פרוטוקול גוף שמח

פרוטוקול גוף שמח

תהליך אנרגטי מבית מפתחות אור

לאפשר יותר בריאות, קלילות, אנרגיה, חיות, אור ושמחה לגוף שלך


סדנאות הסמכה וטיפול אישי
עם טליה פרנקל, מנחה מוסמכת ל- JBP
מטעם infinitehealing.co.uk

תקלטו לרגע את האנרגיה של גוף שמח.
ממש שמח…

תדמיינו ותחושו איך זה ירגיש לחוות את החיים ביומיום עם גוף כזה ולא רק פיזית, אלא גם את ההשפעה של זה על איכות החיים שלכם. תקלטו כמה גופים בעולם זקוקים לזה והאם זה יתרום לכם לדעת לשמח גופים בעצמכם?

כמה מלים מהלב:

הלב שלי מתרגש! משהו חדש הגיע לחיי לאחרונה והביא עמו כל כך הרבה שמחה: "פרוטוקול גוף שמח" מבית מפתחות אור. זה פשוט אושר הדבר הזה. אחרי תקופה שבה חוויתי על עצמי וגם הענקתי טיפולים אישיים (עם שיתופים מרגשים), בחרתי לקבל הסמכה כמנחה ולהעניק לכמה שיותר אנשים את הידע והיכולת להפוך ל"משמחי גופים".

מה זה פרוטוקול גוף שמח?

תהליך אנרגטי מופלא מבית מפתחות אור, שפיתחה נילה נירמלה ראג'ו וצובר תאוצה אדירה בארץ ובעולם. התהליך עושה שימוש במפתחות אור מתדר גבוה שמשנים את כל האנרגיה של הגוף ותורמים ליצירת גוף שמח ובריא יותר. אפשר לבחור לקבל טיפול במגע/מרחוק או פשוט לבוא לסדנה קצרה אונליין ולקבל את כל הידע כולל הסמכה. 

טיפול מלא לוקח בסך הכל 20 דקות, במגע או מרחוק. בתהליך אנו מפעילים מפתחות אור וויברציות מתדר גבוה ב- 14 מיקומים בגוף ומשתמשים בפקודות אור לניקוי והתמרה של אנרגיות שאינן מיטיבות. הפרוטוקול מכניס אנרגיית אור וריפוי לתוך שדה ההילה ולגוף, מעצים את יכולת הריפוי הטבעית של הגוף ואת הקליטה ואינטואיציה שלנו לגופים, פותח מרחב ליותר קלילות, בריאות, איזון, הרמוניה שמחה, הקלה, חיות, חיוניות, כוח פיזי ואנרגיה ועוד הרבה טוב לגוף. אנשים מכל העולם מדווחים על התפוגגות כאבים וחוויה אחרת של להיות בגוף שמח. לאלו הבוחרים ללמוד, יש את היכולת לשמח את הגוף ולתרום בקלות לעצמם ולאחרים. אני מציעה פשוט לקלוט מה הגוף שלך אומר על זה ואם זה יתרום לך לבחור בזה.
קרא עוד

סדנת הסמכה לעצמך ולאחרים:

מתבצעת בזום אונליין 4 שעות. אין צורך בידע מוקדם. כל סדנה כוללת:

  • לימוד פרוטוקול גוף שמח לעצמך
  • לימוד פרוטוקול גוף שמח לאחרים
  • איך לטפל במגע במגע ומרחוק
  • תרגול ופרקטיקה מעשית
  • פקודות אור לניקוי והתמרה של מגוון סוגיות
  • התנסות בחוויית מפתח אור
  • פורום פתוח לשאלות
  • מקבלים הקלטה + חוברת בעברית

לאחר הסדנה תדעו להפעיל את הפרוטוקול על עצמכם ועל אחרים בקלות (במגע ומרחוק) ועוד כמה כלים מופלאים מבית מפתחות אור. תעודת הסמכה לעוסקים ניתנת לאחר מעבר בוחן קצר (עם חומר פתוח).
עלות הסדנה: 350 ש"ח כולל מע"מ.
אופן ההרשמה: תשלום מאובטח כאן>
או
מעבירים תשלום דרך אפליקציית פייבוקס או פיי ל- 054-4430312 וכותבים לי בוואטסאפ לאיזה מועד לשמור מקום. 

הסדנאות השמחות קרובות:

אם המועדים הללו לא נוחים אפשר לכתוב לי כאן> ואעדכן ברגע שאקבע מועדים נוספים.

טיפול אישי גוף שמח (JBP):

טיפול אישי בימים אלו מתבצע רק מרחוק ובתיאום מראש. אפשר לקבוע סשן יחיד או סדרה (מומלץ בפעם הראשונה). טיפול יחיד מלא לוקח כ- 20 דקות. פרוטוקול גוף שמח יופעל על כל המיקומים הדרושים בגוף שלך ויותאם לך אישית, מתוך הקשבה לאנרגיה ולגוף שלך. כל טיפול משפיע, אך להטמעה מלאה של האנרגיה מומלץ בהתחלה על סדרה של 11 טיפולים במשך 11 ימים ברצף. 

מחירון  ואיך זה מתבצע:
כל טיפול יחיד 80 ש"ח כולל מע"מ (בהטבה לתקופה זו). סדרה שלמה 11 טיפולים ברצף: 880 ש"ח.
התשלום מראש דרך אפליקציית פייבוקס או פיי ל- 054-4430312 (דרך פיי ניתן ב-5 תשלומים)
מתאמים איתי מראש (כמה סשנים שרוצים). כותבים לי אם יש בקשות מיוחדות/אתגרים פיזיים. מעבירים תשלום מראש. בשעה שקבענו פשוט מתמקמים בנוחות במקום שקט, שולחים לי וואטסאפ שמוכנים לקבל ואני שולחת באהבה.
קרא עוד

אשמח לתרום לך. בכל שאלה אני כאן>