פרוטוקול גוף שמח

פרוטוקול גוף שמח

פשוט להרגיש טוב יותר!

15 דקות טיפול לעצמך ולאחרים (גם מרחוק)

לאפשר יותר בריאות, קלילות, אנרגיה, חיות, אור ושמחה לגוף שלך

תהליך אנרגטי מבית מפתחות אור

סדנאות הסמכה וטיפול אישי
עם טליה פרנקל, מנחה מוסמכת ל- JBP
מטעם infinitehealing.co.uk

סדנאות גוף שמח יוחדשו בהקדם

תקלטו לרגע את האנרגיה של גוף שמח.
ממש שמח…

תדמיינו ותחושו איך זה ירגיש לחוות את החיים ביומיום עם גוף כזה ולא רק פיזית, אלא גם את ההשפעה של זה על איכות החיים שלכם. תקלטו כמה גופים בעולם זקוקים לזה והאם זה יתרום לכם לדעת לשמח גופים בעצמכם?

כמה מלים מהלב:

הלב שלי מתרגש! משהו חדש הגיע לחיי לאחרונה והביא עמו כל כך הרבה שמחה: "פרוטוקול גוף שמח" מבית מפתחות אור. זה פשוט אושר הדבר הזה. אחרי תקופה שבה חוויתי על עצמי וגם הענקתי טיפולים אישיים (עם שיתופים מרגשים), בחרתי לקבל הסמכה כמנחה ולהעניק לכמה שיותר אנשים את הידע והיכולת להפוך ל"משמחי גופים".

מה זה פרוטוקול גוף שמח?

תהליך אנרגטי מופלא מבית מפתחות אור, שפיתחה נילה נירמלה ראג'ו וצובר תאוצה אדירה בארץ ובעולם. התהליך עושה שימוש במפתחות אור מתדר גבוה שמשנים את כל האנרגיה של הגוף ותורמים ליצירת גוף שמח ובריא יותר. אפשר לבחור לקבל טיפול במגע/מרחוק או פשוט לבוא לסדנה קצרה אונליין ולקבל את כל הידע כולל הסמכה. 

טיפול מלא לוקח בסך הכל 20 דקות, במגע או מרחוק. בתהליך אנו מפעילים מפתחות אור וויברציות מתדר גבוה ב- 14 מיקומים בגוף ומשתמשים בפקודות אור לניקוי והתמרה של אנרגיות שאינן מיטיבות. הפרוטוקול מכניס אנרגיית אור וריפוי לתוך שדה ההילה ולגוף, מעצים את יכולת הריפוי הטבעית של הגוף ואת הקליטה ואינטואיציה שלנו לגופים, פותח מרחב ליותר קלילות, בריאות, איזון, הרמוניה שמחה, הקלה, חיות, חיוניות, כוח פיזי ואנרגיה ועוד הרבה טוב לגוף. אנשים מכל העולם מדווחים על התפוגגות כאבים וחוויה אחרת של להיות בגוף שמח. לאלו הבוחרים ללמוד, יש את היכולת לשמח את הגוף ולתרום בקלות לעצמם ולאחרים. אני מציעה פשוט לקלוט מה הגוף שלך אומר על זה ואם זה יתרום לך לבחור בזה.
קרא עוד

סדנת הסמכה לעצמך ולאחרים:

מתבצעת בזום אונליין 4 שעות. אין צורך בידע מוקדם. כל סדנה כוללת:

לאחר הסדנה תדעו להפעיל את הפרוטוקול על עצמכם ועל אחרים בקלות (במגע ומרחוק) ועוד כמה כלים מופלאים מבית מפתחות אור. תעודת הסמכה לעוסקים ניתנת לאחר מעבר בוחן קצר (עם חומר פתוח).
עלות הסדנה: 350 ש"ח כולל מע"מ.
אופן ההרשמה: תשלום מאובטח בקישור למטה
או
מעבירים תשלום דרך אפליקציית פייבוקס או פיי ל- 054-4430312 וכותבים לי בוואטסאפ לאיזה מועד לשמור מקום. 

הקליקו להרשמה לסדנאות השמחות קרובות:

סדנאות גוף שמח יחודשו בהקדם

טיפול אישי גוף שמח (JBP):

טיפול אישי בימים אלו מתבצע רק מרחוק ובתיאום מראש. אפשר לקבוע סשן יחיד או סדרה (מומלץ בפעם הראשונה). טיפול יחיד מלא לוקח כ- 20 דקות. פרוטוקול גוף שמח יופעל על כל המיקומים הדרושים בגוף שלך ויותאם לך אישית, מתוך הקשבה לאנרגיה ולגוף שלך. כל טיפול משפיע, אך להטמעה מלאה של האנרגיה מומלץ בהתחלה על סדרה של 11 טיפולים במשך 11 ימים ברצף. 

מחירון  ואיך זה מתבצע:
כל טיפול יחיד 120 ש"ח כולל מע"מ. סדרה שלמה (מומלץ להטמעה מלאה ) 11 טיפולים ברצף: 880 ש"ח.

התשלום מראש דרך אפליקציית פייבוקס או פיי ל- 054-4430312 (דרך פיי ניתן ב-5 תשלומים) מתאמים איתי מראש (כמה סשנים שרוצים). כותבים לי אם יש בקשות מיוחדות/אתגרים פיזיים. מעבירים תשלום מראש. בשעה שקבענו פשוט מתמקמים בנוחות במקום שקט, שולחים לי וואטסאפ שמוכנים לקבל ואני שולחת באהבה.

רקע על מפתחות אור:

מערכת מופלאה של כלים פשוטים ואפקטיביים מתדר גבוה, לעזרה עצמית, לגוף, לנפש, לחיים, לשינוי כל מצב מאתגר ומימוש כל מטרה ביתר קלות. ברוב הקורסים אפשר לקבל הסמכה לטפל באחרים, בין אם במשפחה וביקירים או כעוסקים מקצועיים. הכלים של מפתחות אור התפשטו בעולם תוך שנה ל- 45 מדינות כולל ישראל. זו הזמנה לחוות יותר קלות עם הכל ולהיות המאסטרים של החיים.

המערכת כוללת סט של מפתחות אור, סמלים מתדר גבוה, תדרים, וורטקסים, פרקטיקות, פרוטוקולים ותהליכים. מגוון רב של טכניקות פשוטות ללמידה עצמית, שמצריכות מספר דקות עד לשעות ספורות כדי ללמוד אותן. זה קל ופשוט. לומדים ומיישמים מיד. המערכת תוקשרה לראשונה על ידי נילה נירמלה ראג'ו בשנת 2011 ומתרחבת כל הזמן. יש כבר קהילה בינלאומית של עוסקים (כולל בישראל) במגוון כלים מבית infinite healing. במרחב זה מגוון אפשרויות לבחירה: קורס תדרים בסיס, פרוטוקול גוף שמח, בלופרינט – מסע למאסטריות, רפואת אור, קורס תדרים מתקדמים וורטקסים, חניכה לוורטקס אור, חניכות לשגשוג, הרמוניה ו- wellbeingגריד להגשמה ממפתחות אור ותדרים, ברכות אור בהתאמה אישית, תכנית אקטיבציה לשגשוג ושפע, טיפולים של אור ועוד…

אשמח לתרום לך. בכל שאלה אני כאן>