ברכות של מפתחות אור

ברכות של מפתחות אור

ברכות אנרגטיות עם מפתחות אור ותדרים

תרומה אנרגטית מתדר גבוה עבורך
ליצירת שינוי והגשמה ביתר קלות

 מתבצע מרחוק בהתאמה אישית
עם טליה פרנקל

מוסמכת להעניק ברכות אור 
מטעם infinitehealing.co.uk
לתיאום, צרו קשר כאן>

איזה נושא בחייך מעיק עליך? מה משאלות הלב שלך?…

ואיך ברכות אור יכולות לתרום לזה?

ברכות של תדרים ומפתחות אור (Light keys blessings) נשלחות אליך מרחוק בתמהיל המותאם לך אישית. הברכות עושות שימוש באלמנטים של אור מהיקום, סמלים מתדר גבוה, וויברציות עוצמתיות ואפקטיביות. הן יודעות כיצד לשנות את האנרגיה של כל תחושה, מועקה או כל מצב בחייך שהיית רוצה לשנות, ויכולות לתרום למימוש של מציאות חדשה עבורך, הרבה יותר בקלות. 

איך זה מתבצע?

שלב 1: שיחה מקדימה למיקוד וזיקוק התמהיל המדויק עבורך

לפני הכל, נערוך שיחה מקדימה, שבה תהיה לך האפשרות לשתף אותי בבקשות שלך. באמצעות תשאול מדויק וספציפי, נוכל לזקק את התמהיל המתאים לך ביותר של מפתחות אור ותדרים, אותם אשזור בברכות האנרגטיות שאשלח לך.

שלב 2: שליחת הברכה/ברכות מרחוק בהתאמה עבורך

בתיאום מראש, אשלח לך את הברכות האנרגטיות. כל שעליך לעשות זה – להיפתח לקבל ולאפשר שינוי. לפני הסשן ישלחו לך הנחיות ברורות מראש.

ברכות אור מתנה מהיקום 

מחירון כולל מע"מ:
משלוח ברכה יחיד לאדם או נושא ממוקד: 200 ש"ח.
תמהיל ברכות בהתאמה אישית 250 ש"ח.
המחיר הסופי יקבע בהתאם לצורך האישי שלך שיובהר בשיחה מקדימה.

זו הזמנה לאפשר לאלמנטים של אור ביקום לתרום לכל בקשה שלך

הערה חשובה: הברכות משנות את האנרגיה הדחוסה והמגבילה ופותחות עבורך מרחב לבחירות ואפשרויות חדשות. חשוב לזכור, שיש לך חלק מהותי ביצירה הזו. יש לך אחריות אישית על חייך ועל הבחירות שלך. הברכות מדליקות את האור – הבחירה שלך לקבל – תפיץ את האור ותרחיב אותו בחייך לכדי מימוש גלוי. 

רקע על מפתחות אור:

מערכת מופלאה של כלים פשוטים ואפקטיביים מתדר גבוה, לעזרה עצמית, לגוף, לנפש, לחיים, לשינוי כל מצב מאתגר ומימוש כל מטרה ביתר קלות. ברוב הקורסים אפשר לקבל הסמכה לטפל באחרים, בין אם במשפחה וביקירים או כעוסקים מקצועיים. הכלים של מפתחות אור התפשטו בעולם תוך שנה ל- 45 מדינות כולל ישראל. זו הזמנה לחוות יותר קלות עם הכל ולהיות המאסטרים של החיים.

המערכת כוללת סט של מפתחות אור, סמלים מתדר גבוה, תדרים, וורטקסים, פרקטיקות, פרוטוקולים ותהליכים. מגוון רב של טכניקות פשוטות ללמידה עצמית, שמצריכות מספר דקות עד לשעות ספורות כדי ללמוד אותן. זה קל ופשוט. לומדים ומיישמים מיד. המערכת תוקשרה לראשונה על ידי נילה נירמלה ראג'ו בשנת 2011 ומתרחבת כל הזמן. יש כבר קהילה בינלאומית של עוסקים (כולל בישראל) במגוון כלים מבית infinite healing. במרחב זה מגוון אפשרויות לבחירה: קורס תדרים בסיס, פרוטוקול גוף שמח, בלופרינט – מסע למאסטריות, רפואת אור, קורס תדרים מתקדמים וורטקסים, חניכה לוורטקס אור, חניכות לשגשוג, הרמוניה ו- wellbeingגריד להגשמה ממפתחות אור ותדרים, ברכות אור בהתאמה אישית, תכנית אקטיבציה לשגשוג ושפע, טיפולים של אור ועוד…

אשמח לתרום לך
בכל שאלה אני כאן>