קורס רייקי 1+2

מתכונת ייחודית ומורחבת | לעצמך + הסמכה למטפלים

קורס רייקי 1+2

מתכונת ייחודית ומורחבת

לעצמך | הסמכה למטפלים

קורס מעשי. לומדים ומיישמים מיד. כל אחד יכול.

קורס הסמכה – לאחר הקורס אפשר להתחיל לטפל ברייקי

אין צורך בידע מוקדם, כל אחד יכול

מרגש מאד שיש לך קריאה ללמוד רייקי. בחירה נהדרת עבורך, עבור המשפחה שלך, וגם הסמכה כמטפלים.

רייקי בשבילך:

 רייקי למטפלים:

רייקי בשבילך:

רייקי למטפלים:

רייקי… אנרגיית חיים מרפאה ומעצימה עם תבונה אלוהית. הזמנה לאושר. תמיד שם בשבילך

במה אפשר לטפל?

בכל דבר. בכל מחלה, כאב פיזי ואתגר בגוף, בכל רגש מעיק, דאגות, סטרס, עייפות, נדודי שינה, בכל בעיה או קושי בחיים. בכל מטרה, משאלת-לב, הגשמה של חדש. אפשר לטפל בעבר, בהווה, בעתיד. לטפל בכל מקום ולשלוח מרחוק לכל מקום וכל אדם. 

איך מתחברים לרייקי?

החיבור לרייקי מתבצע בטקס חניכה, תהליך אנרגטי המועבר בקורס על ידי כמאסטר-מורה. החניכה לרייקי 1 תחבר אותך לאנרגיה וליכולת לתעל אותה במגע. החניכה לרייקי 2 תעצים את החיבור לרייקי ותאפשר לך להשתמש בסמלי הרייקי לריפוי רב ממדי וגם מרחוק.

איך מתבצע הטיפול?

זה קל ופשוט. מרגע החניכה, מספיקה כוונה בלב והאנרגיה תזרום דרך כפות הידיים. אפשר לטפל במגע וגם לשלוח מרחוק (ברייקי 2), לכל מקום וכל אדם, לכל מטרה, לעצמנו ולאחרים. האנרגיה חכמה והיא תדע מה לעשות. בקורס נלמד ונחווה הכל.

קורס רייקי 1+2 ייחודי ומורחב:

רייקי אוסואי יפני מסורתי + הוליפייר רייקי  + תודעת מרפאים + הכוונה  עסקית 

מה נלמד בקורס:


ברמת רייקי 1

נתחבר לרייקי בטקס חניכה יפני מסורתי וגם בשיטת הוליפייר-רייקי מתקדמת, ונתחבר למקור הרייקי לכל החיים. נלמד על המהות והייחודיות של הרייקי כאנרגיה וכשיטת טיפול ומה טיפול רייקי מאפשר.

נלמד על הקשר בין הגוף והנפש ואיך לשמור על איזון ביומיום. נלמד מה זה קי, ביוקי. נכיר את המערכת האנרגטית, צ'אקרות, מרידיאניים וגופים מעודנים. נלמד כיצד נוצרות חסימות אנרגטיות ואיך למנוע זאת ולאפשר זרימה ואיזון אנרגטי. 

נלמד ונתרגל טיפול עצמי ברייקי במגע: טיפול עצמי מקוצר. טיפול עצמי אינטואיטיבי, טיפול עצמי מלא של כל מנחי הידיים בשיטת טקאטה-סנסיי משושלת אוסואי. נתרגל בכיתה ובבית ונאפשר ריפוי אישי.

נלמד לטפל באחרים ברייקי במגע ונתרגל בזוגות: טיפול רייקי בסיסי, טיפול מקוצר בישיבה, טיפול SOS במצבי חירום, טיפול מלא על מיטת טיפולים במגע ישיר. נלמד לטפל אינטואיטיבית וגם באופן מובנה לפי סדרת מנחי "הטיפול הבסיסי" בכל הגוף.

נלמד על עקרונות הרייקי לחיים מודעים, בריאים ומאוזנים ואיך לשלב ולהטמיע את הרייקי ביומיום של החיים, שלך ושל המשפחה. נלמד לטפח איזון, שלום פנימי, רוגע וחיים יותר שפויים, קלים ומודעים. 

נלמד טכניקות יפניות מסורתיות ייחודיות, לשטיפה אנרגטית, נוכחות ברגע, קליטה אינטואיטיבית ועוד.

נחווה מדיטציות מעצימות והתעלות בתדר, נרחיב מודעות, נאפשר ספייס אחר לתפקד ממנו ביומיום ואולי, נרגיש שחזרנו הביתה לעצמנו האמיתי במהות.

ברמת רייקי 2

נתחבר לרייקי 2 ולסמלי הרייקי של רמה זו, בטקס חניכה יפני מסורתי וגם בשיטת הוליפייר-רייקי מתקדמת. נקבל את היכולת לטפל ברייקי מתדר גבוה יותר ולהשתמש בסמלים של הרייקי לריפוי רב ממדי בכל הרבדים: פיזי, רגשי, מנטלי וגם מרחוק.

נלמד לעומק על סמל הרייקי ה-1 ונתנסה במגוון השימושים לטיפול בגוף הפיזי, בכל מחלה, אתגר, כאב וחוסר איזון. נלמד לבצע טיהור אנרגטי והטענה לבית ולקליניקה (גם מרחוק), הטענה של תרופות ומזון ברייקי ועוד.

נלמד לעומק על סמל הרייקי ה-2 ונתנסה במגוון שימושים לטיפול רגשי/מנטלי ועוד. נלמד לטפל בתת מודע, במקור לכל אתגר, טראומות, חסמים מודחקים, פחדים, חרדות, דיכאון, התמכרויות, מערכות יחסים, עניינים עם כסף, כעסים ומועקות. נלמד לפוגג מחשבות טורדניות, מתח, נדודי שינה. נלמד איך להשקיט את המיינד ולאפשר חופש מדאגות, שקט נפשי, רוגע ושלווה. לקום רעננים ועם חיות ליום חדש.

נתחבר לסמל ה-3 של הרייקי ונלמד לגשר מעבר לזמן ומקום ולטפל מרחוק. נתנסה במגוון אפשרויות טיפול מרחוק, באדם אחר ובכל נושא. נלמד לטפל בעבר, בהווה, בעתיד ולשלוח רייקי לכל מטרה ומשאלת-לב להגשמה.

נלמד לחזק את מערכת החיסון ולטפל טיפולי לייזר. נלמד לעומק על המערכת האנרגטית, צ'אקרות, מרידיאניים, שדה ההילה, כיצד לאבחן חוסר איזון ואיך לטפל בזה באופן ממוקד: ברייקי, עם קריסטלים ועם צבעים.  

נלמד ונתרגל טיפול רייקי עצמי ובאחרים, בשילוב כל הסמלים של רייקי 2, לטיפול עומק בכל הרבדים. נלמד לטפל במגע בגוף, בשדה ההילה ומרחוק. נלמד לסרוק ולזהות מקומות של חוסר איזון ולטפל אינטואיטיבית, וגם באופן מובנה על פי מנחים ידועים מראש. 

נלמד לטפל בכל דבר, בכל מטרה, בכל אתגר: פיזי, רגשי, מנטלי ובחיים, במגוון טכניקות מסורתיות ומתקדמות ואיך לאפשר בריאות מיטיבה, איזון וחוסן גוף-נפש בכל הרבדים, לעצמנו ולאחרים.

נצא מהקורס עם ביטחון וניסיון מעשי במגוון עשיר של טיפולים בעצמנו ובאחרים והעשרה תודעתית נרחבת.

תוספות ייחודיות באהבה:

ייחודי במרחב, תוספת באהבה 1: מסעות הוליפייר-רייקי מעצימים

נחווה מסעות-הוליפייר-רייקי, מדיטטיבים מרפאים ומעצימים ביותר, עם האנרגיה והתודעה השמיימית של הוליפייר-רייקי. נלמד גם מגוון מדיטציות טיפוליות לשימוש בקליניקה ומדיטציות להעצמה כמטפלים עם הסמלים של הרייקי.

ייחודי במרחב, תוספת באהבה 2: ארגז כלים תודעתי, לשפע, הגשמה וליומיום

ארגז שלם של כלי תודעה מעשיים ליומיום לשימוש מידי בכל עת. הדרכה מיוחדת על חסמי הגשמה ומפתחות להגשמה ואיך לרתום את הרייקי לשחרור חסמים אישיים ויצירת מציאות חדשה. נחווה מסע ריפוי קבוצתי ותהליך הגשמה מדהים + הקלטה לשימוש עתידי.

ייחודי במרחב, תוספת באהבה 3: תודעת מרפאים

טעימה מתכנית הליווי של המרחב: "מרפאים" – להיות בתודעת ריפוי, בעוצמת ההוייה שהנך ומהמרחב הזה לטפל.

ייחודי במרחב, תוספת באהבה 4: מימוש השליחות עם שפע

למעוניינים להיות מטפלים מקצועיים – הרחבה לקורס – פתיחה והרחבה של קליניקה, שילוב רייקי עם כל כלי אחר שיש בארגז, על ניהול עסק, לוגיסטיקה, יחסי מטפל-מטופל. איך להיות הזמנה למטופלים לבוא, מאיפה מתחילים ואיך מרחיבים את השליחות עם שפע ואיך לרתום לכל זה את הרייקי ולאפשר קלות, הנאה ומימוש עצמי מרגש. 

פורמט הקורס הקרוב
המחזור הבא מתחיל במאי 2022

רייקי 1 + רייקי 2 אוסואי/הוליפייר

מתכונת ייחודית ומורחבת

פרונטלי ברמת השרון

מחירון:

קורס רייקי 1+2 אוסואי/הוליפייר ייחודי ומורחב (12 מפגשים)

2,400 ש"ח

אופן התשלום:

6 תשלומים דרך MAX
או בתשלום אחד: ביט/פייבוקס/העברה

יש קריאה בלב לרייקי?  צרו בשמחה קשר לנייד:

תודה שבחרת להגיע לכאן

טליה פרנקל

הי, אני טליה פרנקל ואשמח כל כך לתרום לך, להיות בעוצמה שלך, לממש את עצמך ואת החיים שהיית רוצה שיהיו לך ולגלות מה עוד אפשרי עבורך. לעולם לא אשכח את החיבור הראשוני שלי לרייקי לפני כ-20 שנה. זו הייתה נקודת מפנה משמעותית בחיי. הבחירה ברייקי החזירה אותי הביתה לעצמי. לאהבה. לעוצמה וליכולות שלי כהוויה. העצימה אותי לדעת מה לבחור ומה לעשות, לזכור תמיד שאני חזקה יותר מכל נסיבות חיים, שאני יכולה לשנות הכל! והעלתה אותי על נתיב חיים חדש ומרגש, שעדיין ממשיך להתרחב.

האנרגיה המופלאה של הרייקי תמכה בי בתקופות מאד קשות, נתנה לי כלים ליצור שינוי, לנוע מעבר לאתגרים, לתרום ליקירים שלי, לכל היבט של חיי ובהמשך, למטופלים ותלמידים. למרות כל השיטות והכלים שהכנסתי לחיי במסע שלי, הרייקי נשארה איתי תמיד. לא רק כשיטת טיפול אלא כדרך חיים והזמנה יומיומית להיות יותר אני במהות, להתאהב כל יום מחדש בחיים ובעצמי ולהיות מסוגלת לתרום לאחרים ולעולם. זכות גדולה להעניק ממנה, ולחבר אליה אחרים. אם זה מהדהד בך, אולי זה בשבילך. באהבה, טליה.

יש קריאה בלב לרייקי?  צרו בשמחה קשר לנייד:

רגעים של קסם:

למידע נוסף: