רייקי – Reiki 

כל הקורסים למתחילים ומתקדמים
אוסואי | קארונה | סייקם | לייטריאן | הולי פייר | קונדליני | זהב | קריסטלים אתריים

רייקי – Reiki 

כל הקורסים למתחילים ומתקדמים
אוסואי | קארונה | סייקם | לייטריאן | הולי פייר | קונדליני | זהב | קריסטלים אתריים

הקורסים הקרובים:

קורס רייקי מורים אוסואי/הוליפייר
(לבוגרי רייקי 3 חצי שנה)
החל מ-12/4 ימי ב' 18:00-21:00 ברמה"ש

להרשמה/תיאום שיחה צרו קשר>

קורס רייקי זהב
(לבוגרי קונדליני רייקי)
החל מ-28/4 ימי ד' בזום החל מ- 20:00

להרשמה/תיאום שיחה צרו קשר>

קורס קונדליני רייקי – העצמה 400%
(לבוגרי רייקי 1)
החל מ-11/5 מסלול בוקר בזום

להרשמה/תיאום שיחה צרו קשר>


רייקי – Reiki

אנרגיית חיים אוניברסלית
המודרכת על ידי תבונה אלוהית
ליצירת איזון הרמוניה וריפוי

 

דרך חיים ושיטת טיפול
אתך בכל מקום ולכל החיים

כמה מלים מהלב:

לרייקי תמיד יהיה מקום אוהב ומכיר תודה בלב שלי. לעולם לא אשכח את החניכה הראשונה שלי לאנרגיית הרייקי לפני כ-20 שנה. זו הייתה עבורי נקודת מפנה משמעותית ביותר, שלקחה אותי למסע תודעתי ששינה את חיי והעלה אותי לנתיב חדש של שליחות, התפתחות אישית וחיים מאושרים. 

הבחירה ברייקי החזירה אותי הביתה. הזכירה לי מי אני ומה אני באמת מסוגלת ליצור ולהיות. האנרגיה המופלאה הזו תמכה בי בתקופות מאד קשות, נתנה לי כלים לתרום ליקירים שלי, תרמה לכל היבט של חיי ובהמשך למטופלים ותלמידים. למרות כל השיטות והכלים שהכנסתי לחיי מאז אותה חניכה ראשונה, הרייקי נשארת איתי תמיד ולא רק כשיטת טיפול אלא כדרך חיים, היזכרות להיות. מתנה לעצמנו ולעולם. זכות גדולה להעניק ממנה ולחבר אליה מחדש. אשמח לתרום לך. טליה.

הבחירה ברייקי החזירה אותי הביתה. הזכירה לי מי אני ומה אני באמת מסוגלת ליצור ולהיות. האנרגיה המופלאה הזו תמכה בי בתקופות מאד קשות, נתנה לי כלים לתרום ליקירים שלי, תרמה לכל היבט של חיי ובהמשך למטופלים ותלמידים. למרות כל השיטות והכלים שהכנסתי לחיי מאז אותה חניכה ראשונה, הרייקי נשארת איתי תמיד ולא רק כשיטת טיפול אלא כדרך חיים, היזכרות להיות. מתנה לעצמנו ולעולם. זכות גדולה להעניק ממנה ולחבר אליה מחדש. אשמח לתרום לך. טליה.

איך מתחברים לרייקי?

החיבור לכל רמה ברייקי מתבצע בחניכה אנרגטית על ידי מאסטר רייקי מורה RMT. החניכה מחברת את החניך לאנרגיה וליכולת לתעל אותה לכל החיים. מיד לאחר החניכה אפשר להתחיל להעניק לעצמנו ולאחרים וכל אחד יכול.

איך מתבצע הטיפול?

הגדולה של הרייקי בפשטותה. מרגע החיבור, מספיקה כוונה שבלב והאנרגיה תזרום דרך כפות הידיים. אפשר במגע ישיר וגם מרחוק (מרייקי 2 ואילך) ולכל מטרה, לריפוי, להעצמה, להגשמה, לעצמנו ולאחרים. 

במה אפשר לטפל?

בכל דבר. בכל הרבדים (פיזי, רגשי, מנטלי, רוחני). בכל אתגר, בעיה או קושי. בכל מטרה, בקשה, הגשמה. בכל זמן: עבר, הווה, עתיד. בכל מקום ולכל מקום. או פשוט לסמוך  על האנרגיה.  לתת לה לזרום והיא כבר תדע לאן ללכת…

איך טיפול סדיר ברייקי
יכול לתרום לך ולמטופלים:

רגשית:

פיזית:

מנטלית:

רוחנית/תודעתית:


תרומה לכל מטפל מקצועי ולכל אדם

יש הרבה דרכים לגעת בגוף

אינספור פעמים אנו עושים זאת בהיסח הדעת ללא תשומת לב. אינספור פעמים אנו נמנעים לתת לגוף את מה שהוא מבקש לקבל ולפעמים, מגיע רגע של נוכחות מלאה, בו אנו פשוט הווים, כמרחב אינסופי ללא כל שיפוט, בקבלה מוחלטת ותודעה שיודעת מהות והמגע שאז בא, מרקיד ומרטיט כל מולקולה להיזכרות בעצמה ובידיעה, שאין באמת מה לרפא ושינוי מהותי יכול להתרחש מיד. אילו יכולות מרפאות יש לך שטרם גילית? ואיך זה יהיה לדעת, שיש לך חיבור תמידי לאנרגיה מופלאה, חכמה, מאזנת ומרפאה, שהולכת איתך לכל מקום?

הרייקי מתעצמת כל הזמן לתדרים חדשים וגבוהים בהלימה להתפתחות והתעלות בכדוה"א. זכות גדולה להתחבר, להיזכר, להיות.

קורסים ברייקי: 

*הקורסים הפרונטליים מתקיימים ברמת השרון או אונליין בזום מהבית שלך*

הקורסים הקרובים:

קורס רייקי מורים אוסואי/הוליפייר
(לבוגרי רייקי 3 חצי שנה)
החל מ-12/4 ימי ב' 18:00-21:00 ברמה"ש

להרשמה/תיאום שיחה צרו קשר>

קורס רייקי זהב
(לבוגרי קונדליני רייקי)
החל מ-28/4 ימי ד' בזום החל מ- 20:00

להרשמה/תיאום שיחה צרו קשר>

קורס קונדליני רייקי – העצמה 400%
(לבוגרי רייקי 1)
החל מ-11/5 מסלול בוקר בזום

להרשמה/תיאום שיחה צרו קשר>

לחצו על הכותרת הבאה כדי לחשוף את המידע:

רייקי 1: חניכת חיבור ראשוני לאנרגיה בהתאם לרייקי אוסואי מסורתי יפני כפי שהתגלה מחדש במאה ה-19 ע"י מיקאו אוסואי. לומדים את עקרונות הרייקי ואיך לטפל בעצמנו ובאחרים במגע ישיר. רייקי 2: חניכה מתקדמת לרייקי ולסמלים המקוריים, לטיפול מעמיק בכל הרבדים בתדרים גבוהים, כולל יכולת לשלוח רייקי מרחוק וטכניקות טיפול מתקדמות. זו הזמנה להיזכר ולהיות במהות. לאמץ את הרייקי כדרך חיים מופלאה ואוהבת וכמתנה שהולכת אתכם לכל מקום ומזכירה לכם את החיבור ואת האור שהנכם באמת. אין דרישות מקדימות. כל אחד יכול. רק לבחור. 

מתכונת הקורס: רייקי 1+2 כולל חיבור לאנרגיית Holy Fire III והסמכה מקצועית.

פורמט הקורס:
1). 8 מפגשים (4 שעות כל שבוע). אונליין בזום או פרונטלי ברמה"ש 

מחירון כולל מע"מ:
2240 ש"ח, עד 5 תשלומים (דרך PAY) – כל תשלום 448 ש"ח לחודש. 

זו כבר רמה מתקדמת של מאסטרים מטפלים בכירים.  הקורס כולל כל הידע והחניכות לרייקי 3 אוסואי + חיבור לאנרגיה של  Holy Fire III. זו בחירה בהתעלות, לחיות את הרייקי כדרך חיים, להיות המאסטר של חייך. רייקי 3 לוקח אותך לשלב מתקדם כמטפל/ת ברייקי, מאפשר הרחבה של מודעות והעצמה אישית וכמטפלים, יכולת לטפל ברובד רוחני/תודעתי ורב ממדי, מתוך חניכה לסמל המאסטר, שימוש בטכניקות עוצמתיות ביותר כמו: ריפוי גלגולים קודמים, ניתוח על חושי, ריפוי בקוטודמות, סריקה על-חושית, טיפול בגופים האנרגטיים, שינוי מערך אמונות, טיפול אנטקרנה עם סמלים טיבטיים עתיקים, עבודה מעמיקה עם קריסטלים ועוד.

דרישות מקדימות: רייקי 2 לפחות חצי שנה לפני הקורס (או רייקי 2 + קונדליני), ניסיון טיפולי עם הסמלים של רייקי 2.
מבנה הקורס:
ART Usui Reiki 3 + Holy Fire III
10 מפגשים (כיום אונליין) כ- 3 שעות כל אחד. אונליין או ברמה"ש בקבוצה קטנה. 
מחירון: 3,500 ש"ח כולל מע"מ עד 5 תשלומים בפיי או תשלום אחד 3,000 בפייבוקס/העברה.

רייקי 4 מאסטר מורה RMT ברייקי אוסואי מסורתי + מאסטר מורה HolyFireIII זהו מסע ייחודי של היזכרות במהות שלך. מוכנות להיות המאסטר המרפא שהנך. להתחבר לידיעה האינסופית שלך כהוויה מתוך מוכנות להיות מי שהנך באמת, באחווה עם כל שישנו ותודעת מאסטריות. זהו מסע של העצמה אישית תודעתית ורוחנית ומוכנות להיות ולחיות את עקרונות הרייקי בכל רגע כדרך חיים. להסמכה למאסטר מורה ברייקי.

התכנית מותאמת לקצב האישי של החניך.

התהליך אינו עוסק רק במה "לעשות" אלא גם ב "להיות" וכולל: קבלת חניכות לסמל המאסטר מורה של אוסואי וסמל המאסטר של HF, קבלת כל הידע הדרוש להעברת חניכות וקורסים ברייקי אוסואי 1-4 ו-HFIII, סטאז' הכולל השתתפות בקורסים מכל רמה ברייקי כחונך-מסייע, הפנמת הידע ועקרונות הרייקי ביומיום, תודעת מרפא.

לשיחת התאמה צרו קשר>

קורס לקונדליני רייקי מאסטרים מורים ומטפלים בכירים. 9 חניכות עוצמתיות ביותר, מעלות לתדר גבוה יותר ברייקי ומאפשרות העצמה של 400% בהעברת האנרגיה! כל מערכת הצ'אקרות עוברת ניקוי, ערוצי האנרגיה נפתחים ומתחזקים משמעותית, כוח הקונדליני הרדום בגוף מתעורר למלוא הפוטנציאל שלו. כל זה מעצים מאד את יכולת העברת האנרגיה, מקצר מאד את משך הטיפול (אפילו 5 דקות עושות פלאים), מאפשר יותר שינוי בפחות זמן, מעורר מודעות צלולה, חדות מחשבה וחושים מחודדים, הכל נהיה חי וצבעוני יותר. יתכנו חלומות מתוקשרים, מסעות אסטרליים והרחבת ערוצי תקשור ויכולות על-חושיות.

דרישה מקדימה: בוגרי רייקי אוסואי 1 ומעלה. מבנה הקורס: 9 מפגשי חניכה, ידע ופרקטיקה. פרונטלי ברמה"ש או מרחוק מהבית. לאחר הקורס החניך יכול לטפל בטכניקות מאסטר מתקדמות, להעביר חניכות קונדליני וללמד אחרים וגם לחנוך חפצים להיות ערוצי אנרגיה (הסמכה למאסטר לאחר סטאג' עצמי) קורס עוצמתי! 

מחירון: 200 ש"ח כולל מע"מ לכל רמה | סה"כ לקורס של 9 חניכות למאסטר 1800 ש"ח | אפשרות לקורס אישי פרטי בתוספת תשלום

הקורס מכשיר למאסטרים-מורים ומטפלים ברייקי זהב.  רייקי זהב פועלת בעיקר על גוף הרגש ומאפשרת התמרה מאד מהירה של רגשות מעיקים ושחרור מהיר מכל מצוקה רגשית. מצוינת לטיפול בפחדים, חרדות, דיכאון, התמכרויות וכל אתגר או כאב רגשי נוכח, מודחק ועתיק. מאפשרת חוויית חיים יותר אוהבת ושמחה מתוך אחווה עם היקום. רייקי זהב כוללת 3 רמות. הרמה השלישית הינה רמת מאסטר מורה וכוללת לימוד של אופן העברת החניכות. לאחר קבלת החניכות והידע, משתתפים מוסמכים ללמד ולהעביר את הסדנה בעצמם ולחנוך חפצים להיות ערוצים להעברת אנרגיית רייקי זהב.

דרישה מקדימה: מאסטרים בקונדליני רייקי. מבנה הקורס: 3 מפגשי חניכה, ידע ופרקטיקה. ברמה"ש או מרחוק מהבית.
מחירון: 600 ש"ח כולל מע"מ. אפשרות לקורס אישי פרטי בתוספת תשלום.

קורס למאסטרים מטפלים ומורים. חיבור למהות הקוסמית של כ-60 קריסטלים שמימיים לריפוי, טיהור, העצמה ולכל מטרה. קריסטלים משמשים מזה עידנים לריפוי, איזון והעצמה בתרבויות שונות. בקורסי רייקי אוסואי אנו לומדים להשתמש בהם בטיפולים. בקורס זה, באמצעות חניכות אנרגטיות אישיות, מתחברים למגוון עצום של קריסטלים אתרים ולאחר מכן בקלות ובפשטות ניתן לזמן את האנרגיה של כל קריסטל לכל מטרה: לאיזון צ'אקרות, להקלה וטיפול בכאב, להעצמת יכולות אינטואיטיביות, לחיזוק מערכת חיסונית, לטיהור בית, לפתיחת עין שלישית ותקשור, לריכוז, להעלאת תדר אישי וקבוצתי וגם לשלוח לאדם אחר / בית אחר מרחוק.

דרישה מקדימה: מאסטרים קונדליני רייקי.  

מבנה הקורס: 3 מפגשי חניכות וידע ברמה"ש או מרחוק מהבית, לרמת מאסטרים מטפלים ומורים.
מחירון: 840 ש"ח כולל מע"מ. אפשרות לקורס פרטי אישי בתוספת תשלום.

קארונה – חמלה בפעולה. פותחה ע"י המאסטר ויליאם ראנד ומהווה המשך ישיר של רייקי אוסואי המסורתי. פותחת ערוצים לרמות תדר גבוהות ביותר. מאפשרת טרנספורמציה משמעותית וריפוי עמוק ביותר עם 8 סמלים חדשים עוצמתיים ביותר, לטיפול עמוק והוליסטי רב ממדי וברמת הנשמה. בוגרים מקבלים תעודת הסמכה ורישום במכון הבינלאומי, מטעם מרכז קארונה ע"ש ויליאם ראנד בארה"ב.

קארונה רייקי למטפלים רמות 1+2:
לקארונה דרישה מקדימה: בוגרי רייקי 3 מאסטר מטפל לפחות חצי שנה.
מבנה הקורס: 4 מפגשים של 4 שעות או 2 ימים מרוכזים 9 שעות ביום.
עלות: 2200 ש"ח כולל מע"מ.

קארונה רייקי מאסטרים מורים ומטפלים רמות 1-4 בשילוב כיוונון והסמכה למאסטרים ב- HolyFireIII:
דרישה מקדימה: בוגרי רייקי אוסואי מורים RMT שנה לפחות.
מבנה הקורס: 5 ימים מלאים 9 שעות (עם הפסקה שעה). ברצף או מפוצל למפגשים שבועיים. ברמה"ש או אונליין בזום.
תעודה והסמכה מטעם מכון ICRT ארה"ב. לאחר הקורס תוכלו לטפל וללמד קארונה רייקי ואת כל הקורסים של רייקי אוסואי 1-4 עם Holy Fire III. 

לפרטים ושיחת התאמה לקורס מורים צרו קשר>

סייקם מחבר אותנו לכוח האהבה האוניברסלי, עשרות סמלים חדשים ועוצמתיים וריפוי עם מלאכים ברמות עומק אדירות, תוך חיבור ליסודות: אש, אדמה, אוויר, מים ואור מלאכים. הסייקם מאפשר חיבור לאני העליון, טיהורים חזקים ביותר להתמרת אנרגיה מידית, וחניכות והכרות עם סמלי רייקי חדשים ועוצמתיים, כולל סמל ייחודי למטפלים להרחבת ראייה על חושית והעלאת תדר אישי. רייקי סייקם התקבל בתקשור על ידי טרנס מדיום בשם קתלין מילנר ומבוסס על כתבים עתיקים של ד"ר מיקאו אוסואי. 

דרישות מקדימות: לסייקם 2&1: בוגרי רייקי 3 מאסטר מטפל חצי שנה לפחות. הקורס מכיל ידע, חניכות והכרות עם 10 סמלים חדשים עוצמתיים לריפוי, איזון והעצמה. לסייקם 4&3 מאסטר מטפל ומורה: בוגרי רייקי 4 מאסטר מורה שנה לפחות. הקורס מכיל ידע, חניכות, הכרות עם 20 סמלים חדשים עוצמתיים ותהליכים מופלאים כמו המרכבה של מלכיצדק, הושענא עם המלאך מיכאל וכמובן הידע כיצד להעביר חניכות לאחרים. 

לשיחת התאמה צרו קשר>

קורס ברמת מורה בלבד, בחסות מכון לייטריאן העולמי

ברייקי קיימות 8 רמות תדר: רמת תדר ה-1:  רייקי אוסואי 1-4, רמת תדר ה-2:  קארונה רייקי, רמות תדר 3-8: לייטריאן רייקי – סדרה של  חניכות עד לתדר השמיני הגבוה ביותר! בתדר זה יכולת הריפוי ויצירת מציאות מועצמות לרמת מאסטרים נעלים.

לייטריאן זו רמה אחרת לגמרי של יכולות ריפוי ויצירת מרחב לניסים מתוך:
1. התנקות אנרגטית והעלאת תדר אישי לרמת מאסטרים נעלים
2. יכולת לתעל אנרגיה ברמת תדר גבוהה ביותר
3. כוח כוונה בריפוי ובריאת מציאות חדשה מועצם ביותר
4. חיבור לכל החיים לאנרגיות האל הגבוהות ביותר, לגאיה, למאסטר הנעלה לחמלה בודהה ולמסטר הנעלה סננדה
5. יכולת ליצור מקדש ריפוי שמימי המסוגל לחולל פלאים, בכל עת ולכל מטרה.

דרישות מקדימות: בוגרי רייקי 3 שמכירים את סמל המאסטר והתנסו בו + קארונה רייקי 1&2 או רק רייקי 3 + קבלת חניכת גשר "תנופת לייטריאן" כדי לעלות לתדר של קארונה רייקי (יש לקבל את חניכת הגשר 30 יום לפני תחילת הקורס). 

מבנה הקורס: מפגש חניכה אחד בחודש.  קבוצה קטנה ברמה"ש או פרטי או מרחוק או אונליין בזום.

נדרש מינימום 30 יום הפסקה בין חניכה לחניכה.

סה"כ 4 חודשים. תעודת הסמכה למורים לייטריאן רייקי בחסות המכון לחיבורים שמימיים ארה"ב. כל החוברות מתורגמות לעברית.

לשיחת התאמה צרו קשר>

אנרגיה עוצמתית מאד, אלוהית ומופלאה מבית קארונה רייקי (וויליאם רנד), מאפשרת טיהור אנרגטי, ריפוי עמוק רב ממדי, הדרכה אישית, מימוש עצמי ועוד. כל הקורסים של רייקי אוסואי 1+4 וקארונה רייקי מטפלים ומאסטרים ישלבו מעתה גם חיבור ל-Holy Fire III. חניכה לסמל HF ברמת מאסטרים מורים בלבד. (יולי 2020 ואילך) לפרטים צרו קשר>

מה מעניין אותך?
אפשר להשאיר לי פרטים ואתקשר בשמחה

רגעים של קסם: