קורס רייקי 1+2

מתכונת ייחודית ומורחבת | לעצמך + הסמכה למטפלים

קורס רייקי 1+2

מתכונת ייחודית ומורחבת

לעצמך | הסמכה למטפלים

מרגש מאד שיש לך קריאה בלב לרייקי. בחירה מופלאה לחיים.

פרטים לגבי המועד הבא יעלו בקרוב

קורס מעשי. לומדים ומיישמים מיד. כל אחד יכול.

קורס הסמכה – לדעת לטפל בכל דבר ברייקי (במגע ומרחוק).

לתרום לעצמך ולאחרים, לגוף, לנפש ולחיים.

קל ופשוט לטפל ברייקי. האנרגיה יודעת מה לעשות.

אין צורך בידע מוקדם. כל אחד יכול

רייקי בשבילך:

רייקי למטפלים:

רייקי בשבילך:

רייקי למטפלים:

רייקי… אנרגיית חיים מרפאה ומעצימה עם תבונה אלוהית. הזמנה לאושר. תמיד שם בשבילך

במה אפשר לטפל?

בכל דבר. בכל מחלה, כאב פיזי ואתגר בגוף, בכל רגש מעיק, דאגות, סטרס, עייפות, נדודי שינה, בכל בעיה או קושי בחיים. בכל מטרה, משאלת-לב, הגשמה של חדש. אפשר לטפל בעבר, בהווה, בעתיד. לטפל בכל מקום ולשלוח מרחוק לכל מקום וכל אדם.

איך מתחברים לרייקי?

החיבור לרייקי מתבצע בחניכה, תהליך אנרגטי ייחודי לרייקי המועבר בקורס. החניכה לרייקי 1 תחבר אותך לאנרגיה וליכולת לטפל במגע. החניכה לרייקי 2 תעצים אותך וגם את החיבור לרייקי, תאפשר לך להשתמש בסמלי הרייקי לריפוי גוף-נפש, לשלוח מרחוק ועוד.

איך מתבצע הטיפול?

זה קל ופשוט. מרגע החניכה, מספיקה כוונה בלב והאנרגיה תזרום דרך כפות הידיים. אפשר לטפל במגע וגם לשלוח מרחוק (ברייקי 2), לכל מקום וכל אדם, לכל מטרה, לעצמנו ולאחרים. האנרגיה חכמה והיא תדע מה לעשות. בקורס נלמד ונחווה הכל.

קורס רייקי 1+2 ייחודי ומורחב:

רייקי אוסואי יפני מסורתי + הוליפייר רייקי  + תודעת מרפאים + הכוונה  עסקית

מה נלמד בקורס:


ברמת רייקי 1

נתחבר לרייקי בטקס חניכה יפני מסורתי וגם בשיטת הוליפייר-רייקי מתקדמת, ונתחבר למקור הרייקי לכל החיים. נלמד על המהות והייחודיות של הרייקי כאנרגיה וכשיטת טיפול ומה טיפול רייקי מאפשר.

נלמד על הקשר בין הגוף והנפש ואיך לשמור על איזון ביומיום. נלמד מה זה קי, ביוקי. נכיר את המערכת האנרגטית, צ'אקרות, מרידיאניים וגופים מעודנים. נלמד כיצד נוצרות חסימות אנרגטיות ואיך למנוע זאת ולאפשר זרימה ואיזון אנרגטי.

נלמד ונתרגל טיפול עצמי ברייקי במגע: טיפול עצמי מקוצר. טיפול עצמי אינטואיטיבי, טיפול עצמי מלא של כל מנחי הידיים לפי "הטיפול הבסיסי".

נלמד לטפל בעצמנו ובקרובים לנו טיפול רייקי בסיסי ברמת רייקי 1, במגע ישיר ומיקוד בגוף הפיזי.

נלמד על עקרונות הרייקי לחיים מודעים, בריאים ומאוזנים ואיך לשלב ולהטמיע את הרייקי ביומיום של החיים, שלך ושל המשפחה. נלמד לטפח איזון, שלום פנימי, רוגע וחיים יותר שפויים, קלים ומודעים.

נלמד טכניקות יפניות מסורתיות ייחודיות, לשטיפה אנרגטית, נוכחות ברגע, קליטה אינטואיטיבית ועוד.

נחווה מדיטציות מעצימות והתעלות בתדר, נרחיב מודעות, נאפשר ספייס אחר לתפקד ממנו ביומיום ואולי, נרגיש שחזרנו הביתה לעצמנו האמיתי במהות.

ברמת רייקי 2

נתחבר לרייקי 2 ולסמלי הרייקי של רמה זו, בטקס חניכה יפני מסורתי וגם בשיטת הוליפייר-רייקי מתקדמת. נקבל את היכולת לטפל ברייקי מתדר גבוה יותר ולהשתמש בסמלים של הרייקי לריפוי רב ממדי בכל הרבדים: פיזי, רגשי, מנטלי וגם מרחוק.

נלמד לעומק על סמל הרייקי ה-1 ונתנסה במגוון השימושים לטיפול בגוף הפיזי, בכל מחלה, אתגר, כאב וחוסר איזון. נלמד לבצע טיהור אנרגטי והטענה לבית ולקליניקה (גם מרחוק), הטענה של תרופות ומזון ברייקי ועוד.

נלמד לעומק על סמל הרייקי ה-2 ונתנסה במגוון שימושים לטיפול רגשי/מנטלי ועוד. נלמד לטפל בתת מודע, במקור לכל אתגר, טראומות, חסמים מודחקים, פחדים, חרדות, דיכאון, התמכרויות, מערכות יחסים, עניינים עם כסף, כעסים ומועקות. נלמד לפוגג מחשבות טורדניות, מתח, נדודי שינה. נלמד איך להשקיט את המיינד ולאפשר חופש מדאגות, שקט נפשי, רוגע ושלווה. לקום רעננים ועם חיות ליום חדש.

נתחבר לסמל ה-3 של הרייקי ונלמד לגשר מעבר לזמן ומקום ולטפל מרחוק. נתנסה במגוון אפשרויות טיפול מרחוק, באדם אחר ובכל נושא. נלמד לטפל בעבר, בהווה, בעתיד ולשלוח רייקי לכל מטרה ומשאלת-לב להגשמה.

נלמד לחזק את מערכת החיסון ולטפל טיפולי לייזר. נלמד לעומק על המערכת האנרגטית, צ'אקרות, מרידיאניים, שדה ההילה, כיצד לאבחן חוסר איזון ואיך לטפל בזה באופן ממוקד: ברייקי, עם קריסטלים ועם צבעים.

נלמד ונתרגל טיפול רייקי עצמי ובאחרים לעומק, בשילוב כל הסמלים של רייקי 2, לטיפול הוליסטי בכל הרבדים: לגוף, לנפש, לאיזון רגשי ולעומק בתת מודע. נתנסה במגוון טיפולים: טיפול מקוצר בישיבה, טיפול SOS במצבי חירום, טיפול מלא על מיטת טיפולים.

נלמד לטפל בכל דבר, בכל מטרה, בכל אתגר: פיזי, רגשי, מנטלי ובחיים, במגוון טכניקות מסורתיות ומתקדמות ואיך לאפשר בריאות מיטיבה, איזון וחוסן גוף-נפש בכל הרבדים, לעצמנו ולאחרים, כולל מרחוק.

נצא מהקורס עם ביטחון וניסיון מעשי במגוון עשיר של טיפולים בעצמנו ובאחרים והעשרה תודעתית נרחבת.

תוספות ייחודיות באהבה:

בונוס באהבה 1: מסעות הוליפייר-רייקי מעצימים

נחווה מסעות-הוליפייר-רייקי, מדיטטיבים מרפאים ומעצימים ביותר, עם האנרגיה והתודעה השמיימית של הוליפייר-רייקי. בנוסף, נלמד מגוון מדיטציות טיפוליות לשימוש עם עצמך, עם בני משפחה ובקליניקה.

בונוס באהבה 2: ארגז כלים תודעתי – מעשי

לאורך הקורס מקבלים ארגז שלם של כלי תודעה מעשיים ליומיום לשימוש מידי בכל עת.

בונוס באהבה 3: ליווי אישי ומקצועי

מקבלים ליווי צמוד ומענה לכל שאלה טלפונית או בקבוצת וואטסאפ של הקורס. גם אחרי הקורס – יש לך גב בכל שאלה, ויש לך בית לחזור אליו, לתרגל, להתעצם ולקבל תמיכה.

בונוס  באהבה 4: תודעת מרפאים

טעימה מתוכנית הליווי: "מרפאים" – להיות בתודעה מאפשרת ריפוי, לעצמך ולאחרים.

הקורס כבר החל.

מחזור חדש ברמה"ש יתחיל אחרי החגים

מתכונת ייחודית ומורחבת

מחירון (כולל מע"מ):

קורס משולב ומקיף רייקי 1+2:

רישום לרייקי 1+2 יחד: 2,240 ש"ח

רישום לכל רמה בנפרד: 1,400 ש"ח

ניתן לחלק באשראי עד 12 תשלומים (בתוספת עמלת סליקה)

הקורס הייחודי הזה הוא לא רק קורס רייקי.

זה תהליך של ריפוי אישי והתעצמות תודעתית

ולכן, חשוב לי שנשוחח, נכיר ונחוש שזה מתאים, לפני שנרשמים.

פשוט לכתוב לי ונתאם לנו שיחה:

תודה שבחרת להגיע לכאן

הי, אני טליה פרנקל ואשמח כל כך לתרום לך, להיות בעוצמה שלך, לממש את עצמך ואת החיים שהיית רוצה שיהיו לך ולגלות מה עוד אפשרי עבורך. לעולם לא אשכח את החיבור הראשוני שלי לרייקי לפני כ-20 שנה. זו הייתה נקודת מפנה משמעותית בחיי. הבחירה ברייקי החזירה אותי הביתה לעצמי. לאהבה. לעוצמה וליכולות שלי כהוויה. העצימה אותי לדעת מה לבחור ומה לעשות, לזכור תמיד שאני חזקה יותר מכל נסיבות חיים, שאני יכולה לשנות הכל! והעלתה אותי על נתיב חיים חדש ומרגש, שעדיין ממשיך להתרחב.

האנרגיה המופלאה של הרייקי תמכה בי בתקופות מאד קשות, נתנה לי כלים ליצור שינוי, לנוע מעבר לאתגרים, לתרום ליקירים שלי, לכל היבט של חיי ובהמשך, למטופלים ותלמידים. למרות כל השיטות והכלים שהכנסתי לחיי במסע שלי, הרייקי נשארה איתי תמיד. לא רק כשיטת טיפול אלא כדרך חיים והזמנה יומיומית להיות יותר אני במהות, להתאהב כל יום מחדש בחיים ובעצמי ולהיות מסוגלת לתרום לאחרים ולעולם. זכות גדולה להעניק ממנה, ולחבר אליה אחרים. אם זה מהדהד בך, אולי זה בשבילך. באהבה, טליה.

taliafrenkel2

האנרגיה המופלאה של הרייקי תמכה בי בתקופות מאד קשות, נתנה לי כלים ליצור שינוי, לנוע מעבר לאתגרים, לתרום ליקירים שלי, לכל היבט של חיי ובהמשך, למטופלים ותלמידים. למרות כל השיטות והכלים שהכנסתי לחיי במסע שלי, הרייקי נשארה איתי תמיד. לא רק כשיטת טיפול אלא כדרך חיים והזמנה יומיומית להיות יותר אני במהות, להתאהב כל יום מחדש בחיים ובעצמי ולהיות מסוגלת לתרום לאחרים ולעולם. זכות גדולה להעניק ממנה, ולחבר אליה אחרים. אם זה מהדהד בך, אולי זה בשבילך. באהבה, טליה.

יש קריאה בלב לרייקי?  צרו בשמחה קשר לנייד:

רגעים של קסם:

למידע נוסף: