קורס תדרים מבית מפתחות אור

קורס תדרים

מבית מפתחות אור

האם יתרום לך לדעת:

1). איך להפעיל תדר חזק לניקוי אמונות מגבילות, חסמים אנרגטיים וחוזים ישנים. זהו תהליך מאד עמוק, שמסוגל לעזור לנו להיפטר מסוגיות עקשניות.

2) תדר ליצירת חיים מסופקים, שמחים ומלאי שפע, נלמד לתת לתדר משימות ולמגנט לנו שפע.

3) תדר מלא בחסד ואהבה ליצירת שקט פנימי, איזון רגשי, הרמוניה במערכות יחסים, טיפול בקונפליקטים, חרדות, דכאון ובמקום זה לחוות יותר רוגע, שלום, איזון והרמוניה.

3 תהליכים טרנספורמטיביים
מבית מפתחות אור


סדנאות הסמכה וטיפול אישי
עם טליה פרנקל, מנחה מוסמכת ל- "תדרים בסיס"
מטעם infinitehealing.co.uk

כרגע בהפסקה אפשר להירשם לרשימת ממתינים לקורס הבא

תקלטו לרגע את האנרגיה של חיים מסופקים, שמחים, שופעים כל טוב, עם הרמוניה, איזון ושלום פנימי? 

איך זה יהיה לרקוד עם תדרים של אור ולחולל טרנספורמציה בגוף, בחיים ובהוויה, לעצמכם ולאחרים? 

כמה מלים מהלב:

​כמה מופלא, שאנו יכולים להתכוונן לתדרים מסוימים ביקום – והם באים. והם תורמים לנו. זה פשוט מדהים אותי. קורס תדרים נכנס לחיי בחודשים האחרונים ולאחר שהענקתי מכל זה לעצמי ולאחרים בחרתי להנחות אותו ולהעביר הלאה את הקסם הזה. אנרגיה בתנועה, מחוללת יוצרת משפיעה…תדרים של אור שאפשר פשוט לקרוא להם ולבקש תרומה לכל דבר…תקלטו את הריקוד הזה ואיך כל השדה האנרגטי שלנו נפתח אליהם וכמו נושם את התדרים לתוכו. מה נהיה אחרי זה? מה יוכל להיווצר? אני בסקרנות ופליאה.

זה חדש ואחר רוטט ומשפיע: על הגוף, על החיים, על ההוויה…

רקע על מפתחות אור:

מערכת מופלאה של כלים פשוטים ואפקטיביים מתדר גבוה, לעזרה עצמית, לגוף, לנפש, לחיים, לשינוי כל מצב מאתגר ומימוש כל מטרה ביתר קלות. ברוב הקורסים אפשר לקבל הסמכה לטפל באחרים, בין אם במשפחה וביקירים או כעוסקים מקצועיים. הכלים של מפתחות אור התפשטו בעולם תוך שנה ל- 45 מדינות כולל ישראל. זו הזמנה לחוות יותר קלות עם הכל ולהיות המאסטרים של החיים.

המערכת כוללת סט של מפתחות אור, סמלים מתדר גבוה, תדרים, וורטקסים, פרקטיקות, פרוטוקולים ותהליכים. מגוון רב של טכניקות פשוטות ללמידה עצמית, שמצריכות מספר דקות עד לשעות ספורות כדי ללמוד אותן. זה קל ופשוט. לומדים ומיישמים מיד. המערכת תוקשרה לראשונה על ידי נילה נירמלה ראג'ו בשנת 2011 ומתרחבת כל הזמן. יש כבר קהילה בינלאומית של עוסקים (כולל בישראל) במגוון כלים מבית infinite healing. במרחב זה מגוון אפשרויות לבחירה: קורס תדרים בסיס, פרוטוקול גוף שמח, בלופרינט – מסע למאסטריות, רפואת אור, קורס תדרים מתקדמים וורטקסים, חניכה לוורטקס אור, חניכות לשגשוג, הרמוניה ו- wellbeingגריד להגשמה ממפתחות אור ותדרים, ברכות אור בהתאמה אישית, תכנית אקטיבציה לשגשוג ושפע, טיפולים של אור ועוד…
קרא עוד

סדנת הסמכה "תדרים בסיס" לעצמך ולאחרים:

זום אונליין שעתיים וחצי. אין צורך בידע מוקדם. לומדים ומיישמים מיד. זה קל ופשוט, לעצמך ולאחרים (גם מרחוק).

מה בסדנה עבורך:

נלמד להתכוון לתדרים עוצמתיים ביקום ואיך להפעיל באמצעותם תהליכים טרנספורמטיביים לגוף, לחיים ומעבר:

תהליך 1: נלמד להפעיל את תדר כדור הארץ המוזהב ליצירת חיים מסופקים, שמחים ומלאי שפע. נלמד להעניק מהתרומה של התדר לגוף שלנו ונמלא אותו בחיות ואנרגיה, נלמד לתת לתדר משימות ולמגנט לנו שפע ונלמד להעניק הילינג עם התדר לגוף שלנו ולאחרים, במגע ומרחוק. 

תהליך 2: נלמד להפעיל על עצמנו תדר מלא בחסד ואהבה ליצירת שקט פנימי, איזון רגשי, הרמוניה במערכות יחסים, טיפול בקונפליקטים, חרדות, דכאון ובמקום זה לחוות יותר רוגע, שלום, איזון והרמוניה.
 

תהליך 3: משתמש בתדר עוצמתי! נלמד להפעיל תדר חזק לניקוי אמונות מגבילות, חסמים אנרגטיים וחוזים ישנים. זהו תהליך מאד עמוק  שמסוגל ליצור טרנספורמציה גם בסוגיות עקשניות שלא הצלחנו להיפטר מהם שנים.

כבר בסדנה נפתח מרחב לריפוי ושינוי, נלמד ונתרגל הפעלת התדרים, הן כטיפול עצמי והן מרחוק זה לזה.


מה כל זה יכול לאפשר לך:

לאחר הסדנה תדעו לקרוא לתדרים מופלאים ולהפעיל את התהליכים על עצמכם ועל אחרים בקלות (במגע ומרחוק) ועוד כמה כלים מופלאים מבית מפתחות אור. תעודת הסמכה לעוסקים ניתנת לאחר מעבר שאלון קצר (עם חומר פתוח).

עלות הסדנה: 285 ש"ח כולל מע"מ.
אופן ההרשמה: אשראי בתשלום מאובטח דרך הקישור להרשמה כאן>
או
מעבירים תשלום דרך אפליקציית פייבוקס או פיי ל- 054-4430312 וכותבים לי בוואטסאפ לאיזה מועד לשמור מקום. 

תדרים של אור – בעיני זה פלא

טיפול אישי בתדרים:

טיפול אישי בתדרים יכול להתבצע מרחוק ופרונטלי ברמה"ש. אפשר לקבוע סשן יחיד/סדרה של טיפול בתדרים או טיפול מורחב-אינטגרטיבי בתדרים משולב בכלים אנרגטיים נוספים, בתמהיל המותאם לך אישית. הטיפול בתדרי אור יכול לתרום לכל נושא וכולל שימוש בוורטקסים ותדרים מתקדמים, מעבר למופיע כאן בקורס בסיס זה. לפרטים ותיאום צרו קשר בשמחה>

אשמח לתרום לך. בכל שאלה אני כאן>