כך בשאנטי וזה לא אופייני לי לפני נסיעות...ממש תחושת ביטחון ורוגע וגם אני פתאום מספיקה יותר דברים בלי לחץ וגם, כשאני מבקשת מרפאל ריפוי והכוונה עבור אחרים, הם מרגישים הקלה כמעט מידית. ממש קסום"

רויטל צנגאוקר: אני עברתי את החניכות של המלאכים אצל טליה ויכולה לומר שזו פשוט חוויה עוצמתית. אני משתמשת בזה יום יום ומקבלת עדויות ומרגישה את המלאכים נוכחים, עוזרים ומכוונים. בהזדמנות זו רוצה לומר לך טליה שהעברת את החניכות בצורה יעילה מובנת ובמקצועיות. תודה רבה אהובה שכמוך. קורס חיבור למלאכים מאד מומלץ!

ענבל ארליך: תודה טליה יקרה! בתור אחת שהשתתפה במספר סדנאות וקורסים בתחום, נושא המלאכים היה נראה לי מסקרן מודה, אבל לא ציפיתי לחוויה הזו. אני חווה ריפוי משמעותי ועדין מתוך החיבורים למלאכים הנפלאים ובזכות האנרגיה המקבלת והמאפשרת שלך! ממליצה בחום ובאהבה!"

לאורך החיבור המלאכי הראשון להילת ורד הרגשתי נוכחות עדינה ומלאת אהבה שמקיפה אותי ושולחת אלי כל הזמן אהבה. התחושה הנעימה של אהבה ושקט המשיכה ללוות אותי בימים שלאחר מכן ולא הפסיקה. מאז החיבור גיליתי שאני חווה זרימת שפע מוגברת בחיי והאהבה ללא תנאי באה לידי ביטוי באספקטים שונים, גם כאלו שלא ציפיתי להם כלל. זו פשוט הרגשה נפלאה שקשה לתאר במלים!"

לובה: טליה יקרה, עבר עלי שבוע ממש מקסים, רגוע וחיובי. כל יום לפחות פעם ביום אני מתחברת להילת ורד במדיטציה קצרה ותוך כמה רגעים מרגישה את השינוי בתדר, את הרטט הנעים והמרגיע בגוף, את הכתר שלי נמשך מעלה ונפתח ואפילו כשביקשתי להרגיש את המגע באזור הפנים, הרגשתי מן רטט ותחושת משיכה מעלה, נראה לי הילת ורד עושה לי גם מתיחת פנים אנרגטית. איך יכול להיות טוב יותר מזה? וגם במהלך יום טיפולים אני קוראת לה לעתים קרובות להצטרף וללוות ואני שמה לב שאני נהיית עוד יותר נוכחת וקשובה והמטופלים יוצאים מרחפים. מתרגשת לקראת החיבור עם רפאל"

חניתה מגן: אני רוצה לשתף שעשיתי עם טליה חיבורי מלאכים עם חמש המקסימים והיום בדרכי לעבודה הבנתי פתאום כמה שינויים עדינים ונעימים גלשו לתוך חיי. מדהימה העדינות הזו שכמעט שלא חשים בשינוי בהתהוותו ובכל זאת הוא כאן, רך, משמח ויציב. שינוי ביכולת האהבה למעגלים השונים בחיים, אומץ שמימי שבהתחלה לא כל כך הבנתי מהו אך כשנכנס לחיים אז תופסים מהו, וריפוי ניסי מתרחש, תקשורת טובה יותר עם כולם וזה מדהים, כי גם לסובבים קל להתרגל לשינוי כיוון שהוא כל כך עדין ונעים!! יישר כוח! מחכה להמשך"

שירה: וואוו! החיבורים המלאכיים האלו שאת מביאה לאנשים זה פשוט משהו שאי אפשר לתאר ולנו יש את הזכות שזכינו לקבל את המידע דרכך! זה ממש מבורך!!

דיקלה: תודה רבה! הרגשתי אתמול מדהים וברור שגם היום, מעין אחות גדולה ואוהבת שהגיעה למרחב ונמצאת לידי לכוון אותי. זו הרגשה נפלאה.

איזו אנרגיה עוצמתית וואו !! הרגשתי אותה שוטפת את כל הגוף/גופים שלי. ממש הצטמררתי. איזה מרגש. תודה

עוד כמה מלים מהלב למטפלים:

אני יכולה לומר כמתקשרת, הילרית, ומנחת תודעה מזה שנים, שזה אושר עצום לחבר אחרים למלאכים, לחבר ילדים למלאכים ולהיות עדה לשינוי בחייהם. זו זכות גדולה. ברמה אישית, מעבר לחוויית היומיום, החיבורים העצימו אותי משמעותית כהילרית וכמתקשרת, הרחיבו את השליחות שלי והיכולות שלי לתרום לתודעה, למטופלים ולתלמידים, מעבר למה שמלים יכולות לתאר. נשאר רק להוקיר תודה ולהמשיך להפיץ זאת בעולם.

רגעים של קסם: