מעגלי טיהור וחיבור לשרפים 

תכנית חניכות מתקדמת מבית לייטריאן – לעצמך כולל הסמכה 

מעגלי טיהור™ וחיבור לשרפים

תכנית חניכות מתקדמת מבית לייטריאן
לעצמך כולל הסמכה

מעגלי טיהור
קפיצת מדרגת תודעתית

6 חניכות עוצמתיות
חיבור אנרגטי לתדר הגבוה ביותר של השרפים
לריפוי רב ממדי, התעלות, שפע ומימוש עצמי

yinyang_balance_reiki

6 חניכות עוצמתיות
חיבור אנרגטי לתדר הגבוה ביותר של השרפים לריפוי רב ממדי, התעלות, שפע ומימוש עצמי

השרפים משגרים אותנו קדימה בעוצמה

בהשראתם ותמיכתם היומיומית, השרפים מסייעים לנו לתפקד באופן יעיל יותר בכדור הארץ החדש, להיות נוכחים ברגע ולפעול ממצב טהור של אושר, בלי להשאב לקוטביות ופרדיגמות מתדר נמוך. הם מהדהדים לשדה האנרגטי האישי שלנו את איכויותיהם מעצם החיבור אליהם – לכל חיינו! כל קבוצה שרפית מביאה איתה מתנת אור רבת עוצמה שמוטמעת בשדה האנרגטי של החניך ומעניקה מעצמה לכל החיים.

מהות התכנית:

6 חניכות חיבור עוצמתיות לרמת התדר הגבוהה ביותר של השרפים. מטמיעה את האיכויות והאנרגיה שלהם בשדה האנרגטי של החניך וביטוי גלוי שלהן בכל תחומי החיים. מאפשרת טרנספורמציה פיזית, רגשית ותודעתית, התעצמות ביכולות ותמיכה ביצירת חיים מלאי אושר, קלילות, קסם, הרמוניה, שלמות ומימוש.

למי מתחברים:

6 קבוצות שרפיות – התדר הגבוה ביותר בממלכת המלאכים וישות כוכבית קסומה אריניי. לאחר כל חניכה, יווצר חיבור בינך לבין אותה קבוצה לכל החיים, כהדרכה מלווה תומכת ומעצימה.

איך זה מתבצע:

ההפעלות האנרגטיות של מעגלי הטיהור מתבצעות דרך חניכה אנרגטית מתוקשרת על ידי מאסטר-חונך. כל חניכה אישית למעגל טיהור אורכת כ-25 דקות וכוללת גם את החיבור להדרכה מלווה. יכול להתבצע פרונטלי או בטלפון או מרחוק. מרגיש כמו מדיטציה בדמיון מודרך אך זה יותר כמו תמלול של מה שמתרחש בפועל במרחב האנרגטי. 

איך חניכות מעגלי הטיהור 
יכולות לתרום לך אישית ומקצועית:

מעגל טיהור 1:

מעגל טיהור 2:

מעגל טיהור 3:

מעגל טיהור 4:

מעגל טיהור 5:

מעגל טיהור 6:

כמה מלים מהלב:

כשגיליתי את כל התכניות השמימיות של לייטריאן, הרגשתי כמו ילדה שנכנסת פעם ראשונה לחנות ממתקים ומה שהכי השתוקקתי לו, היה להגיע כבר לתכנית המתקדמת של מעגלי הטיהור ולהתחבר לשרפים. התבאסתי קצת מהצורך להמתין לזה, כי מהרגע הראשון ששמעתי על התכנית והחיבור לתדר הגבוה של השרפים – עבר בי חשמל של התלהבות בכל הגוף וכבר רציתי לחוות את זה!

לא תיארתי לעצמי איך זה יהיה לרטוט בתדר הזה ביומיום ואת התרומה שתהיה לתכנית של מעגלי הטיהור ולנוכחות של השרפים, בכל העשייה שלי ובחיי. כשהתחלתי לחנוך אחרים, כל זה הועצם באופן שאין מלים לתאר. זכות גדולה להעניק את החניכות הללו לכל מי שבוחר בזה. בכל שאלה אני כאן, טליה.

לא תיארתי לעצמי איך זה יהיה לרטוט בתדר הזה ביומיום ואת התרומה שתהיה לתכנית של מעגלי הטיהור ולנוכחות של השרפים, בכל העשייה שלי ובחיי. כשהתחלתי לחנוך אחרים, כל זה הועצם באופן שאין מלים לתאר. זכות גדולה להעניק את החניכות הללו לכל מי שבוחר בזה. בכל שאלה אני כאן, טליה.

שלום יקרה, מאז שהתחלתי את קורס מעגלי טיהור של השרפים, ניסים ממלאים את חיי: סכום כסף גדול הגיע באופן בלתי צפוי וכיסה לי את האוברדרפט, השלמתי עם מישהי שבעקבות אי הבנה לא דיברנו שנתיים ואני מצליחה לקדם פרויקטים שהיו תקועים הרבה זמן, וזה רק אחרי השלב השני של החניכה למעגלי הטיהור השרפים. כולי ציפייה והתרגשות למה עוד ממתין לי...

איזו עוצמה! היה מרטיט. אני באחלה ספייס. תודה לך ולכל הנוכחים"

וואוו כל הגוף שלי נרדם ולקח לו זמן לחזור לעצמו...איזו תחושת ריחוף שקט ושלווה. מעניין מה זה ייצור עכשיו...תודה

לעצמך אישית וגם הסמכה כחונך.ת

טלפוני/מרחוק/בזום אונליין/פרונטלי
דרוש מרווח של 7 ימים בין החניכות

דרישה מקדימה: 5 חניכות חיבור למלאכים א' + קריאה בלב לזה
מקבלים: את כל יתרונות החיבורים כולל הסמכה לחנוך אחרים
מתבצע: פרונטלי ברמה"ש/טלפונית/זום/מרחוק 
אישי – בקצב שלך (אפשר כל יום)
בקבוצה קטנה – פעם בשבוע
1. מקבלים את כל הידע מראש (מתורגם)
2. נפגשים לשאלות, בהירות וחניכה
3. הסמכה מידית ורישום במכון לייטריאן 
4. העצמה אישית והסמכה לחנוך החל מהכיוונון הראשון

טליה זה מעניין אותי, תחזרי אלי:

"במובן הוליסטי, כאשר אתה מתחיל לפעול בתדר גבוה יותר של שלמות והרמוניקה שרפית, חווית חייך תעשה יותר מאושרת ואוהבת. כאשר תחלוק את מעגלי הטיהור עם אחרים מתוך לב פתוח, תחווה תחושת שרות באור עמוקה ועשירה יותר מאי פעם"

(קבוצת שרפים Y)