שיתופים מרגשים

שיתופים מרגשים

חניתה - חניכות לאנרגיות ריפוי והעצמה >

אני מתפתחת עם טליה כבר די הרבה שנים (בפרספקטיבת אדם). כל דבר שטליה בוחרת ללמד/להעביר, אני יודעת שתהיה לו תרומה גדולה עבורי. בחודשים האחרונים עברתי חניכות לאנרגיות רבות. האנרגיות הללו הן עולם ומלואו וממש נפלאות. הן כמו ספרייה עשירה ואפשר לבחור כל יום או כל רגע מה הכי יתרום לי ופשוט להפעיל ולהמשיך ביום. הן שזורות בחיי היומיום שלי ומהוות תרומה גדולה בחיים שלי :בבוקר במדיטציה, עבור המשפחה שלי וגם עבור הלקוחות שלי בקליניקה גם כתוספת לסשן וגם כסשן בפני עצמו. ממליצה בחום !

שרון אנטמן - קונדליני רייקי >

טליה אהובה , את מורה מדהימה , אני מעריצה אותך ואת משמשת לי השראה. רציתי לשתף על החוויה שלי מהלימודים איתך , אני לקראת סיום של קונדוליני רייקי . התאהבתי מה אגיד . כלי פשוט וזמין , מקצר את זמן הטיפול ומעצים את הריפוי . אני משתמשת בו המון מקרוב ומרחוק ורואה תוצאות כל הזמן . מרגישה שהאינטואיציה שלי התחדדה וממש שמחה שלמדתי את זה . תודה תודה תודה ♥️ שרון אנטמן מטפלת אנרגטית ודולה לאחר לידה 💫

חניתה - קונדליני רייקי >

שמי חניתה, אני לומדת כבר הרבה שנים והרבה כלים ושיטות (משתדלת שהמורה תהיה טליה). למדתי עם טליה קונדליני רייקי לפני כמה שנים. אנרגיית הקונדליני העצימה את יכולות הריפוי שלי מאוד מאוד. זהו כלי שאני ממשיכה להשתמש בו בחיי היומיום בקליניקה ומחוצה לה. הכלי כל כך נוח ופשוט והכי חשוב - עובד! ממש ממליצה.

שגיב קליין - קונדליני רייקי >

טליוש משתף אותך לגבי החוויות שלי מהקורס של הרייקי קונדוליני :קודם כל ממש תודה רבה על השיעורים המרתקים !תודה על החוברת של הקורס שהענקת לנו 🙏🏼 ממש חוויה כיפית ללמוד אצלך כאשר אני יודע שאני יכול להתרכז בלהקשיב לך מבלי להילחץ שאני צריך לזכור משהו, כי הכל כבר נמצא בחוברת של הקורס 😉.ממש נהניתי מכל שיעור, ומהחניכות העוצמתיות והמרגשות🤩 שמתבצעות בכל מפגש ^_^. (שגיב קליין - רייקי מאסטר, עוסק בארס, חונך לייטריאן)

שגיב קליין - קונדליני רייקי >

אחרי שלמדתי לחנוך חפצים להיות ערוצים לרייקי, חנכתי כמעט את כל הקריסטלים שיש לי בחדר 😅 והם מעניקים לי ולמרחב טיפול רייקי, ולמי שזקוק ונמצא בקרבת הקריסטלים.ממש מרגש שאפשר לחנוך חפצים ולתת אותם לאנשים כמתנה =) 🎁🎀ואיזה כיף שיש לי את הידע כיצד להעביר חניכות לאחרים וגם להעביר לעצמי ולהמשיך להתעצם! 🤗אני רוצה להוכיר לך תודה ענקית על כל הידע המדהים הזה ! ועל כך שאת מאפשרת לבוגרים של הקורס לקבל את החניכות שוב, כאשר את פותחת קורסים עתידיים של הקורס הזה!❤️-זה ממש לא מובן מאליו- ❤️ממש תודה תודה תודה קורס מהממם ותרומה ענקית לכל מי שיבחר ללמוד אותו אצלך😃❤️

שגיב קליין - קונדליני רייקי >

אחרי שלמדתי לחנוך חפצים להיות ערוצים לרייקי, חנכתי כמעט את כל הקריסטלים שיש לי בחדר 😅 והם מעניקים לי ולמרחב טיפול רייקי, ולמי שזקוק ונמצא בקרבת הקריסטלים.ממש מרגש שאפשר לחנוך חפצים ולתת אותם לאנשים כמתנה =) 🎁🎀ואיזה כיף שיש לי את הידע כיצד להעביר חניכות לאחרים וגם להעביר לעצמי ולהמשיך להתעצם! 🤗אני רוצה להוכיר לך תודה ענקית על כל הידע המדהים הזה ! ועל כך שאת מאפשרת לבוגרים של הקורס לקבל את החניכות שוב, כאשר את פותחת קורסים עתידיים של הקורס הזה! זה ממש לא מובן מאליוממש תודה תודה תודה קורס מהממם ותרומה ענקית לכל מי שיבחר ללמוד אותו אצלך.

עדנה אבגר - קונדליני רייקי >

רוצה לשתף אותכם בחוויה האישית שלי, מלימודי הקונדליני רייקי, לקורס קונדליני רייקי הגעתי לטליה פרנקל מתוך קריאה פנימית בלתי מוסברת, את החניכות לקונדליני רייקי קבלתי פרונטלית מבחירה, כל חניכה היתה עמוקה יותר מקודמתה, אהבתי את השדרוג של הרייקי לאחר כל חניכה, והטיפולים במיוחד אלה שמרחוק, השתדרגו בכמה רמות, אנרגיית הרייקי התעצמה , ואהבתי שאפשר לטפל, בכל נושא בנפרד, מה שמייעל וממקד את הטיפול, ומבחינה אישית כמטפלת, התדר שלי התעצם, בזכות התקשורים שאני מקבלת, אחרי החניכות לקונדליני רייקי ממליצה בחום על טליה פרנקל, זכות לכל מי שבוחר לעבור את הקורס איתה, ולעוף ביחד לגבהים. (עדנה אבגר - מאסטר-טיצ'ר רייקי אוסואי, מאפשרת בארס, מטפלת בקרניוסקראל, קונדליני רייקי ובאנרגיות של המלאך רפאל)

איריס - חניכה לענן הלבן של גבריאל >

הי טליה ❤️ חייבת לשתף אותך בחוויה המדהימה שחוויתי אתמול עם קבלת החניכה של הענן הלבן של גבריאל 🙏🙏 בזמן החניכה הרגשתי תחושה חמימה בגוף ואז בערך אחרי שעה הרגשתי תחושה של התרוממות רוח ושלווה שלא הרגשתי כבר כל כך הרבה זמן! 🙏🙏 התחושה היתה כל כך עוצמתית ופשוט הרגשתי הכרת תודה ענקית וחוויה של אושר ונוכחות ברגע, ולאחר תקופה ארוכה...חשתי אנרגיות של מוטיבציה ושמחה 🥰🥰 רציתי לשתף אותך בחוויה העוצמתית שלי ולאמר תודה רבה מכל הלב ❤️❤️ מתכננת להפעיל את החניכה בכל בוקר 🌟🌟🌟 ומחכה כבר לחניכות הבאות 🙏

שגיב קליין - חניכות לתקשור והעצמה אינטואיטיבית >

טליוש יקרה, החניכות החדשות להרחבת המודעות ותקשור ✨🤩סופר מדהימות !!!🤩✨ האנרגיות של החניכות היו ממש עוצמתיות ונעימות =) בחוויה שלי האנרגיה הסגולה לבנה ממש עוצמתית, ואני מרגיש שהיא פותחת את העין השלישית במהירות , ממש כמה דקות בודדות ואני מרגיש שהעין השלישית שלי ממש נפתחת. והאנרגיה של הכתר הכחול של המלאך מיכאל ממש פתחה לי את צ'אקרת הכתר. האנרגיה של מהות אמטיסט ממש מרגיעה ונעימה.האנרגיה של הברכה למודעות הייתה ממש עוצמתית !!! פשוט מדהים שברגע שהבעתי כוונה לקבל אותה היא פשוט ירדה עליי והרגשתי שאני ממש יוצא מהגוף והולך לטייל ⭐✨🌎💫אחרי החניכות והשימוש באנרגיות חזרתי לחלום בלילה אני מרגיש יותר מפוקס ופחת לי הכאב ראש שהיה לי לפני כן. אני מרגיש רגוע יותר ושליו יותר. 🌈ממש תודה ענקית טליוש על החניכות המדהימות האלו 🙂 אני כל כך שמח שבחרתי לקבל אותן.

ל.א - חיבור למלאכים >

עבר עלי שבוע כל כך בשאנטי וזה לא אופייני לי לפני נסיעות...ממש תחושת ביטחון ורוגע וגם אני פתאום מספיקה יותר דברים בלי לחץ וגם, כשאני מבקשת מרפאל ריפוי והכוונה עבור אחרים, הם מרגישים הקלה כמעט מידית. ממש קסום".

קרני לייטריאן >

איזה כיף שנחשפתי לקרני הלייטריאן! החניכות של הקרניים מאפשרות קפיצה קוואנטית אדירה. תוך מספר חודשים ההשקפה שלי על החיים השתנתה לחלוטין! אני מרגישה מחוברת לעצמי, מרגישה יותר חיות וחווה תחושה של חסד עליון מקיף אותי".

ענבל - חיבור למלאכים >

תודה טליה יקרה! בתור אחת שהשתתפה במספר סדנאות וקורסים בתחום, נושא המלאכים היה נראה לי מסקרן מודה, אבל לא ציפיתי לחוויה הזו. אני חווה ריפוי משמעותי ועדין מתוך החיבורים למלאכים הנפלאים ובזכות האנרגיה המקבלת והמאפשרת שלך! ממליצה בחום ובאהבה!"

חיבור למלאכים >

מאז העבודה עם רפאל אני קמה בבוקר מלאת אנרגיה והתלהבות ומספיקה דברים בחצי זמן. אני כל כך נהנית כל פעם מהמתנות והאיכויות הנפלאות שהמלאכים מביאים אתם לחיי היומיום. זה באמת מסע קסום ומיוחד!"

דיקלה - חיבור למלאכים >

תודה רבה! הרגשתי אתמול מדהים וברור שגם היום, מעין אחות גדולה ואוהבת שהגיעה למרחב ונמצאת לידי לכוון אותי. זו הרגשה נפלאה.

לובה - חיבור למלאכים >

תודה רבה טליה אהובה. לאוריאל יש אנרגיה קסומה ועוצמתית. הרגשתי אותה מיד בסוף החיבור בזרמים חזקים בידיים וגם העלה בי חיות. מה עוד אפשרי עכשיו מעבר לכל דמיון עם חמשת המלווים השמימיים שלי?"

איריס - ברכות אור

מאז שהתחלנו את סדרת הברכות אני מצליחה להזיז דברים שהיו תקועים אצלי יובלות. וגם היקום לא טומן ידו בצלחת 🙂 הזדמנויות נפחות ובקשות נענות. פשוט מרגישה מדהים!!! מרגישה שהערוצים פתוחים בשבילי!! והיום פתאום התקשר אלי חבר מהעבר והציע לי עבודה מדהימה! תודה ענקית לך טליה! מרגישה מבורכת!

תמי - גוף שמח

טליה אהובה תודה רבה על סדנה מדהימה. נהניתי מכל רגע ואפילו חוויתי ריפוי במהלך הסשן! את מנחה נעימה מרתקת ובהירה שמחתי להשתתף ושמחה על הכלי החדש שהענקת לי מפתחות האור המרפאים ומשמחי גופים. המשיכי להפיץ את אורך המשך דרך מוארת ומוצלחת.

א.ש - רפואת אור

מאז הטיפול אני מרגישה זרמים של אנרגיה חמימה בכל הגוף צמרמורות נעימות כאלה שאני מרגישה שמביאות אור ואהבה וריפוי. הרגשה עוצמתית של אנרגיה והתחדשות! תודה רבה לך טליה מכל הלב! כמו תמיד את הכי מדהימה בעולם ומחוללת קסמים!! לא יכולה לחכות כבר לשלב הבא.

הילה - פרוטוקול גוף שמח

אני רוצה להגיד לך שזה רק הולך ומשתבח. אני מודה כל רגע ומאוהבת במפתחות ובגלי חסד ובאנרגיה האלוקית והמרפאה הזו שממש הופכת להיות חלק בלתי נפרד ממני.

חניתה - מפתחות אור

ממש מרגש. הקורסים שעשיתי אתך הכניסו כל כך הרבה אושר ושמחה לחיי. מציעה לאנשים פשוט לבחור בזה. אני נרשמתי!

יפה טובול - קורס תדרים

איזה יופי טליה. תדרים מדהימים ואתך זה ממש לעוף. גם אצלי כל התדרים האלו הכניסו המון שמחה לי ולמטופליי! וכמובן שאמשיך ללמוד. ממש ממליצה בחום ובאהבה.

ה. סדנת גוף שמח

מעשר בבוקר עד שש בערב אני בבישולים, הבית בריחות, שמחה, אנרגטית, לא בא לי לישון בצהריים שזה נדיר! וזה שונה לחלוטין מכל התקופה האחרונה שאני בלי כוחו. ברוך השם! שרק יימשך ככה.

חניתה - בלופרינט מסע למאסטריות

זה קורס נפלא שממשיך ללוות. מאפשר התרחבות והעמקה בנבחי עצמנו. אני מתחילה כל בוקר עם התרגול הזה כבר 107 ימים...ואני לא הטיפוס המתמיד. ממליצה בחום. זה קורס שמי שבוחר בו, בוחר בעצמו. ברור שגם ממליצה על המורה שהיא הכי הכי מדויקת לי...

א.ר - פרוטוקול גוף שמח

תודה על הברכות, תודה על האנרגיה הקליליה והמשמחת. אמש ראיתי במו עיני את הקלילות בה נוצר השינוי, כאשר XX שחש לא טוב בכל היום כולו, נמנם רב היום, אחרי התהליך הצבע חזר לפניו וקיבל תאבון. תודה

א.מ - חיבור למלאכים

לאורך החיבור המלאכי הראשון להילת ורד הרגשתי נוכחות עדינה ומלאת אהבה שמקיפה אותי ושולחת אלי כל הזמן אהבה. התחושה הנעימה של אהבה ושקט המשיכה ללוות אותי בימים שלאחר מכן ולא הפסיקה. מאז החיבור גיליתי שאני חווה זרימת שפע מוגברת בחיי והאהבה ללא תנאי באה לידי ביטוי באספקטים שונים, גם כאלו שלא ציפיתי להם כלל. זו פשוט הרגשה נפלאה שקשה לתאר במלים!"

שירה - קרני לייטריאן

טליה המדהימה, מאסטרית ענקית. לפני 3 שבועות התחלנו את החניכות של קרני הלייטריאן ואין לי מספיק מלים לתאר את החוויה. קרו דברים מטורפים בחיי בזמן הזה, אני מרגישה איך כל רמות האנרגיה שלי עולות ועולות. הרגשה של אושר עילאי מציפה אותי כל פעם מחדש. פשוט תודה לך. אין לי מספיק מלים לתאר את החוויה הרוחנית העוצמתית הזו. תודה לך מאסטרית ענקית!

ש.ש - קרני לייטריאן

טליה יקרה, להרגשתי, החניכות לקרני לייטריאן מאפשרות להתחבר יותר למהות האמיתית, להתרחב ולגדול. הן מאפשרות להעלות את הרטט, להתמלא באור וליצור מציאות חדשה ומיטיבה עם פחות שיפוטיות כלפי עצמנו ואחרים. המאסטרים הקשורים לקרניים הופכים להיות נוכחים בחיינו ונותנים לנו זווית חדשה להסתכלות על חוויות שונות שאנו עוברים בחיי היומיום שלנו וצובעים אותם בצבעים אחרים ובהירים...

מנשה - רייקי מתחילים 1+2

איך אני אוהב להעביר רייקי מרחוק!! היום ניסיתי על עצמי ומרוב התרגשות הפסקתי לפני הזמן. העברתי כשאני מדמיין עצמי שוכב בתנוחות שונות. בכל פעם שהעברתי על איזור מסוים חשתי ויברציות באותו איזור בגוף ואנרגיית הרייקי הייתה טובה כל כך וגרמה לי לחיוך פנימי. שבת שלום!!

שרית - רייקי מתחילים 1+2

אהובה אני מטפלת היום וכולם עפים פה...זה עצמתי זה אמיתי זה WOWWWW. תודה אהובה שאת. הכנסת בי חיים.

טיפול אישי

בוקר שכולו אור. ברצוני להודות לך על הטיפול המעצים, יש בי יותר קלילות ואושר והכרת תודה. תודה לבורא שזימן לי להכיר אותך מלאכית אור קסומה. אוהבת אותך ומאחלת לך חיים מאושרים בכל הרבדים. נשיקות וחיבוקים

ענבל - קורס תדרים בסיס

לגבי התדרים...אתמול השתמשתי בהם והרגשתי ממש שיש לי לחשי קסם. זה מדהים. תודה אהובה

ש.ק - חניכה לוורטקס של אור

האנרגיה הזו מרגיעה אותי ומנקה ממני אנרגיות ומחשבות ועוזרת לי להיות מאד רגוע ונוכח ותומכת בי במדיטציות וטיפולי רייקי שאני עושה.

פרוטוקול גוף שמח

הגוף שלי ממשיך לשמוח...אנרגיה מדהימה. תודה על הזכות לשמח גופים. טליה מהממת.

ע.כ - טיפול אישי

הגעתי לטליה בשל בעיית פוריות (8 שנים של ניסיונות להרות) הייתי די מיואשת וסקפטית. טליה הובילה אותי בחוכמה וברגישות והביאה ריפוי לכל החלקים בתוכי שמנעו ממני להיות אמא והצלחתי להגשים את החלום! ולהפוך לאמא לבת מדהימה!

סיגלית אלוני - קורס היסודות

טליה יקרה מוקירה על מי שאת ועל השינוי שחוללת בחיי. המפנה המעצים ביותר החל לאחר קורס יסודות של אקסס אתך, שבו למדתי להתנקות מכל הקליפות שעטפו אותי והסתירו את מי שאני באמת ולהתנהל כהוויה האינסופית שאני...

רינת בן סימון - אלכימיה של כסף

האלכימיה האנרגטית של כסף היא אחת הסדנאות הכי מיוחדות, הכי לא ניתנות להגדרה והכי עוצמתיות שחוויתי. מעצימה בטירוף ופותחת עולם בלתי מוגבל לאינסוף אפשרויות יצירה. בעיניי זה כוח אדיר שקיבלתי ואימצתי...

ה.ה - חניכה לקרן ההגשמה

סליחה על השעה, אבל ממש רציתי לעדכן אותך...שממש הבנתי "פתאום" את היעוד והתפקיד שלי. פשוט מדהים. תודה תודה"

שירה - חניכת לייטריאן קרן הניקוי

מאז שהתחברתי לקרן הניקוי אני מרגישה שהגוף מתנקה במגוון דרכים, מתאזן ונבנה מחדש. לאט לאט חלו שינויים ביחס שלי לגופי : שיניתי את התזונה שלי לתזונה מזינה יותר עבור גופי, התחלתי ללכת כל יום ברגל ואף ירדתי במשקל. הגוף מרגיש יותר קל ושמח!

ש.ש - חניכה לקרן ההגשמה

טליה יקרה, לאחר החניכה לקרן ההגשמה למדתי ששפע מגיע במגוון צורות גם כאלו שאינן צפויות....מדהים כל כך ועוד יותר לחוות"

רויטל צנגאוקר - חיבור למלאכים

עברתי את חניכות המלאכים אצל טליה ויכולה לומר שזו פשוט חוויה עוצמתית. אני משתמשת בזה יום יום ומקבלת עדויות ומרגישה את המלאכים נוכחים עוזרים ומכוונים. בהזדמנות זו אני רוצה לומר לך טליה שהעברת בצורה יעילה מובנת ובמקצועיות. תודה רבה אהובה שכמותך. קורס חיבור למלאכים מאד מומלץ!

חניתה מגן - חיבור למלאכים

אני רוצה לשתף שעשיתי עם טליה חיבורי מלאכים עם חמשת המקסימים והיום בדרכי לעבודה הבנתי פתאום כמה שינויים עדינים ונעימים גלשו לתוך חיי. מדהימה העדינות הזו כמעט שלא חשים בשינוי בהתהוותו ובכל זאת הוא כאן רך משמח ויציב. שינוי ביכולת האהבה למעגלים השונים בחיים, אומץ שמימי שבהתחלה לא כל כך הבנתי מהו, אך כשנכנס לחיים אז תופסים מהו וריפוי ניסי מתרחש, תקשורת טובה יותר עם הכל וכולם וכך הלאה וזה מדהים, כי גם לסובבים קל להתרגל לשוני כיוון שהוא כל כך עדין ונעים!! יישר כוח חברנית צמרת! מחכה להמשך (מה שכתבתי כמובן לרשותך) נשיקות וחיבוקים

ענבל - חיבור למלאכים

תודה טליה יקרה! בתור אחת שהשתתפה במספר סדנאות וקורסים בתחום, נושא המלאכים היה נראה לי מסקרן מודה, אבל לא ציפיתי לחוויה הזו. אני חווה ריפוי משמעותי ועדין מתוך החיבורים למלאכים הנפלאים ובזכות האנרגיה המקבלת והמאפשרת שלך! ממליצה בחום ובאהבה!"

קרני לייטריאן

איזה כיף שנחשפתי לקרני הלייטריאן! החניכות של הקרניים מאפשרות קפיצה קוואנטית אדירה. תוך מספר חודשים ההשקפה שלי על החיים השתנתה לחלוטין! אני מרגישה מחוברת לעצמי, מרגישה יותר חיות וחווה תחושה של חסד עליון מקיף אותי"

ל.א - חיבור למלאכים

עבר עלי שבוע כל כך בשאנטי וזה לא אופייני לי לפני נסיעות...ממש תחושת ביטחון ורוגע וגם אני פתאום מספיקה יותר דברים בלי לחץ וגם, כשאני מבקשת מרפאל ריפוי והכוונה עבור אחרים, הם מרגישים הקלה כמעט מידית. ממש קסום"

א.ש - מרפאים

אני חייבת לשתף שהשבוע היו לי טיפולים מאד שונים ומיוחדים ואני בטוחה שלמפגשים שלנו יש חלק בזה. אז תודה ענקית יקירה ואיזה כיף לנו שאת ההשראה שלנו

שרית - מרפאים

טליה אהובה תודה! חייבת לציין שנהנית מאד מכל מפגש. את מדהימה. תודה. מודה מאד לחוש המדויק שלי שכיוון אותי אליך אהובה ותודה שזכיתי להכיר נשים מדהימות נוספות בביתך העוטף בחום ואהבה

ס.א - מרפאים

זה עובד לי. טליה עכשיו סיימתי לטפל ממקום אחר. מתוך שלמות. מתוך מרחב. מתוך אמונה בעצמי. מתוך ידיעה שאני קוסמת וזה וואוו גדול. תודה לך טליה על האיפשור הזה.

רעות נפתלי - אקסס בארס

טליה יקרה, היה אגדי!! אני עדיין מרחפת על גלי ההשראה, הניקוי והאפשור המופלאים שיצרת עבורנו וכבר מחכה בהתרגשות וסקרנות למחר לגלות איזה הרפתקאות חדשות ומופלאות יגיעו עכשיו. תודה, תודה, תודה

טליה איזנשטיין - קורס היסודות

אחחח מסוג הדברים שאין מלים לתאר, החיבור, האנרגיה המטורפת, הלמידה המעצימה והטיפולים האנרגטיים המופלאים. תודה לך טליה אהובה על המקצועיות, ההקשבה, האדיבות, האכפתיות ועוד. עדיין מהדהד גם בתוכי

סיגלית - קורס היסודות

עברתי את הקורס אקסס היסודות פאונדיישן פעמיים עם טליה והוא פשוט שינה לי את החיים בכל התחומים. את משחררת מעליך כל כך הרבה מועקות ומקבלת כלים מדהימים. טליה הנפלאה המדהימה אין כמוך בכל היקום. ממליצה בחום

שרה וייס - משיכות אנרגיה

טליה יקרה, מכל סדנה שעשיתי איתך נתרמתי משמעותית. את אותנטית, רגישה לצרכי הפרט והקבוצה ונתינה מקצועית שאינה מובנת מאליה. תודה לך אהובה

עינב - משיכות אנרגיה

טליה יקרה, ביום זה אני מודה שבחרתי להגיע לסדנה. אני מודה לך שבחרת ללמוד וללמד בכאלה עוצמות, אנרגיות ואהבה את הכלים של משיכות האנרגיה. החיים שלי השתדרגו פלאים בזכות הכלים האלה וכל ההפתעות באתר תכני הקורס. המילה WOW מתארת את מה שאני חווה מאז...אני בוחרת בחיים ובוחרת אותם בשמחה ומודה לך מכל הלב.

אריקה - משיכות אנרגיה

טליה, איזה קסמים את עושה ואיך יכול להיות טוב יותר מזה? תודה ענקית על סדנה שעשתה לי ממש ריסטרט בראש, עושה לי קסמים כל יום שאין לתאר. אז תודה שוב על היותך

אילן טוב יהב - אקסס בארס

טליה, אין לי מלים לתאר את ההרגשה שלי אחרי היום המקודש הזה. תודה להקב"ה שזיכה אותנו לבחור בך. מכל הלב העברת, ידיעותיך פיזרת, את סבלנותך הקרנת וטקטיקת הלימוד שלל שזרת בצורה המקצועית ביותר. אוהבים אותך

ענבל ארליך - אקסס היסודות

קורס היסודות עבורי היה קורס מרגש, שמעצים ומעמיק את החיבור להבנה של העוצמות שנמצאות פשוט בי! הקורס תורם לכל תחום ונושא בחיי ועם הליווי האוהב והמקצועי של טליה הוא בכלל כיף צרוף. ממליצה באהבה!

לאה - אקסס בארס

טליה יקירה, באמת באמת שאני מתרגשת! בתהליך הבארס עלו דברים מהעבר הרחוק. הרגשתי כל כך פתוחה וזרמתי עם כל מה שעלה. זה פשוט מדהים. תודה תודה שחלקת איתנו מהידע שלך

שירה: חניכות מעגלי טיהור

שלום יקרה, מאז שהתחלתי את קורס השרפים ניסים ממלאים את חיי: סכום כסף גדול הגיע באופן בלתי צפוי וכיסה לי את האוברדרפט, השלמתי עם מישהי שבעקבות אי הבנה לא דיברנו שנתיים ואני מצליחה לקדם פרויקטים שהיו תקועים הרבה זמן, וזה רק אחרי השלב השני של החניכה למעגלי הטיהור השרפים. כולי ציפייה והתרגשות למה עוד ממתין לי...

מעגלי טיהור

איזו עוצמה! היה מרטיט. אני באחלה ספייס. תודה לך ולכל הנוכחים"

מעגלי טיהור

וואוו כל הגוף שלי נרדם ולקח לו זמן לחזור לעצמו...איזו תחושת ריחוף שקט ושלווה. מעניין מה זה ייצור עכשיו...תודה

אלינה מורדכוביץ' - אקסס היסודות

קורס היסודות במילה אחת שינה לי את החיים לטובה במהירות ובפשטות. בחרתי בשינוי בחיים שלי. הבנתי שאיפה שהייתי לא מקדם אותי. יסודות זה לקחת מטאטא ולנקות את הדרך של החיים שלך ביסודיות, לפתוח דף חדש וליצור את החיים שלך בלי כל הכובד שמשכת עד כה בחיים שלך אלא נקי, חדש ופתוח לאפשרויות חדשות - שאחרי הקורס באות בשפע. אין גבול לאפשרויות, שלא תיארתי לעצמי לפני זה. פשוט הסכמתי לקבל ולחוש אנרגיות אחרות, קלילות ונעימות. החיים שלי בצמיחה אחרי הקורס הזה ומה עוד אפשרי?

סיגל ש. - אקסס היסודות

אני אתחיל מזה שאני מרגישה שיש לי זכות ענקית להיות מטופלת של טליה וגם להיות תלמידה שלה! יש לה לב ענק, אהבה אינסופית וקבלה אינסופית שבאים יחד עם מתודיקה, דיוק ואי וויתור איפה שצריך, וצריך... שילוב מופלא. למדתי אצלה המון קורסים ועל כולם אני ממליצה בחום! קורס היסודות הוא המופלא שבהם - 4 ימים של היי שבמהלכם לומדים כמות עצומה של כלים (קשה לתאר כמה עצומה) ובמהלכם נופלים המוני אסימונים ותובנות והבנות בכל כך הרבה תחומים! אם לא היה ברור - מומלץ בחום!

מורית עופאים הכהן - אקסס היסודות

השתתפתי בקורס פאונדיישן בהנחייתה של טליה פרנקל המופלאה. טליה היא חברה, מורה ועמיתה אהובה ומעוררת השראה. את הקורס היא מעבירה תוך יצירת אוירה נעימה ומאפשרת, כנות ופתיחות, תדר עוצמתי, צחוק והומור והרבה כיף. לטליה יש רגישות מדהימה, דיוק ויסודיות, שקט פנימי ויכולת מופלאה לסייע לאנשים לחולל שינוי בחייהם בקלות. טליה מורה נדיבה ואדיבה, ולמרות שאינה נדרשת לכך, טליה קיימה עבורנו המשתתפות מפגש נוסף אחרי הקורס, שהיה מעין סדנה קצרה בפני עצמה. הקלטת הניקויים מתוך הקורס – דבר מדהים בפני עצמו שמשמש אותי עד היום! הקורס עצמו הוא חוויה מדהימה לכל מי שרוצה להרחיב את היכולות, לנקות מעצמו חסמים ולקבל המון המון כלים רבי עוצמה לחיים ולקליניקה. מדובר בשילוב מנצח של קורס עוצמתי עם מורה עוצמתית, מלאה באהבה. תודה לך טליה יקרה על ההנחיה המדהימה, על הקורס המעצים ועל כל מי ומה שאת. אוהבת המון, מורית הכהן, מורה ומטפלת בכירה, תטא הילינג אקסס בארס

מירי - מרפאים

תודה טליה אהובה ומדהימה על מי ומה שאת. כמה מרחב ואפשור. מתנה ענקית לעולם לכל מי שזוכה להיות בקרבתך

תינה כהן - מרפאים

טליה אהובה תודה רבה על השיעור אתמול. היה עצמתי ומרגש. מפיל אסימונים ואומץ פנימי להקרין החוצה בדיוק את זה. אותי זה מאד חיזק. תודה רבה

דפנה - מרפאים

כמה את מדהימה כל פעם מחדש מלאכית יקרה. תודה על מי ומה שאת בחיי. את כל כך מיוחדת. אוהבת המון מעבר לכל המלים והגבולות וזה הולך ומתרחב ומתעצם...

מנשה - רייקי

הרגע סיימתי להעביר לעצמי רייקי. היא גורמת לי לשלווה, מיקוד וידיעה פנימית

יפה - רייקי 1+2

מתחילה ליהנות מהרייקי יותר מכל השיטות שלמדתי עד כה...

דנה - רייקי מתחילים 1+2

תודהההה ענקית על הרייקי הנפלא שלקחתי איתי ותודה על הלמידה המשותפת. חיבוק

רייקי מאסטר 3 - אולגה

טליה אהובה, מורת דרך קסומה ויקרה, איזה כיף שהתברכנו במורה מקצוענית, משקיענית, יסודית, אכפתית ומופלאה שכמוך. את האדם המתאים ביותר להכניס תלמידים לעולם חדש, מלא בטוב ובניסים. נהנינו מאד להפוך למאסטריות של רייקי ואושר גדול שאת זו שהפכה אותנו למאסטריות. המשיכי להיות אור, אהבה וקסם. אוהבות

עופר יוליוס - תטא הילינג, קרני לייטריאן, טיפול אישי

הגעתי למפגש טיפול אצל טליה פרנקל המדהימה. טליה טיפלה בי וההשפעה הייתה מיידית. הרגשתי שאני ברקיע השביעי. התפעלתי מהטכניקה ומטליה שהיא מטפלת מסורה, בצורה לא רגילה, ולכן נרשמתי לסדנה (ממליץ לכולם). אחד הדברים שלקחתי מהמפגש עם טליה פרנקל, הוא חוויית החמלה של אנרגיית הבריאה והמפגש איתה עם הזולת בחיי היומיום. באהבה. עופר יוליוס

נאור - רייקי, תטא הילינג, טיפול אישי

דרך שיטות הלימוד המיוחדות שנחשפתי אליהן סוף סוף.. אחרי שנים של תסכול, קושי, כאב וכעס...טיפולים שונים ומגוונים שלא נתנו מענה, ורק העצימו את תחושת חוסר האונים, בזכות רייקי ותטא והמון אהבה רכשתי כלים להתמודדות עם קשת המצבים שנחשפתי ביום יום, התסכול הפך להשפעה , הכאב הפך לשמחה ואהבה , הכעס והכאב להתבוננות. תודה זה נעשה זה נעשה זה נעשה . נאור

תינה - אקסס תהליך גוף

בחרתי לשתף אתכם שהקורס של אקסס החדש שעשיתי אתמול אצל טליה הוא מדהים. החוויה היא ששום שיפוטיות או דעה של הסביבה במיוחד הקרובה ביותר לא מזיז לך יותר וזה רק מלמידה. מעניים מה ייווצר מיותר מטיפול אחד. תודה טליה על המרחב

אינגה - אקסס תהליך גוף

Dear Talia - you are a real "jewl" of a teacher - thank you so much for all the knowledge you shared with us yesterday in this unique Access course with this interesting title "immunity..." and I do feel much lighter in my body - like a lightness which says "well here I am. as I am..."

ענבל - מפגש העצמה וניקויים

תמיד כיף ומעצים אהובה להיות במרחב עם האנרגיה שלך! לומדת גם שאם זה מעלה דברים להיות בשאלות ולהשתמש בכלים ולקחת אותם באיז ג'וי וגלורי. תודה רבה שבת נפלאה וחיבוק שוב

ניבה סולינסקי - תטא הילינג ותקשור

טליה יקרה, אני רוצה להודות ולברך אותך על כל הידע שהטמעת בי. טמנת בי זרעים עוצמתיים של ידע, לא חסכת דבר, הידע שאת נושאת בתוכך הוא עמוק משורש הזמנים. אך מתרענן ומתאים עצמו בהלימה עם היקום כל רגע, הלמידה אתך היא משב רוח רענן בעבור הנפש והרוח. דייקת אותי, עזרת לי לאסוף את כל רסיסי, את קוסמת גדולה רבת ידיעות עם נתינה רכה ללא גבול יד ביד - את והבורא הובלת אותי בהלימה ובדיוק אל המרכז שלי.טליה מורתי הנך מעיין נובע של אור ואהבה. זכות גדולה לי להיות תחת הנחייתך ואורך. תודה , תודה, תודה ולכל מי שזוכה להיות תלמיד/תך ידע שהוא מקבל הכל ומעל ומעבר. הלמידה אתך מעצימה ומרחיבה את הדעת והלב. אין הרבה מורים בעת הזו שנושאים בתוכם את האור והידע בצורה כל כך מדויקת ונעלה. תודה יקרה תודה שהבאת אל תוכי את האמת, את הבורא. ניבה סולינסקי. למדתי מטליה תקשור ותטא הילינג בסיס והדרך עוד נמשכת...

נטלי נתנאלה - אקסס היסודות

כשאתה מחליט באמצע החיים שלך שזהו - עכשיו זה הזמן לשנות, אתה מחפש מישהו חזק, עם נשמה אינסופית, שידע להכיל אותך ואת העבר שלך אל עבר עתיד אחר טוב יותר - כזאת היא טליה. בדיוק אותה הוויה שחיפשתי ללמוד ממנה, בדיוק אותה מנטורית שאחריה רציתי ללכת, עם ידע עצום וסבלנות אין קץ, עם יכולת הכלה של המצבים הכי קשים והובלת מהחושך את האור במיומנות, חמלה והמון אהבה. הפקדתי את עצמי בידיים שלטליה ארבעה ימים של קורס היסודות והיא טיפלה בי. שמתי בה מבטחי עם הסודות הכי שמורים של חיי והיא שמרה עלי. ארבעה ימים של צעידה משותפת, עקב בצד אגודל, צעד אחר צעד, יום אחרי יום ולאט לאט יצאתי אל החופש. היו שם הרבה צחוקים, הרבה בכי וקושי. היה גם אומץ והליכה משותפת שלי ושלה, לצאת אל האור או אולי מעבדות לחירות כי באופן סימבולי הקורס התקיים בפסח. פרקנו, מוססנו, הרסנו מהשורש את כל הישן, את כל מה שכבר לא נחוץ ולא משרת. שאלנו שאלות ופתחנו דלתות לאפשרויות חדשות להתממש כאן ועכשיו. טליה היא מיוחדת, עוצמתית ומי שבוחר שעכשיו זה הזמן לשנות את חייו כדאי ומומלץ לבחור בטליה. אני בחרתי ויודעת שעשיתי את הדבר הנכון. מוקירה ומעריכה אותך אהובה. תודה על היותך ומי שאת ועל כך שאת נמצאת בחיי..."

אלה סלע - רייקי לייטריאן, חניכות אנרגטיות

טליה, המנטורית שלי היקרה לי מאוד, מודה לך בכל יום ובכל שעות היום על הידע והמידע, על הכלים הפרקטיים לחיים ועל הניסים ועל הנפלאות שאני חווה בכל יום בזכותך. מחכה בכיליון עיניים להשתלמות הבאה בהדרכתך המוארת. אומרים, "כשהתלמיד מוכן, המורה מגיע" ואכן, מורת הדרך הרוחנית טליה פרנקל היא האישיות המוארת שתרצו ללמוד ממנה ולהיות מודרכים על ידה. להיות נוכח באנרגיות של טליה פרנקל זה להרגיש ולהיות בתוך האור. העברת המידע, המדיטציות והגישה האישית והחמה העניקה לי חוויה רוחנית מדהימה ועוצמתית שלא אוכל לתאר במילים. צריך להיות נוכח כדי לחוש את האנרגיה והרוח שטליה מביאה בנוכחותה. באהבה רבה ובהערכה, אלה סלע – ספורט-תרפיסטית ומאמנת כושר אישית

אורין פתאל - רייקי מאסטר 3

טליה יקרה, מורת דרך, מלאכית אהובה. את כה ראויה לתואר "מורת דרך", למעשה זוהי המהות האמיתית שלך ושל איך שאני חווה אותך. אני כל כך מאושרת שנפגשנו ושהתמזל מזלי לזכות במורה מופלאה שכמוך ואת יודעת שחיפשתי הרבה. בפן האישי: את אישה קסומה, מלאת חמלה, אהבה והשראה וכל כך כייף לי לבוא אליך ללמוד דברים חדשים, לסייע בקורס או סתם לראות אותך ועל הדרך ליהנות מהתדר המופלא שלך. בפן המקצועי: את מקצוענית אמיתית, יסודית ומשקיעה בתלמידייך. תמיד כאשר ישנו שלב נוסף בהתפתחות הרוחנית מקצועית האופציה הראשונה היא את וטוב שאת היא זו שמלווה אותי בדרכי המקצועית. הידע העצום שיש לך, חלוקת המידע, המענה הממוקד לשאלות והמשקיענות הופכים אותך למורה מופלאה ומעניינת, למטפלת בחסד ולאדם מופלא. את כה אהובה ויקרה לי ואני בטוחה שאמשיך ללמוד ממך עוד הרבה כדי להפוך למטפלת ומורה טובה יותר. באהבה, אורין פתאל - מאסטרית ברייקי, מורה ומטפלת בתטא הילינג

חניתה מגן - תטא הילינג, רייקי, טיפול אישי ועוד...

טליה יקרה, אני מנסה למצוא את המילים המתאימות שיסבירו את תחושותיי. הגעתי לקורס תטא הראשון שלי אצלך בעקבות המלצה של בחורה שלמדה אצלך. אני התקשרתי אליה כיוון שמאוד סמכתי על דעתה. היא אמרה לי "כל קורס שטליה תלמד, אני ארשם ללמוד אצלה, כי היא מורה מעולה, מקסימה". כך שהגעתי לקורס הראשון בציפייה גדולה והתרגשות רבה. ואכן אני מסכימה עם כל מילה שהיא אמרה לי אז באותה שיחת טלפון. אני לומדת קורסים מתחום הרוח כחמש שנים. אבל עוד לא נתקלתי בקורס שיכול להביא לריפוי עמוק כל כך ושמקיף את כל התחומים האפשריים בהם נרצה להביא ריפוי, ולא נתקלתי עוד במורה נהדרת כמוך. אני יודעת שקשה להעביר את ההתרגשות והאהבה שאני מרגישה בלב למילים, אך אנסה: את מורה מדהימה ! מכילה, מדויקת, מרגשת, מעצימה, מחזיקה את הכיתה בצורה נעימה וזורמת. את מצליחה לתת לכל תלמידיך את ההרגשה שאנחנו כל כך במקום הנכון. ומצליחה להדביק אותנו באמון והאמונה שיש לך בבורא ובבריאה כולה וגם באמון שיש לך בנו תלמידייך. את דוגמא חיה כל כך מוצלחת לאמת הגבוהה הנפלאה הזאת. את השראה עבורי. אני מודה לך מעומק הלב (הכי עמוק שאפשר להרגיש) על מי שאת עבורי. ואנחנו פשוט נדבקים ממך. מהמבט שלך שאומר זאת ומהמילים, מדרך ההוראה שלך ומהיכולת שלך להכיל את כולנו, כל אחד ברגע המתאים בו הוא זקוק לחיזוק. הייתי אצלך בטיפולים, וכל טיפול אצלך הוא כל כך משמעותי, ומשפיע על חיי היום יום ומאפשר להיפרד מחבילה ענקית, ופשוט להתקדם קלה יותר ושמחה יותר. הריפוי כל כך עמוק ומשמעותי שקשה להבין בלי לחוות. אני ממליצה למי שזה מדבר אליו, פשוט לנסות. הדיוק הגדול שחשתי בו בכל טיפול, המילים והתחושה שאת כל כך מחוברת למה שהמטופל חווה גם מעבר למילים, זוהי תחושה מבריאה ומצמיחה. על כל אלה תודה ענקית לך מורתי האהובה על מי שאת. נשיקות, חניתה

רינה ברוך - תטא הילינג, רייקי, חניכות אנרגטיות

כמה מילים לטליה פרנקל - מורתי המופלאה, החונכת והתומכת בי ובתהליכי שינוי וריפוי - אישה של אור ואהבה, עם לב פתוח ומכיל, עין רואה חוצה ופנימה, אזן שומעת ומקשיבה, בעלת חושים אינטואיטיביים מרחיקי עולמות. אני מודה לבורא שאת איתי בגלגול הזה ושאת מלווה אותי במסע שלי אל האור. איזה אושר שאת, טליה, מורת הדרך הרוחנית הנבחרת שלי. ברצוני להודות לך מקרב לב - ולשתף אחרים - מתוך הכרת תודה והוקרה. אני מכירה אותך מזה שנה – ובשנה הזאת התברכתי לעשות אתך דרך של מאות שנות אור - בליווי צמוד, נאמן רגיש ומיומן. התברכתי לעשות 4 סדנאות תטא-הילינג, 4 קורסים ברייקי ו-2 חניכות פראניות לשפע ולאהבה! ולהיות מסייעת בכמה קורסים – איזו חוויות מעשירות! שנמשיך כך עד אין סוף! המסע המשותף שלנו רק מתחיל ומתעצם מיום ליום. טליה יקרה ואהובה, את אישה נדירה, שילוב של אינטליגנציה - רגשית ושכלית - בעלת ידע עצום ואת מוכנה לחלוק מהידע שלך ללא גבול, בנדיבות נדירה. אכן, את מורת דרך בכל רמת אבריך, והסבלנות, הסובלנות ויכולות הנתינה שלך אין סופיים. הביטחון שאת משרה, המחויבות שלך להוראה ולתמיכה באחרים – מתוך מבט אוהב וחיוך גדול תמידי - גם הם בלתי נדלים. אישה פלאית מהלכת! וכמה מזל יש לי שאת מהלכת לצדי! אכן, את מודל חי ונושם לריפוי עצמי, לאהבה, לאמונה שלמה ולהגשמה – לבך ענקי! ומכל לבי, אני מודה לך תודה, תודה, תודה! זה נעשה, זה נעשה, זה נעשה. בנוכחותך, את ממחישה לי את הדרך אל האור בכל רגע! שלך לעידנים. רינה ברוך, Rena Baroch

ענבל - חיבור למלאכים

וואוו! החיבורים המלאכים האלו שאת מעבירה לאנשים זה פשוט משהו שאי אפשר לתאר ולנו יש את הזכות שזכינו לקבל את המידע דרכך וזה ממש ממש מבורך!

חיבור למלאכים

איזו אנרגיה עוצמית וואו !! הרגשתי אותה שוטפת את כל הגוף/גופים שלי. ממש הצטמררתי. איזה מרגש. תודה

גיא הנזל - האלכימה של כסף

תודה רבה על הסדנה המיוחדת, לא עוד מדריך מובנה להגשמה ושפע. תודה על הגמישות, על ההליכה בדרך, על המיוחדות ועל היצירה"

דנה רוזנברג - תטא הילינג, רייקי, אקסס בארס וגוף

טליה אהובה, wow wow wow נראה לי שזו הדרך הכי טובה לתאר את הדרך והמסע הקסום שאני עוברת בחיים מאז התטא הילינג בכלל ומאז שזכיתי להכיר אותך בפרט. זו זכות להיות מטופלת ותלמידה ואסיסטנטית שלך ולהגיע למרחב האוהב, המלטף, המחבק, המאפשר, המכיל, החופשי, המקבל והנותן, העדין, הרך, והעוצמתי כל כך שאת מביאה לעולם הזה. לימדת אותי דרך ענקית, איך לראות דברים מנקודות מבט אינסופיות של אהבה, סליחה וחמלה, בלי דרמה, ביקורת, שיפוטים ודפוסים בהם השתמשתי עד כה בחיי, ואיך להבין שאפשר ושזה בטוח עבורי לבחור אחרת. אז גודזיליונים של תודות על התרומה והמתנה שאת עבורי ועבור היקום ועבור דורות ההמשך. בהוקרה, הערכה ואהבה אינסופית"

חיה זימן - קורס היסודות הפאונדיישן של אקסס

“טליה אהובה, מה יאפשר לי להביע במילים את ההערכה, האהבה, התמיכה, ההכלה, הגדולה, השפע, הנתינה, הזמינות, הליווי, האינסופיות שאת? אלו רק קומץ קטן של תיאור על היותך אישיות, מטפלת, מורה ואהבה מיוחדת במינה שהינך. השראה! זכות ענקית היתה לי שהיית חלק מהבחירות שיכולתי לבחור. חד משמעית – זו היתה הבחירה המדויקת והמושלמת! מודה ומוקירה על היותך מי ומה שאת. תרומה מופלאה ליקום כולו ולמי שבוחר בפרט!!! ועל הקורס: פאונדיישן – זה אני לפני ואני אחרי. התודעה שקפצה מקומה 2 לקומה 102 לפחות. הפך לדרך חיים – ממש כאילו זה כך מאז ומתמיד בטבעי. ה-קורס. הדבר החכם ביותר והמתנה הנפלאה ביותר שיכולתי לבחור לעצמי. אוהבת גודזליונים"

סורנה - תקשור, תטא הילינג

טליה יקרה, רציתי להודות לך ולבורא עולם על ההזדמנות המופלאה להכירך ולהכיר את דרכך המדהימה. נחשפתי למטפלת שהמושגים רוגע, הכלה, רגישות והבנה צרובים בה באהבה רבה. בדרכך האוהבת והחולקת אפשרת לי לראות שיש דרך אחרת לראות ולהתמודד עם עולם זרוע בהתמודדויות ומצבים מאתגרים. תמיד היית שם לעזור, לתמוך ולהאיר לי ולאחרים רגעים מבולבלים וברגעים שהדרך לא הייתה ברורה. הייתי חלק מקבוצת תלמידים גדולה, אך עם זאת הצלחת לגעת בצורה ייחודית ומותאמת בכל אחד ואחד מאיתנו. בחיי חוללת שינוי וחיזקת את האמונה שהכול אפשרי עבורנו אם רק נאמין ועל כך אני מודה כל יום מחדש. מאחלת לך שתמשיכי להאיר את דרכם של אחרים כפי שהארת את דרכי. באהבה ובתודה אין סופית, סורנה

אביבית.א - תטא הילינג

קורס תטא הילינג שהועבר על ידי טליה, הינו אחד הקורסים האדירים שהתנסיתי בהם. טליה ניחנה ביכולת מדהימה לשתף ולמשוך את תלמידיה למקום באור בו הם מבקשים להיות. הקורס מועבר בצורה שכל אחד יכול להבין והכי חשוב ליישם. הליווי שלה הינו אישי ומעמיק ועם זאת מאתגר את התלמיד להתנסות ולהבין בעצמו. הקבוצה שהיא יוצרת הינה קבוצת אור ואהבה מדהימה, שכן מי שמגיע אליה נמשך למה שהיא מייצגת והיא כולה אור ואהבה. החוויה, ההתנסות והלמידה אצל טליה הם ברמה הגבוהה ביותר שיכולתי להמליץ עליה. ויש תוצאות ויש ניסים. נקודה. אני ממליצה בחום באהבה על התפתחות עם מורת דרך מדהימה כמוה. טליה – תודה מכל הלב והנשמה. אני בטוח ממשיכה אתך לקורס הבא"

סיגלית אלוני - אלכימיה אנרגטית של כסף

טליה יקרה רוצה להוקיר ולהודות לך על מי שאת ועל השינוי שחוללת בחיי. באלכימיה של הכסף חוויתי איתך ארבעה מפגשים מדהימים ומרגשים . למדתי להתחבר ליוצרת שאני, להתיר את המחסומים ולשחרר את הקוסמת שבי. כמה עוצמה וחופש נכנסו לחיי מרגע שהבנתי שבהסכמה לבחור ולקבל אני זו שיוצרת ומעצבת כל דבר בחיי. טליה יקרה כל פגישה אתך היא חוויה מעצימה שמטיסה אותי לגבהים חדשים"

אובי רז - האלכימיה האנרגטית של כסף

תודה לך טליה ותודה עליך, תודה על קורס מרחיב תודעה ומנגן על נימי הנשמה, קורס המאפשר לנו להתחבר עוד ועוד להוויה האינסופית שאנחנו ולדעת שהכל אפשרי. תודה על רגישות והקשבה עמוקה, על יכולת ראיה רחבה אשר נתנה מקום לנוכחות שלנו ולדרך שלנו ומכסף ויצירה הגענו בקלילות לאלכימייים האנרגטיים שאנחנו. תודה על היוצרת הפנומנאלית שאת"

יפה טובול - אקסס היסודות

אהובה שאת טליה יקרה, תודה על 4 ימים מדהימים! על פירוק הישן ובניית החדש, תודה על שחרור מטענים, אספקטים, אמונות מימים ימימה והטענה מחדש! במקצועיות, עדינות חמלה ואהבה גדולה הובלת אותנו והזכרת לי מי אני! תודה על מי שאת ומה שאת מביאה לעולם המופלא שלנו. אוהבת ומוקירה!! נשיקות" יפה טובול, מנחת בארס, נטורופתית ופסיכותרפיסטית רוחנית, ירושלים

בת שבע צור - אקסס היסודות

איך אפשר לאסוף למילים את המרחב האינסופי של אפשרויות שנוצר מהכאוס וסדר שהם ההפך ממה שחשבנו? תודה לך מלאכית של איפשור עם ידע מעמיק ותורם וניקויים מדוייקים מעל ומעבר למה שאפשר לדמיין:) חשבתי שבאה לעשות קורס יסודות חוזר, שאני יודעת ורק חוזרת, אך הפתעתי גם את עצמי במרחב של הבחירה שאלה אפשרויות ותרומה – יצאתי ממך כשאני יודעת שאני ממש מיוחדת יחודית, מדהימה ומאפשרת ליקום להראות לי את קיסמו תודה תודה תודה אהובה" בת שבע צור, מורת דרך למודעות – מלמדת תטא הילינג, בארס, אנרגיית הסוסים, מובילה אמיצות למצוא את מעיין הנעורים האישי

סיגלית אלוני - מגוון קורסים במרחב

“טליה יקרה רוצה להוקיר ולהודות לך על מי שאת ועל השינוי שחוללת בחיי. הקורס הראשון שעשיתי היה תטא הילינג בהדרכתך ומאז התמכרתי אלייך ואל העולם שנחשף בפניי. אני בעיצומו של תהליך התקדמות והתפתחות אישית ולומדת לחיות את חיי ממקום רגוע ושקט, ממקום של עוצמה - ממקום שלם. השינוי הגדול ביותר שהביא למפנה המעצים ביותר של חיי החל לאחר קורס יסודות - פאונדשיין של אקסס איתך. קורס שבו למדתי להתנקות מכל הקליפות שעטפו אותי והסתירו את מי שאני באמת. קורס בו למדתי להתנהל ממקום של ההוויה האינסופית שאני לקבל ולהכיל כל מה שמתרחש סביבי בלי שיפוטים ובלי שהדברים יערערו אותי ויגרמו לי לכעוס, להיפגע להיעצב, קורס בו למדתי לאהוב, להוקיר ולכבד את עצמי כמו שאני ולבחור להיות השליטה של חיי. למדתי שיטות ריפוי ותהליכי גוף מדהימים, קלים ליישום שעושים פלאים. ובעיקר למדתי להשתמש בכלים המאפשרים לי לצלוח את האתגרים של חיי בקלות ובפשטות. ואיך זה יכול להיות יותר טוב מזה? סיגלית אלוני”

אקסס היסודות - מירב:

“עברו להם 4 ימים מדהימים של קורס היסודות - הפאונדשיין של אקסס, בהנחיית טליה פרנקל המדהימה וקבוצת הבנות. וואו מלאן תלפים של שכבות הסרנו. מיגבלות, אמונות, שיפוטים ועוד…איזה ימים של תודעה. תודה לך טליה על הקסמים התהליכים והאיפשור. על קבוצה של נשמות מדהימות שחברו להם יחדיו. למוסס את כל האמונות, וההגבלות, והשיפוטים. על ימים מלאים של מודעות ותודעה. מעניין מה זה ייצור עבורינו. מירב פרטוק – מעגלי ריפוי, ת"א ”

תטא הילינג ורייקי אינה

“טליה יקרה, מודה לך על יופייך הפנימי, על לבך מלא האהבה. מודה על הזכות להכיר אותך כפי שאת ישות אור במישור אדמה. את עזרת לי להבין מי אני. את הארת בי יכולות שלא הייתי מודעת להם וחיברת אותי לאור שבתוכי. את מודל לחיקוי בשבילי. את כמו פנס שמאיר לי את הדרך. את נשמה כל כך גדולה ועצומה שמדביקה את כולם באהבה. אוהבת אותך עד אינסוף ומתגעגעת לחיבוק שלך. אינה”

עידית - תטא הילינג, רייקי, אקסס, טיפול אישי

לטליה פרנקל היקרה, הכרנו בקורס תטא הילינג יסוד, יש לי זכות גדולה ועונג רב על שפגשתי אותך ואת לי מורה, מדריכה ומטפלת מקצועית, אנושית ותמיד קולעת בול למטרה. נהניתי בכל רגע ובכל שלב בקורס ראיתי שינוי וניסים גדולים וקטנים מתחוללים בחיי היום יום שלי, תודה ענקית על היותך מטפלת בי בתטא הילינג, רייקי, אקסס ובשילוב כלים וידע נוספים שברשותך. טליה בורא כל שישנו העניק לך מתנה, יעוד הכי יפה ומעמיק והכי חשוב עוזר ובכלים האלה את משתמשת בהם כבמטה קסמים. את הפיה הטובה שנכנסה לחיי ולחיי ילדיי, את היד של אלוקים דרכו את עובדת ומסייעת בכל התחומים בחיים. טליה תודה לך על שסייעת לי לצאת ממערכת יחסים הרסנית מאד והכי חשוב שעזרת לי להטמיע בי שינויים כדי להתנהל בחיי בדרך בריאה, נכונה והמתאימה ביותר עבורי ועבור סביבתי. תודה על סיועך וטיפולך המסור בשינוי הגדול במקום עבודה מתאים והכנסת שפע לחיי הן ברוחני והן בגשמי. תודה לטליה את מורה, מדריכה ומטפלת נהדרת, תודה פיה טובה שלי. עידית.מ

לובה ושי אלון - האלכימיה האנרגטית של כסף

“סוף סוף מצאנו מעט את המילים לתאר את החוויה המדהימה מהסדנה…תודה לך טליה יקרה על סדנה כה מעצימה, מרחיבת תודעה, משחררת, מדוייקת ופותחת לאין סוף אפשרויות! אחרי מעט התלבטות בחרנו לעבור את הסדנה הזאת ביחד כזוג ולהעניק את החוויה הזאת לעצמנו כמתנה ליום הנישואין. וואוו! אין מילים לתאר איזו תרומה יקרת ערך הייתה "האלכימיה האנרגטית של כסף" עבורנו וכמה עוצמתי וכיף היה לעבור את התהליך הזה כזוג. בסדנה נגענו בתחומים בעצמנו שהם כל כך הרבה מעבר לכסף! קילפנו שכבות, הצפנו רגשות, זיכרונות וכל כך הרבה נקודות מבט מגבילות…כבר תוך כדי הסדנה החל מהמפגש הראשון הרגשנו את השינוי באנרגיה, בתפיסה, דברים התחילו לזוז ולהפתח, פתאום העזנו לחלום על דברים שעד אז פחדנו להעלות על הדעת וזה ממשיך ומהדהד בכל רגע בכל יום. והמפגש האחרון היה עוצמתי ברמה שאי אפשר לתרגם למילים. כמה כיף להיזכר ביוצרים הפנומנאליים הקסומים שאנחנו באמת ולהכיר בהם בכל יום! תודה לך טליה על מי שאת, על השאלות המדוייקות, על הרגישות וההקשבה ועל הסדנה הקסומה הזאת שמשנה חיים. לובה ושי אלון, מצפה רמון”

חגית בן דוד - האלכימיה האנרגטית של כסף

טליה אהובה ומדהימה, אין לי מושג מאיפה להתחיל אז התחיל מהתחלה, החויה המדהימה שלי מהסדנה: ההרשמה לסדנה הייתה מלווה עם הרבה לבטים עבורי, מאד התלבטתי אם זה מדוייק לי, במיוחד שבתקופה האחרונה למדתי כל מיני קורסים ולא ראיתי את השינוי שחיפשתי לראות או להרגיש, ממפגש למפגש הרגשתי שעוד משהו ממש משמעותי משתנה, הרגשתי שהגוף שלי ממש מגיב לכל כך הרבה, מהדברים שעולים בסדנה כאילו משנה את הרטט שלו , הבנתי שהגיע הזמן לעוד דברים לשנות להם את האוטומט, התעסקנו אולי בתחילה בנושא אחד שקשור לכסף, אבל הוא התפרס על כל חלק וחלק שבחיי, ועל מקומות כל כך עמוקים, על כל כך הרבה אמונות חוסמות שרובן ממש לא שלי, ההכלה שהייתה בקורס, אהבה, ההקשבה. הדיוק והנתינה שלך היו מדהימים, הטיפול בכל אחד מאתנו שהיה מוכן לשתף ולהיות חלק , היה מופלא וכל כך עוצמתי. תודה על קורס כל כך עוצמתי שעדיין מהדהד בי כל רגע ורגע. חייבת להוסיף שהמפגש האחרון היה עוצמתי ברמות שכמעט לא היכרתי, ממש מאתגר להסביר אותו במילים אבל אני מרגישה שינוי כל כך עוצמתי ממנו כל רגע ורגע, שכבות הוסרו ממני שאין לי מושג איפה הם התחבאו. מעריכה ומודה לך על הסדנה המדהימה והעוצמתית שעוד הולכת ומהדהד בי כל רגע ורגע" חגית בן דוד – מלווה לשינוי דרך מגע והקשבה, רפלקסולוגיה ופרחי באך, מטפלת ומנחה אקסס בארס ותהליכי גוף

ענבר בן יהודה סלע - האלכימיה האנרגטית של כסף

טליה יקרה, אחרי שהייתי אצלך באחד מערבי הניקויים היה ברור לי שאני מעוניינת ללמוד איתך עוד. פרגנתי לעצמי את הקורס אלכימיה אנרגטית של כסף, ליום הולדת וזו הייתה המתנה המושלמת. קשה לתאר את מה שמתרחש בקורס, הניקויים העמוקים, היכולת שלך להתחבר, לדייק, לגעת בכל אחד מהמשתתפים ולעזור לו לפגוש את הנקודות העמוקות והנסתרות שלו. ואת ההדהוד של עבודה עם אחד על כל שאר המשתתפים. הקורס הפגיש אותי עם היכולת המופלאה שלי ליצור ועם ההבנה שאפילו השמיים אינם הגבול. מרגישה ששחררתי כמות לא מבוטלת של נקודות מבט ושיפוטים וחוויתי פתיחה ופיתוח של יכולות היצירה שלי. כבר במהלך הקורס התחלתי להרגיש שדברים זזים עבורי ותוך כדי נולדה לי סדנא חדשה, ממש כאילו יצאה משום מקום. כיף גדול, המון תודה. ענבר בן יהודה סלע – עוסקת בארס, מנחת קורסי אקסס בארס, מטפלת בביאורגונמי ותטא הילינג

רינת בן סימון - האלכימיה האנרגטית של כסף

כל הזמן ניסיתי להבין כיצד אפשר לסכם את החוויה של הסדנה הזו….אז אני חושבת שהסדנה הזו היא אחת הסדנאות הכי מיוחדות, הכי לא ניתנות להגדרה והכי עוצמתיות שחוויתי. כמי שלא הגיעה עם הכשרה מוקדמת בתחום האקסס, קיבלתי בה כלי עבודה מעולים ובעלי ערך לשימוש יומיומי. אבל זה לא השוס….השוס והייחוד של הסדנה הזו בכך שהיא מאפשרת מרחב אין סופי לשאלה והתבוננות על כל דבר בחיים. היא פותחת את מרחב התודעה לעוצמה אינסופית, עוצמה שגלומה בכל אחד ואחת מאיתנו. היא מעצימה בטירוף ופותחת בפנינו עולם בלתי מוגבל לאינסוף אפשרויות יצירה. בעיניי זה כוח אדיר שקיבלתי ואימצתי הודות למפגשים שחווינו. אז תודה רבה לטליה המקסימה שחלקה את הידע, התובנות והשאלות הכל כך מדויקות איתנו, תודה על הנתינה, ההכלה והאמפטיה. קיבלתי תאבון לעוד ואני בטוחה שזו רק ההתחלה…." רינת בן סימון – מינגלינק ניהול שיווקי ויח"צ

דנה רוזנברג - האלכימיה האנרגטית של כסף

טליה אהובה, כששמעתי על הקורס שיצרת הנחתי שיש בו משהו מופלא והסתקרנתי, ואז סיפרו לי שהוא עוסק בכסף וגם ממשיך מעבר לכך, אבל באמת שלא שיערתי עד כמה מעבר. זו היתה חוויה מדהימה לשחרר, למוסס, לנדף ולהעיף כל כך הרבה מגבלות שאנחנו מחזיקים בכל כך הרבה נושאים ותחומים, להכיר ולהבין עד כמה זה משליך על דברים נוספים בחיינו. הרגשתי שמשהו עוצמתי זז ומשתנה, ואכן החוויות בקורס היו יוצאות דופן. לא יכולתי להסביר במילים, ואכן דברים עובדים לי פתאום ממקום אחר, זורם יותר, קליל יותר, והתובנות האלה באות לידי מימוש במציאות ופותרות דברים במערכות יחסים, בעסק וכמובן שבי. אז תודה ענקית וממליצה בחום על ״האלכימיה האנרגטית של הכסף״. באהבה. דנה רוזנברג, בעקבות הלב, מטפלת בתטא הילינג, אקסס בארס, ביואורגונומי ורוקחת.

שרה וייס - האלכימיה האנרגטית של כסף

טליה יקרה, כמה אני שמחה שהשתתפתי בסדנה שלך "האלכימיה האנרגטית של כסף". רשמיה מהדהדים במרץ וימישיכו להדהד עוד זמן רב. כמה השראה את בהנחיה שלך, בנתינה המקצועית והאישית שלך וביכולתך לקחת נושא כמו כסף ובאצעותו להביא למידה וחוויה משמעותיים של נושאים רבים ונוספים, ואיכשהו כשהייתי שם היה פחות חשוב מה הנושא המרכזי מול שפע המידע, הידע וההתנסות. תודה על יצירתך שמביאה חוויה כל כך מעצימה, תודה לך על הדרך שבה הענקת והעברת את הידע ותודה לי שבחרתי להשתתף. ממליצה בחום לכל מי שנקודות מבט מרתקות על החיים מדברות אליו. בברכת אור ואהבה, שרה וייס, תהליכים אישיים ועסקיים, קורסים וסדנאות, מאסטר בתטא הילינג, מורה ומטפלת

לינור לוי תירן - קורס אקסס היסודות

זכיתי להיות ראשונת התלמידים של טליה שנחשפת לקורס היסודות החדש והעצמתי. החוברות החדשות עדיין לא הודפסו, כל עניין הכאוס היה ממש ממש חדש, התלמידים האחרים העדיפו להמתין קצת, רק שאני הייתי מאוד סקרנית להיחשף לתכני הקורס ולא יכולתי להמתין עוד. "בער" בי ללמוד את הקורס כמה שיותר מהר. טליה המהממת לא היססה ולימדה אותי את הקורס באופן פרטי, כך שזכיתי פעמיים – גם להתוודע למידע המדהים של הקורס וגם לחוות אותו כסוג של טיפול אישי המותאם לי. איך אפשרי טוב מזה? הבארס שינה את ההסתכלות שלי ואופן ההתנהלות בחיי היום יום וסקרן אותי להמשיך גם לקורס יסודות. לא שיערתי עד כמה התכנים יהיו מעניינים, מגוונים ונוגעים בכל כך הרבה תחומים, עד כמה אקסס ייכנס לשגרת חיי היומיומית. ללא ספק לטליה יש חלק נכבד בכך. היא לימדה אותי את החומר באהבה גדולה, בהתכווננות, באופן מעמיק ורציני ובפנים מאירות. פתחתי דלת לאפשר לעצמי ליצור, להשתנות, לבחור ולראות אותי כהוויה מחוללת שיוצרת את חייה. ממליצה בחום לכל מי שמעוניין לקחת את חייו בידיים ולהגיע למחוזות חדשים. המון המון תודה טליה. באהבה, לינור לוי תירן

רינה ברוך- קורס אקסס היסודות

שלום יקרים ויקרות, אני רוצה לשתף אתכם בחוויה מיוחדת במינה שעברתי באוגוסט 2016: קורס פאונדיישן של אקסס בהנחייתה של מורתי האחת והיחידה – טליה פרנקל! זכיתי לקבל הרבה מאד כלים שונים ומגוונים שבכוחם להעניק העצמה נפשית, רגשית, אינטואיטיבית וידע! מאז הקורס אני עושה עבודה רבה כדי להיטיב עם עצמי ועם חיי. הקורס מאד רציני ומעמיק. יש הרבה מאד חומר מגוון המתייחס לתחומי חיים רבים ושונים. החוברת המצוינת מסבירה כל תחום בבהירות, בתבונה ולעיתים בהומור, המאפשרת בקלות לחזור על החומר מתי שרוצים וככל הנדרש. המשתתפים מקבלים הרבה ידע על נפש האדם – חלונות פנימה אל עולמו הפנימי, שיקופים על בחירות חיים ועוד…הקורס מעניק הרבה כלים יעילים לטיפול אישי ובאחרים. לדוגמה, מוצע מבחר גדול של ניקויים והלכה למעשה עושים ניקויים רבים גם כחלק מן הקורס. כמו כן, הקורס מעניק כלים וטכניקות לעבוד לבד וגם עם מטופלים. ניתן לומר שהשיטה היא חדשנית ועשירה בחומר הפותח צוהר להחכים, לחוות ולשנות אמונות, תפיסות עולם, תבניות התנהגות מקובעות שאינן מטיבות אתנו ושבכלל איננו מודעים להן למרות שהן "מנהלות את חיינו" מבלי שנבחין בכך. הקורס מעניק ידע רחב והבנות מעמיקות, טכניקות והתנסויות חדשות ומרשימות בחוכמתן, בחוזקן וביעילותן. זהו קורס המעניק דרכים להרחבת הידע ו"לגדול ברוח", לחוות יותר אור, התחדשות והעצמה וכלים לקיים הגשמות בחיים. ממליצה מכל הלב! לכל מי שרציני, אמיץ, סקרני, ומעוניין להרחיב אופקים רוחניים, רגשיים, אנושיים וטיפוליים וליישמם בחיים – זה הקורס: אקסס פאונדיישן – והחוויה מועצמת עוד יותר בזכותה של טליה המלמדת ללא שיפוט, בנועם ובחוכמה ורגשיות – ומכל הלב! בברכה ובהצלחה! ד"ר רינה ברוך, במאית, מורה למשחק ותנועה, מרצה וחוקרת בתחום התיאטרון, רייקי מסטר מטפל, תטא-הילרית, בוגרת פאונדיישן ומספר קורסים של בארס ותהליכי גוף (והכל תחת ידה המהימנה, החכמה והמלאכית של טליה!

אלינה מורדכוביץ' - תטא הילינג

תטא הילינג הכניס לחיי המון קסם כבר במשך קורס הבסיס. נדהמתי מהטכניקה הפשוטה שמאפשרת לכל אחד להשתמש בה כדי לשפר את החיים, להבין הרבה מקרים בחיים ולזכור כמה אהבה יש בנו וכמה אנחנו יכולים לאהוב. תטא הילינג לימד אותי איך בפשטות ובקלות אפשר לחיות בשמחה , כמה זה אפשרי להגשים את חלומותיי ושזה בטוח עבורי לשנות את האמונות הישנות שלי שלא משרתות אותי בחיים לאמונות חיוביות המיטיבות ביותר עבורי שמקדמות אותי בחיים שלי . זכיתי ללמוד אצל טליה פרנקל , המורה רוחנית והילרית שמביאה איתה אהבה אין סופית.

יעל - תטא הילינג

טליה, אני אסירת תודה על מה שלימדת אותנו, להתחבר לבורא, לחוש את האור, הזוהר והאהבה ללא תנאי, לפתח את הרגישות, לתפוס את האמת ולהרגיש שאתה לא לבד, אתה אחד עם הבורא. אני מודה לך בכל ליבי על מה שאת על הזכות לחוות אתך אהבה אין סופית, על הזכות להכיר בקיום הזה לפחות אדם אחד שהוא את, על הצלחתך להוביל אותנו למקומות קסומים ולהיות שם תמיד עבורנו. על רצונך לייפות את העולם ועל כל מה שעברת כדי להגיע למקום הזה. ולו רק יכלו המלים להביע את מלוא עוצמת הלב והנשמה כלפייך. אור הבורא נשלח אליך. באהבה ובהוקרה, יעל

לינוי - תטא הילינג

טליה אהובה, אפשר לסכם את מה שלמדתי אצלך במשפט אחד: "לפתוח דלתות". יצאנו לדרך והלכנו במסתרי החורש בין השבילים, אל מקומות של קושי וכאב, כדי לפגוש את האינסוף הטוב – שהוא אנחנו, ולגלות במסע המופלא הזה של החיים, עד כמה אנחנו אהובים על ידי הבורא ועד כמה אנחנו פלאיים. פלא אדיר ומדהים, בוחר וקשוב, יוזם ומתחולל. פלא בעצם היותנו ומעצם היותנו. תודה טליה על המסע המרגש, על הליווי האינסופי ועל הזכות שנתת לי להיות עדה לפלא המופלא שהוא את, לדרך שלך, למסע המופלא שלנו יחד, חזרה הביתה ומשם החוצה בפריחה כדי לחולל עוד טוב ולהשפיע שפע ושמחה. הסדנה הייתה ציון דרך בחיי. הדבר הנכון בזמן הנכון, והובילה אותי לראות דברים בצורה שונה ובונה. קיבלתי ארגז כלים לחיים שבכוונתי לקחת ליום יום שלי, לגדילה שלי ולמפגש עם האחר. אני רוצה שתדעי שאת המטפלת ומורת הדרך הראשונה שתמיד קיוויתי שתהיה לי. אצלנו זה מעבר לחיבה, אהבה וידידות. לשוחח אתך זה לפתוח את צוהר הנשמה. מלבד אוזן קשבת, את מעניקה תמיכה ואהבה. אני יודעת שתמיד תהי שם עבורי. רק אזדקק ובמיוחד תופיעי בשבילי. לא תשאלי, לא תוכיחי, לא תנזפי, ללא שיפוט וביקורת, הנך כל כולך עבורי. מעין כותל פרטי ששומע ללא פתקים, ואני מרגישה את רצונך הכן, שחיי יהיו עבורי קלים. כשאני שמחה – את שמחה איתי. כשאני כואבת – את כואבת איתי. כשאני מתקדמת – את מחייכת עבורי וכשאני זקוקה – את מתפללת בשבילי. רציתי מקרב לב להודות, על הזכות שלי את מאפשרת להיות מה שאני ללא זיופים ומסכות. את הכל והכל בך ואני מודה לך כל כך. באהבה אינסופית והערצה, לינוי

ניקול - תטא הילינג

וואוו טליה מדהימה מלאכית של אור ואהבה. תודה לך שלא וויתרת ופתחת את ליבך וביתך ואת הידע העצום ששפע ממך. תודה לך שהכלת ברגעים הקשים. את מורה ומדריכה למסע החיים. זכות וכבוד לי לעשות את הקאמבק שלי לעולם התקווה ואני מרגישה חדורת מוטיבציה ותקווה בזכותך. וכן!! ברור לי שאמשיך אצלך בדרך הטובה הזאת, את כבר חסרה לי. אוהבת אותך מאד ותודה!!!

נורית - תטא הילינג

תודה מורה מופלאה שכמוך, על הזכות הנפלאה. אני לגמרי מאמינה שיצאתי לדרך חדשה שמקפלת בתוכה את כל מה שלמדתי בחיים אחרים וכאן ועכשיו. תודה. אוהבת אותך!

חיה זימן - האלכימיה של כסף

איפה מתחילים...אלכימיה של הכסף...לדעתי יותר אלכימיה של החיים. התחלנו בכסף והרקענו שחקים שלא מזכירים ולו במעט כסף. מחפשת מילים לתאר את המופלא והקסום שנוצר מהאלכימיה הזו. לפתע, להיזכר מי אני במקור, השמחה, האושר, הקלילות, הבחירה, הקוסמת והיוצרת שאני, להגיע למהות, לבחור במהות ולהיות המהות שלי מי שאני באמת.. וואו. השינוי משמעותי, אמיתי ומיידי. תהליך עוצמתי ואישי בתוך סדנה קבוצתית, איך יכול להיות יותר תומך מזה? טליה אהובה, הליווי האישי, הקבוצתי, עצם היותך במרחב איפשר לבחור בשינוי בקלות ובשמחה ובפרט ברגעי הקושי. מודה לך ומוקירה את היותך, מי ומה שאת, אלכימאית מהלכת, מפזרת שפע ואהבה אינסופיים וללא תנאים. תודה רבה. אוהבת מאד. חיה זימן, הילרית, מטפלת ומלווה למהות

תטא הילינג - נירית ומיה

לטליה המדהימה והאהובה! מילה למילה נשזרת הערכה עם הכרת תודה נמהלת. נפלה בחלקנו הזכות ללמוד ממדריכה מדהימה שאין שנייה לה טליה היקרה! המון הצלחה, אהבה, בריאות, שמחה ואושר וכל שתבקשי לו יהי! באהבה גדולה

בוגרי אנטומיה אינטואיטיבית בתטא הילינג:

לטליה המקסימה, האהובה, שליחת האור. קבלי מאיתנו הורדה בהמון אהבה מהבורא: בורא, הרי זה מתבקש שטליה ממשיכה בדרך האהבה והאור אשר מאירה את המהות הנשמתית של כל אדם ואדם. שטליה יודעת איך זה מרגיש להיות אהובה על ידי הבורא ועל ידי הבריאה, וממשיכה להיות הנס והניצוץ האלוהי שאת, בכל רגע ורגע ובכל הזמנים. כעת! תודה! זה נעשה! זה נעשה! זה נעשה! באהבה, קבוצת בוגרי אנטומיה אינטואיטיבית, נובמבר 2014

אקסס בארס - רעות

אקסס היסודות - טליה

אקסס היסודות - סיגלית

אקסס בארס - אילן

אקסס היסודות - ענבל ארליך

אקסס בארס - לאה

אקסס היסודות - אלינה

אקסס היסודות - סיגל ש.

אקסס היסודות - טליה א.

שיתוף תינה - מרפאים

שיתוף מירי - מרפאים

שיתוף שרית - מרפאים

תהליך גוף אקסס עם טליה פרנקל