גריד רייקי וקריסטלים – 21 יום של קסם

גריד רייקי וקריסטלים

21 יום של קסם

הסבב הבא מתחיל בחנוכה 8/12/23

הפעם כולל גם 2 מפגשי זום מתנה | מסעות ריפוי והעצמה אישיים | 10.12 + 28.12 בשעה 21:00

למחירון וההרשמה מהירה>

21 יום של קסם - למשאלות שלך

זו הזמנה לקבל סיוע שמיימי לכל בקשה שלך, לקבל רייקי אור ותמיכה כל היממה 21 יום ברצף, לגוף, לנפש, לשפע והגשמה. בלי לחפור. בלי להתאמץ. בלי לעשות כלום. רק לקבל.

כל גריד בנוי ממערך קריסטלים + פתקי משאלות אישיים לכל משתתף. כל יום, מערכי הגריד מוטענים באנרגיית רייקי + קסמים נוספים, באופן היוצר שדה כוח אנרגטי המסוגל לטפל בנו ובבקשות האישיות שלנו המוכנסות לכל גריד.

במשך 21 ימים, אנו נתמכים באופן רציף מתמשך. מקבלים טיפול רייקי מלא מרחוק כל לילה, הבקשות האישיות שלנו מקבלות סיוע גבוה בכל רגע ורגע. ומרחב חדש לאפשרויות נפתח עבורנו, לכל היבט של החיים.

שני מערכי גריד לבחירה:

גריד ממוקד ריפוי ו/או גריד שפע והגשמה

גריד ריפוי

מתמקד בשליחת רייקי לריפוי ואיזון גוף-נפש, חסינות וחיזוק הגוף ותרומה לכל אתגר פיזי. הגריד ישלח רייקי וקסמים לכל מה שיצא מאיזון ומבקש ריפוי בגוף, בנפש ובמציאות החיים וגם, לכל בקשות הריפוי האישיות של כל משתתף. כל יום, כל היממה, למשך 21 ימים. בנוסף, הגריד ישלח כל לילה טיפול רייקי אישי ממוקד-ריפוי לכל משתתף לסייע בשינוי של כל אתגר ויצירת גוף שמח, חסין ובריא.

גריד שפע והגשמה

מתמקד בשליחת רייקי למימוש בפועל של כל הבקשות לשפע והגשמה של כל המשתתפים. הגריד ישלח רייקי וקסמים להרחבת שפע, כסף, שגשוג, מימוש משאלות-לב ומגנוט אפשרויות חדשות מלהיבות לחיים. גריד שכולו שדה אנרגטי אדיר מוכוון לשפע והגשמה וכך כל היממה 24/7 למשך 21 ימים. בנוסף, הגריד ישלח כל לילה, טיפול רייקי אישי לכל משתתף לניקוי חסמי הגשמה ויצירת חדש.

אפשר להשתתף בגריד אחד או בשניהם, עם פתק בקשה אישי יחיד או יותר

מחירון ואופן ההרשמה:

כללי:
לכל משתתף פתק אישי משלו. לא ניתן לכלול בקשות לכמה אנשים בפתק אחד. אפשר להשתתף בגריד אחד ואז לרכוש פתק יחיד או בשניהם, ואז לרכוש 2 פתקים. אפשר לרכוש פתק/ים עבור מישהו אחר, בהסכמתו. (הערה: כל פתק ממוקד-נושא. במקרה של ריבוי בקשות אישיות בנושאים שונים, יידרש פיצול ליותר פתקים). לאחר שמערכי הגריד הופעלו לא ניתן להוסיף/לשנות בקשות.
מחירון:
עלות השתתפות ל- 21 ימים בגריד אחד או בשניהם: 125 ש"ח לפתק משאלה יחיד למשתתף בגריד אחד (ריפוי או שפע והגשמה). 250 ש"ח ל- 2 פתקים (אחד בכל גריד או שני פתקי משאלות שונים בגריד אחד) וכן הלאה.

זו הזמנה לקבל תרומה מהיקום לכל בקשה שלך, בקלות ובפשטות

אופן ההרשמה:

אופן ההרשמה: 1). בודקים שנשאר מקום (בוואסטאפ כאן למטה) 2) לאחר קבלת אישור שיש מקום, מעבירים תשלום דרך ביט/פייבוקס ל- 054-4430312, בהתאם למספר הפתקים שמעוניינים לרכוש. 3). אם חדשים במרחב אז לאחר התשלום, שולחים לואטסאפ את הפרטים לחשבונית (שם מלא +אימייל שלך) 4). לפתקים שולחים: שם מלא + שם אמא + בקשות אישיות אם יש. כל זה, לכל המאוחר יום לפני ההפעלה. אם לא יועבר ניסוח אישי במועד, הפתק/ים עדיין יוכנו עבורך, רק על פי נוסח כללי מוכן מראש, בהתאם לגריד שנרשמת אליו.

הסבב הבא מתחיל ב- 8.12

בחנוכה עם המון אור


כולל 2 מפגשי זום מתנה

יום ב' 10.12 + יום ה' 28.12 | שעה 21:00

אשמח ממש לתרום לך, רק לפני העברת תשלום, יש לכתוב לי לוואטסאפ לראות שנשאר מקום:

קצת רקע על גריד רייקי וקריסטלים:

את גריד הקריסטלים של הרייקי אני מלמדת מזה שנים רבות בקורסי רייקי מאסטר  ויוצרת עם תלמידים באהבה. לפני כשנה, כשהתחיל הקורונה, קיבלתי הכוונה שמימית ליצור מחזורי גריד פתוחים לקהל הרחב. מאז ועד היום, היו כבר אינספור סבבים של מערכי גריד, כל סבב עם כ- 60-70 פתקים משאלות שקיבלו תרומה ממשית ומרגשת. כל פעם אני נרגשת מחדש וסקרנית לגלות מה הפעם ניצור ביחד. בחווייתי וגם מתוך עדויות משתתפים, זה רק נהיה יותר ויותר עוצמתי כל פעם מחדש.

איך זה מתבצע:

כל מערך גריד נבנה עם 7 קריסטלים לייזר קוורץ שקוף עוצמתיים, מטוהרים ומועצמים במגוון אלמנטים של אור. כל מערך מונח על סמל טיבטי אנטקראנה עוצמתי, התומך בריפוי והגשמה במציאות. בתוך כל גריד, אני מניחה פתקים מוכנים מראש עם בקשות אישיות, עבור כל משתתף. כל פתק מכיל את פרטי המקבל, בקשה לאיזון וריפוי או שפע והגשמה (בנוסח קבוע + בקשות אישיות באם התקבלו), וציורי סמלי רייקי אוסואי והוליפייר. כל הפתקים מבורכים בתדרים של אור.

מיד עם ההפעלה הראשונית של כל גריד נוצר שדה כוח אנרגטי שנשמר למשך כל היממה ותומך אנרגטית בכל הבקשות שבפתקים. כל יום למשך 21 ימים ברצף, אני מפעילה, מטעינה ומברכת את מערכי הגריד מחדש, באנרגיית רייקי מהתדר הגבוה ביותר, לייטריאן והוליפייר-רייקי, קסמים ומלאכים. כל הטענה מחזקת ומשמרת את שדה הכוח האנרגטי, שמקרין אנרגיית רייקי 24/7 לפתקים. כך, למשך כל התקופה, כל המשתתפים מקבלים תמיכה וטיפול רייקי יומיומי לריפוי, ניקוי חסמים, שפע והגשמה.

בעיני, זה פשוט פלא. אין לי מלים לתאר כמה חסד ואור ופלאים כבר חוויתי אישית ממערכי הגריד הללו וכמו כן מעידים מטופלים, תלמידים ומשתתפים ממחזורי גריד קודמים. זכות בשבילי כל פעם מחדש.

אשמח ממש לתרום לך, רק לפני העברת תשלום, יש לכתוב לי לוואטסאפ לראות שנשאר מקום:

רגעים של קסם: