קורס רייקי 1+2

מתכונת ייחודית ומורחבת | לעצמך + הסמכה למטפלים

קורס רייקי 1+2

מתכונת ייחודית ומורחבת

לעצמך | הסמכה למטפלים

מרגש מאד שיש לך קריאה בלב לרייקי. בחירה מופלאה לחיים.

לתיאום שיחה פשוט לכתוב לי ואהיה בקשר בהקדם:

קורס תודעתי ומעשי מתנה לחיים

תהליך ריפוי, העצמה והתפתחות אישית

הסמכה מקצועית

לחוות חיים של שלום, איזון והרמוניה.

לחזור הביתה לעצמך האמיתי.
להתעורר ולצמוח תודעתית.
לדעת לטפל בעצמך ובאחרים, בכל דבר.

אין צורך בידע מוקדם. כל אחד יכול

נגן וידאו

רייקי בשבילך:

רייקי למטפלים:

רייקי בשבילך:

רייקי למטפלים:

רייקי:

אנרגיית חיים חכמה ואלוהית, בתוכנו וביקום.
הטבע האמיתי שלנו. מי שהננו במהות.

מערכת רייקי-אוסואי המסורתית:

לא רק שיטת הילינג אלא דרך חיים של:
התפתחות, צמיחה, ריפוי והעצמה.

5 אלמנטים שנלמד בקורס, הסוללים את הדרך לעצמנו האמיתי.
לא כהבנה בשכל אלא כחוויית חיים מרגשת.

הקורס במרחב:

עצם הקורס מהווה מרחב לריפוי אישי, העצמה אישית וסלילת דרך להתפתחות והארה. זה לא רק קורס של לימוד שיטת הילינג. בקורס נלמד ונחווה באופן ישיר את כל 5 האלמנטים של מערכת הרייקי, נתחיל לגלם אותם בתוכנו ולחיות מתוכם. נעלה על נתיב חדש, של להיות ולחוות חיים פיזיים מתוך תודעת ההוויה, מתוך איזון בין שמיים וארץ בתוכנו, מתוך שלום ושלמות. אשמח לתרום לך מכל הלב, טליה

מה כוללת מערכת הרייקי?

1. עקרונות שהם הנחיות לחיים וגם תמרורי הכוונה לטבע האמיתי שלנו. 2. מדיטציות ייחודיות מהבית המסורתי של הרייקי. 3. הילינג עם כפות הידיים, במגע וללא מגע. 4. סמלים מיוחדים ומנטרות מיוחדות (מרמת רייקי 2 ומעלה). 5. חניכות.

במה אפשר לטפל בהילינג רייקי?

המהות – לחזור הביתה לעצמנו האמיתי ולחיות מתוכו. מעבר לזה, נלמד לטפל בכל דבר. בכל אתגר, בעיה או קושי. בכל בקשה, מטרה, משאלה להגשמה. בכל זמן: עבר, הווה, עתיד. בכל מקום ולכל מקום. בכל הרבדים: פיזי, רגשי, מנטלי, רוחני. החוכמה האלוהית יודעת מה לעשות. ככל שאנו מאפשרים רייקי, אינספור שכבות של נפרדות ומגבלות מושלות ומשתחררות. אנו מתחילים להיות רייקי, להיות האור שאנחנו. נפתח מרחב לריפוי גוף-נפש-נשמה, וכל חוויית החיים ותפיסת העצמי יכולות להשתנות, באופן מיטיב ומרגש.

איך מתבצע הטיפול?

בלי מאמץ. בקלות ובפשטות. במגע ידיים או ללא מגע, פרונטלית או מתוך אחדות תודעתית "מרחוק". אפשר לטפל בעצמנו ובאחרים. בקורס נלמד מגוון של אפשרויות טיפול, אינטואיטיבי או במבנה מוגדר מראש.

כל אחד יכול לטפל ברייקי?

כן. בקורס רייקי אנו עוברים טקס חניכה, המועבר על ידי מאסטר רייקי מורה RMT. החניכה מזכירה לנו שאנו כבר "מחוברים" לרייקי ושבעצם איננו נפרדים. בחניכה נתברך בהיזכרות ברייקי שבתוכנו ושהננו ושביקום. נתחיל להיזכר במה ששכחנו והגוף שכח. נזרע זרע של התעוררות לטבע האלוהי שלנו. לאחר החניכה, נטפח את זה דרך כל המערכת של הרייקי ונלמד איך להעניק הילינג לעצמנו ולאחרים באמצעות כפות הידיים והכוונה שלנו.

קורס רייקי 1+2 ייחודי ומורחב

רייקי יפני מסורתי + התפתחויות בעולם המערבי

בקורס אחד עשיר בידע, כלים והעצמה

רייקי אוסואי יפני מסורתי, נאמן למקור
חניכות מסורתיות + חניכות הוליפייר-רייקי
כלים תודעתיים והעצמה מעשית לחיים
תהליך משותף של הטמעה ביומיום בליווי צמוד


מה נלמד בקורס:

ברמת רייקי 1

רייקי 1 שודן =  רמה זו היא עבורך אישית. נבנה יסודות איתנים עבורך לצמיחה אישית, ריפוי אישי, התנהלות בחיים עם יותר איזון, הרמוניה, שלום פנימי, נלמד מדיטציות והילינג במגע, לטפל בעצמך ובקרובים שלך.

נעבור 2 חניכות לרייקי 1: טקס חניכה יפני מסורתי המועבר על ידי כמאסטר מורה (טליה) וגם חניכה בפורמט הוליפייר-רייקי, ללא מגע, בה האנרגיה עצמה חונכת אותך, תוך כדי מסע מדיטטיבי ייחודי. נעורר בתוכנו היזכרות במקור הרייקי ובהיותנו כבר "מחוברים". נפתח את היכולת לעשות הילינג רייקי עם הידיים, לריפוי, איזון ושלמות.

נלמד על המהות והייחודיות של הרייקי. נאפשר חוויה ישירה של האנרגיה בתוכנו. לא רק הבנה בשכל אלא להיות ולרטוט רייקי בגוף ובהוויה. בכל מקום. בכל זמן.

5 האלמנטים במערכת של הרייקי – ידע חשוב + תרגולים מעשיים: נלמד על המערכת המסורתית היפנית של רייקי אוסואי ו-5 האלמנטים המרכיבים אותה, עבור התפתחות רוחנית, ריפוי עצמי ושלמות פנימית. נלמד מגוון פרקטיקות ותרגולים, כדי לשלב את מערכת הרייקי ביומיום, עבור העצמה אישית, בריאות טובה, איזון רגשי, שלום פנימי, רוגע וחיים יותר שפויים, קלים ומודעים.

נלמד על הקשר בין הגוף והנפש ואיך לשמור על איזון ביומיום. נלמד מה זה קי, ביוקי. נכיר את המערכת האנרגטית, צ'אקרות, מרידיאניים וגופים מעודנים. נלמד כיצד נוצרות חסימות אנרגטיות ואיך למנוע זאת ולאפשר זרימה ואיזון אנרגטי.

נלמד ונתרגל הילינג-רייקי במגע – ברמת רייקי 1, אנחנו לומדים טיפול עצמי במגע. נלמד 2 גישות: אינטואיטיבית באמצעות סריקת ביוסן או טכניקת רייג'י-הו, וגישה מובנת לפי "הטיפול הבסיסי של טקאטה" עם מנחים קבועים מראש. נרחיב את האפשרות להענקה של הילינג למשפחה ולקרובים. עדיין לא באופן מקצועי כמטפלים.

Kokyu Ho נלמד ונחווה מדיטציות ייחודיות וטכניקות נשימה מתוך מערכת הרייקי, שיעזרו לנו להיות מיינדפול, נוכחים ברגע, מבלי להישאב אחר כעסים, דאגות, פחדים, והסחות לעבר, הווה, עתיד. להיות בעוצמה שלנו ולחיות מתוך איתנות רגשית ושלום פנימי. נלמד גם מה לעשות כשאנו בתגובתיות ובמצבים רגשיים לא פשוטים.

GOKAI נלמד על עקרונות הרייקי, שהינם הבסיס לכל מערכת הרייקי והנחיות לחיים מתוך העצמי האמיתי. נלמד ונחווה תרגולים חשובים ויעילים כדי לחיות מתוכם ולגלם אותם בתוכנו. נלמד איך להיעזר בהם ביומיום לחוויה ישירה של חיים מתוך איזון והרמוניה בין הטבע האנושי והטבע הרוחני שלנו. להיות יותר ויותר בחמלה והכרת תודה, בריאים, רגועים, ללא דאגות, כעסים, סטרס, דואליות והצמדות לדפוסים ומצבים.

נלמד כלים להטמעת מערכת הרייקי בחיי היומיום. הקורס נפרס על פני כמה שבועות לאפשר אינטגרציה והטמעה של הנלמד ליומיום של החיים. נראה כיצד ניתן ליישם את כל שנלמד יחד, מול כל מצב ונושא בחייך, ואיך לטפח את זרע החניכה לחיים מתוך רייקי.

ברמת רייקי 2

רייקי 2 אוקודן = לימוד פנימה. ברמה זו נעמיק בידע, בהתפתחות אישית, ביצירת איזון והרמוניה בין שמים וארץ בתוכנו וחיים מתוך חוויה ישירה של אחדות. נקבל כלים מעשיים חדשים כולל את שלושת הסמלים והמנטרות של הרייקי ונלמד  לטפל לעומק בעצמנו וגם באופן מקצועי, כולל "מרחוק" מתוך אחדות.

נעבור 2 חניכות לרייקי 2: טקס חניכה יפני מסורתי המועבר על ידי כמאסטר מורה (טליה) וגם חניכה בפורמט הוליפייר-רייקי, ללא מגע, בה האנרגיה עצמה חונכת אותך, תוך כדי מסע מדיטטיבי ייחודי. נעמיק את החיבור לעצמנו ולרייקי, נפתח מרחב לשימוש בסמלים ובמנטרות של רייקי 2, נתניע תהליך עמוק של ריפוי, העצמה אישית, התעוררות וצמיחה רוחנית.

נרחיב ונעמיק התפתחות אישית, ריפוי גוף-נפש והתעוררות תודעתית. ניכנס פנימה ונסלול דרך לאור של העצמי האמיתי להתגלות ולנכוח יותר בחיי היומיום. נטפח חוויית חיים יותר הרמונית, באיזון, שלום ואושר כמצב הוויה שאינו תלוי נסיבות. נלמד לטפח זאת בעצמנו ולהתרחב עוד ועוד.

נתעלה בתדר, נרחיב מהותית את יכולות הריפוי שלנו ונקבל כלים חשובים, לשימוש עצמי וגם מקצועית באחרים.

נלמד לטפל בכל דבר, בכל מטרה, בכל אתגר. בכל זמן בכל מקום. במגע וללא מגע. פרונטלית ו"מרחוק".

נלמד את 3 סמלים והמנטרות של מערכת רייקי אוסואי, את התפקיד שלהם במערכת הרייקי וכיצד להשתמש בהם באופן מדויק ומעצים, הן כאלמנט עצמאי של המערכת והן כחלק מטיפולי הילינג רייקי.

נלמד לעומק את הסמל הרייקי ה-1 והמנטרה ה-1. נלמד מגוון תרגולים פנימה בתוכנו, ואיך לתת להם לשנות אותנו מבפנים, לגלות את הכוח האלוהי בתוכנו, להיות נוכחים ברגע, מתוך עוצמה וחיבור לאדמה. נתנסה במגוון עשיר של תרגולים עם הסמל ונטפח יסודות איתנים לתהליך הריפוי והצמיחה הרוחנית שלנו.

נלמד לעומק על סמל הרייקי ה-2 והמנטרה ה-2, נלמד איך לתרגל אותם בתוכנו ולתת להם לשנות אותנו מבפנים, להיות אור אינסופי, באיזון והרמוניה בין שמים וארץ בתוכנו, לשחרר דפוסים והרגלים, תפיסות מגבילות על עצמנו והיקום ונפתח מרחב לחיים מתוך הטבע הרוחני האמיתי שלנו.

נתחבר לסמל ה-3 של הרייקי נלמד לטפח חוויה ישירה של אחדות, ונטפל "מרחוק" מתוך תודעה אינסופית שנוכחת בכל. ניפתח לאפשרות שזמן ומרחק הם אשליה. נלמד לטפל מעבר לזמן ומרחק. נתנסה במגוון אפשרויות טיפול כאלו. בעבר, בהווה, בעתיד, לכל אדם באשר הוא, לכל מטרה ומשאלת-לב להגשמה.

נלמד טכניקת צ'אנטינג של שלושת המנטרות – לריפוי, העצמה, התעוררות וחוויה ישירה של אחדות עם היקום

נתנסה במגוון דרכים לטיפול פיזי, רגשי, מנטלי, רוחני והוליסטי שלם. נלמד לטפל בעומק התת מודע, עד למקור כל סוגיות עקשניות. בטראומות, חסמים מודחקים, פחדים, דיכאון, התמכרויות, מערכות יחסים, עניינים עם כסף, כעסים ומועקות. נלמד לפוגג מחשבות טורדניות, מתח, נדודי שינה. נלמד איך להשקיט את המיינד ולאפשר חופש מדאגות, שקט נפשי, רוגע ושלווה. לקום רעננים ועם חיות ליום חדש.

נלמד לחזק את מערכת החיסון ולטפל טיפולי לייזר. נלמד לעומק על המערכת האנרגטית, צ'אקרות, מרידיאניים, שדה ההילה, כיצד לאבחן חוסר איזון ואיך לטפל בזה באופן ממוקד: ברייקי, עם קריסטלים ועם צבעים.

נלמד ונתרגל טיפול רייקי עצמי ובאחרים לעומק, בשילוב כל הסמלים של רייקי 2, לטיפול הוליסטי בכל הרבדים: לגוף, לנפש, לאיזון רגשי ולעומק בתת מודע. נתנסה במגוון טיפולים: טיפול מקוצר בישיבה, טיפול SOS במצבי חירום, טיפול מלא על מיטת טיפולים.

נעבור בקורס תהליך ריפוי והעצמה אישי, הרחבת מודעות והתעלות בתדר. נחזק את הביטחון כמטפלים. נתחיל לטפח מצב הוויה של להיות רייקי במקום לעשות רייקי ונתחיל להיות הזמנה לאושר מעצם היותנו.

הרמה השנייה של הרייקי, מהווה מסע ריפוי והעצמה עמוק ביותר, לעצמך ולאחרים באמצעותך. ברמה זו של רייקי, אנו עוברים עוד חניכה, מעמיקים את החוויה הישירה שלנו עם הרייקי, ומאפשרים לזרע הראשוני של רייקי 1 לפרוח יותר, עבור התעוררות, ריפוי אישי, מימוש עצמי, ויכולת לתרום לעצמנו ולאחרים, באופן מועצם ומואץ, לא רק בטיפולי מגע או מרחוק אלא מעצם היותנו ונוכחותנו כ-רייקי.

ברמת רייקי 2 אנו מתעלים בתדר, בתודעה וביכולות הריפוי וההגשמה שלנו. לומדים לטפל לעומק בעצמנו בכל דבר, ולסייע גם לאחרים, לא רק במגע אלא גם "מרחוק". מקבלים ידע שחשוב לדעת שמעשיר את המסוגלות שלנו ליצור ריפוי ושינוי אישי וחוויית חיים בריאה ומועשרת. נלמד לטפל באחרים ונקבל כלים חדשים לעשות זאת ביעילות. לומדים סמלים מיוחדים להעצמה אישית וטיפולית ולומדים לטפל לעומק התת מודע, בכל נושא (פיזי, רגשי, מנטלי, רוחני ובחיים), בכל אתגר, כל משאלה, מעבר לזמן, מרחב ומקום – "מרחוק". זו עליית מדרגה מהותית במסע ההתפתחות האישי שלך ויכולת הגשמת מציאות מואצת.

תוספות ייחודיות באהבה:

בונוס באהבה 1: מסעות הוליפייר-רייקי מעצימים

נחווה מסעות-הוליפייר-רייקי, מדיטטיבים מרפאים ומעצימים ביותר, עם האנרגיה והתודעה השמיימית של הוליפייר-רייקי. בנוסף, נלמד מגוון מדיטציות משמעותיות לשימוש עם עצמך, עם בני משפחה ובקליניקה.

בונוס באהבה 2: ארגז כלים תודעתי – מעשי

לאורך הקורס מקבלים ארגז שלם של כלי תודעה מעשיים ליומיום לשימוש מידי בכל עת.

בונוס באהבה 3: ליווי אישי ומקצועי

מקבלים ליווי צמוד ומענה לכל שאלה טלפונית או בקבוצת וואטסאפ של הקורס. גם אחרי הקורס – יש לך גב בכל שאלה, ויש לך בית לחזור אליו, לתרגל, להתעצם ולקבל תמיכה.

בונוס  באהבה 4: תודעת מרפאים

טעימה מתוכנית הליווי: "מרפאים" – להיות בתודעה מאפשרת ריפוי, לעצמך ולאחרים.

יש דברים שאפשר להבין בשכל ויש דברים שהשכל לא מבין. אבל, ככל שנגלם אותם בתוכנו ונהיה אותם – נדע יותר. זו הזמנה לדעת את עצמנו במהות ולחיות מתוכה. להיות רייקי. להיות הטבע האמיתי שלנו. לעלות על דרך חדשה לחיים. להיות המרפאים שאנחנו, האור שאנחנו, חופשיים מכל הסחה או אשליה. להיות באיזון, הרמוניה ושלום, שאינם מתערערים בקלות.

אשמח לתרום לך מכל הלב, טליה

תודה שבאת לכאן

הי, אני טליה פרנקל ואשמח כל כך לתרום לך, להיות רייקי, להיזכר ברייקי שבך ושהינך. להיות בעוצמה שלך, לממש את עצמך ואת החיים שברצונך שיהיו לך. עבורי זו תהיה זכות גדולה לצאת איתך למסע ריפוי, התעלות, צמיחה והתפתחות ביחד. לגלות עוד אודות מי שהננו במהות ולאפשר חיים של אהבה, הרמוניה, שלום ומימוש ומעבר לזה. אשמח ללוות אותך יד ביד. לא רק בקורס אלא גם בחיים.

הבחירה ברייקי לפני 22 שנה החזירה אותי הביתה. הזכירה לי מי אני ומה באתי הנה ליצור ולהיות והעלתה אותי על נתיב השליחות שלי. הרייקי תמכה בי בתקופות מאד קשות, עזרה לי לקלוט שאני חזקה יותר מכל נסיבות חיים. העצימה אותי לדעת לתרום ליקירים שלי, לכל היבט של חיי ובהמשך למטופלים ותלמידים. הרייקי בי איתי תמיד ולא כשיטת טיפול ודרך חיים, אלא כהזמנה יומיומית להתעורר, להיזכר ולהזכיר – שכולנו רייקי במהות, בטבע האמיתי שלנו. זכות גדולה עבורי להעניק מכל זה וללוות בדרך הרייקי. אשמח לתרום לך. טליה.

הבחירה ברייקי לפני 22 שנה החזירה אותי הביתה. הזכירה לי מי אני ומה באתי הנה ליצור ולהיות והעלתה אותי על נתיב השליחות שלי. הרייקי תמכה בי בתקופות מאד קשות, עזרה לי לקלוט שאני חזקה יותר מכל נסיבות חיים. העצימה אותי לדעת לתרום ליקירים שלי, לכל היבט של חיי ובהמשך למטופלים ותלמידים. הרייקי בי איתי תמיד ולא כשיטת טיפול ודרך חיים, אלא כהזמנה יומיומית להתעורר, להיזכר ולהזכיר – שכולנו רייקי במהות, בטבע האמיתי שלנו. זכות גדולה עבורי להעניק מכל זה וללוות בדרך הרייקי. אשמח לתרום לך בכל ליבי. טליה.

המועד הקרוב ברמה"ש:

10 מפגשים, 4 שעות כל מפגש
מסלול בוקר/ערב


לפני הרישום, אשמח לשוחח, להכיר ושנרגיש יחד שזה מתאים. אפשר לכתוב לי כאן ונתאם שיחה:

מתכונת ייחודית ומורחבת

מחירון (כולל מע"מ):

קורס משולב ומקיף רייקי 1+2
10 מפגשים, 4 שעות כל מפגש

קורס קבוצתי
קורס רייקי 1+2: 2,400 ש"ח

הכשרה פרטית:
מתכונת בהתאמה אישית
פרונטלי ברמה"ש / היברידי בזום
1550 ש"ח לכל רמה (1/2) בנפרד וסה"כ 3,100 ש"ח.

ניתן לחלק לתשלומים:
עד 2 תשלומים ללא ריבית
3-12 תשלומים בקרדיט

עוד כמה מלים מהלב שלי:

הבחירה ברייקי בעיני, זו בחירה גדולה יותר מקורס. זו בחירה להיזכר, להתעורר, להיות יותר מי שהננו במהות ולחיות מתוכה במציאות הפיזית של חיינו. זה כל כך מרגש ומבורך וזה מחולל הדהוד והשפעה מיטיבה לא רק עבורנו, אלא גם עבור כל האהובים והסובבים אותנו. זכות בשבילי להיות איתך ועבורך במסע הזה. עצם הבחירה הזו, עוד לפני שהקורס מתחיל, כבר מתניעה תהליך של ניקוי, ריפוי, והעצמה אישית, עוררות והרחבה של יכולות ומודעות, התעלות בתדר ואולי מתנות נוספות, שמתגלות בהמשך.

♥♥♥

הטבע הרוחני שלנו קיים מעבר לזמן, מרחב ומקום ולכן, הטרנספורמציה הנובעת מהבחירה בקורס הזה, סביר שתתחיל עוד לפני שהתחלנו. למסע עם הרייקי אין נקודת סיום. בטח לא כזה של קורס. זה מסע חיים. בחניכה אנו זורעים זרע של התעוררות והארה, הזמנה לעצמי האמיתי להתגלות. אנו עולים על נתיב חיים בו שזורה המערכת של הרייקי עם כל האלמנטים שבה, בכדי לסייע לנו לחזור הביתה לעצמנו האמיתי, לאחדות עם היקום. מהמרחב האינסופי הזה, מהטבע האמיתי שלנו, הכל יכול להירפא ולהשתנות, בתפיסה שלנו ובמציאות עצמה. אין לזה מלים.

הקורס הייחודי הזה הוא לא רק קורס.

זה תהליך של ריפוי אישי, התעלות והעצמה תודעתית.

לכן חשוב לי שנשוחח, נכיר ונחוש שזה מתאים, לפני שנרשמים.

פשוט לכתוב לי ונתאם לנו שיחה:

רגעים של קסם:

למידע נוסף:

יש קריאה בלב לרייקי?  צרו בשמחה קשר לנייד: